Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PuyolTheBest nie no Griezmann czasem w bramę trafi
0
mogłem grać czysta Fiore to wybrałem btts
0
@bixmix na czym grasz że takie cash outy?
0
@Colon ja coś kiedyś grałem chodziłem przez rok z trenerem I coś tam może odbijałem ale to było 8 lat temu, a myślałem czy z kumplem się nie zapisać tylko on nie grał
0
@Colon a sam grałeś czy lomociles z trenerem? bo widziałem gdzieś że jakiś kort ma program 6 x1
5h i że niby tyle starczy do samodzielnej gry
0
@Colon polecasz grę z trenerem dla osoby która nigdy nie grała czy można samemu z kumplem chodzić i próbować grać?
2
@jacobFCB a Słowenia to nie Jugosławia? xD
1
@Suzu 3 0 dla nas
0
@kampe I to jest prawdziwa fifa, a nie szybki gameplay
3
@Moriarty sadzić, palić, zalegalizować
3
@juliacicha pisałem to w trakcie meczu bo też wyłapałem ten szczegół
0
@amanter oni grają kupę, a Barca wielka kupę gówna
0
@Volk różne mogą być bo real zidana dużo ich nabija
0
@MichalZZZ thaw
3
@Pawlak1992 a Drzyzga będzie na rozegraniu i cały czar prysnie
0
@MichalZZZ I skrzydła i napastnika
0
@Kamilos84 no i oby. jak nie oni to kto inny go kupi
0
teraz Rakieta, Vidal, Semedo i można bronić wyniku
2
mats do pomocy niech idzie. gorzej niż Busi nie zagra
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
I pomyśleć że to tryplet Lucho się do tego przyczynił
0
ważne że pensja na konto wpływa i na treningach nie trzeba się za bardzo męczyć
1
żeby w tym roku udało się chociaż do LM zakwalifikować
1
nowy trener to by musiał 3/4 składu pogonic
0
@Ares! kogo by nie kupili to by grał gówno
0
ale to jest kopanina xD to wygląda jak b klasa
3
w tym sezonie trzeba liczyć na indywidualne umiejętności Pereza i Fatiego xD
0
@MichalZZZ nawet jak odpadniemy z LM w grupie to on nie poleci
1
jak część osób widziała że juz ma coś z nogą na rozgrzewce.zamiast powiedzieć to trenerowi to wchodzi i gra.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-7778423
0
wróci Dembele, przyjdzie Cou i będą grali