Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ale Rasiak z Leona
0
@Gosciuu do matury się nie przydadzą, po prostu klep zadanka ze zbiorów. jak chcesz coś rozszerzać to bym prędzej patrzył na zadania z geometrii przygotowujące do oma
0
@zmiter912576 a co remis do 15 grasz?
0
@Mario96w właśnie widzę tam lamaka ale nie ma w trakcie
0
da się sprawdzić jakie były kursy przed meczowe albo w trakcie live? jestem ciekawy na kurs lamaka u Kazachow albo jaki był w przerwie na Cypr
1
@Kvothe07 handel
0
@Rewolucja123 wiadomo co z coblem się dzieje?
0
@Cave też nwm xD
2
@TR3YWAY kumpel tak na smog reagował, też mu leciało
0
a var to jest po co
2
Suarez jak strzeli to nie ma co zbierać
0
jak oni razem grali ze 100 minut
0
@LloretDeMar a kto miał grać? Busi na obronie?
0
miałem w 80 grac wolves -1 handi za 100 zeta ale zapomnialem. biednemu zawsze wiatr w oczy
0
@Suzu ja dałem over 3.5 xD
0
@PanPatrykk 5 sezon jest najlepszy
0
@Bykunn przez te umowy ludzie splacaja po 3 razy ten sam kredyt i końca dalej nie widać. bardzo dobrze że ktoś im pomogl bo jak widać nie było to do końca zgodne z prawem. i tak liczy się ostatnie 10 lat bo reszta to przedawnienie więc jak ktoś spłaca 20 lat to 10 z tego i tak ma w plecy więc coś za coś
0
liverpool wiekszy fart niz moj pech
0
jprdl zagrałem over 2.5 w dwóch meczach z Bundesligi i oczywiście musiał być jeden co nie wszedł
1
@KapiFCB to jest historia Jokera, nic nie musisz wiedzieć o nikim z DC
0
@krzychu1526 on po Krakowie popyla
1
@Lamora w Ściganym
0
@Janiama oj pier**** sporo zespołów już pokazało że potrafi grać na takiej intensywności całe spotkanie
3
@ViscaBarca123 De Jong zagrał lepiej. Uratował to spotkanie tym co zagrał w 2 połowie, Arthur grał jak zwykle
2
@steciowy wydaje mi się że on daje więcej z ławki
0
ale Messi teraz porobil
0
ten Suarez to jest coś niemozliwego
1
Messi pewnie im teraz powiedział że trzeba lepiej grać
0
@Mat_Cat 10 messich to każdy mecz byłby na 10 w plecy z tą jego grą w obronie
0
@Krzywy95 nie mamy skrzydłowych, napastnika, bocznych obrońców i klasowego środkowego obrońcy