0

@PuyolTheBest nie no Griezmann czasem w bramę trafi

0

mogłem grać czysta Fiore to wybrałem btts

0

@bixmix na czym grasz że takie cash outy?

0

@Colon ja coś kiedyś grałem chodziłem przez rok z trenerem I coś tam może odbijałem ale to było 8 lat temu, a myślałem czy z kumplem się nie zapisać tylko on nie grał

0

@Colon a sam grałeś czy lomociles z trenerem? bo widziałem gdzieś że jakiś kort ma program 6 x1
5h i że niby tyle starczy do samodzielnej gry

0

@Colon polecasz grę z trenerem dla osoby która nigdy nie grała czy można samemu z kumplem chodzić i próbować grać?

2

@jacobFCB a Słowenia to nie Jugosławia? xD

1

@Suzu 3 0 dla nas

0

@kampe I to jest prawdziwa fifa, a nie szybki gameplay

3

@Moriarty sadzić, palić, zalegalizować

3

@juliacicha pisałem to w trakcie meczu bo też wyłapałem ten szczegół

0

@amanter oni grają kupę, a Barca wielka kupę gówna

0

@Volk różne mogą być bo real zidana dużo ich nabija

0

@MichalZZZ thaw

3

@Pawlak1992 a Drzyzga będzie na rozegraniu i cały czar prysnie

0

@MichalZZZ I skrzydła i napastnika

0

@Kamilos84 no i oby. jak nie oni to kto inny go kupi

0

teraz Rakieta, Vidal, Semedo i można bronić wyniku

2

mats do pomocy niech idzie. gorzej niż Busi nie zagra

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

I pomyśleć że to tryplet Lucho się do tego przyczynił

0

ważne że pensja na konto wpływa i na treningach nie trzeba się za bardzo męczyć

1

żeby w tym roku udało się chociaż do LM zakwalifikować

1

nowy trener to by musiał 3/4 składu pogonic

0

@Ares! kogo by nie kupili to by grał gówno

0

ale to jest kopanina xD to wygląda jak b klasa

3

w tym sezonie trzeba liczyć na indywidualne umiejętności Pereza i Fatiego xD

0

@MichalZZZ nawet jak odpadniemy z LM w grupie to on nie poleci

1

jak część osób widziała że juz ma coś z nogą na rozgrzewce.zamiast powiedzieć to trenerowi to wchodzi i gra.

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-7778423

0

wróci Dembele, przyjdzie Cou i będą grali

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?