24

@BarcaInfo Dembele by się potknął podczas strzału, piłę wywalił na 3 piętro i doznał kontuzji po upadku

6

@draxidox wyobraź sobie że Valverde zostaje trenerem w 2008 I ma zbudować Messiego

0

@kruszkiewicz ta i dalej nwm jak ma to wyglądać skoro redmi note ma zupełnie inny tył, plus ten czytnik z tyłu

0

@kruszkiewicz Napiszę już tutaj, właśnie to wygląda dziwnie, bo jest pokazane jak dla iphone, redmi note 7 ma zupełnie inaczej aparaty

0

@kruszkiewicz dasz link?

3

@SkN Najlepszy argument, jaki przeczytałem to, że Liverpool Kloppa zaczął grać dopiero w 3 sezonie, a teraz właśnie zaczął się 3 sezon Valverde.

0

@KamQiX na razie to ja się bardziej śmieje niż cieszę z jego gry

7

@Fake69 Lucho to dobrze wiedział dlatego potem przestał na niego stawiać. Podobnie zresztą było w kadrze.

0

@Skaramuczi Valverde chyba ten balans zachowuje. nie wygląda na gościa który chwali albo gani

0

@Skaramuczi sam sobie odpowiedziałeś na pytanie?

3

@CalvinCandie jak to jest możliwe że jeszcze ktoś broni Valverde

3

@Janiama jak go po Anfield nie wyrzucili to teraz tym bardziej.

0

@Adamski69 no ale jak to? przecież Barca to najlepszy klub no i trenowanie z Messim

0

@Ratamahatta gdyby przyszedł teraz do Barcy to pewnie grałby gorzej niż Alena

1

@messi564 gdyby Valverde został trenerem Barcy w 2008 to pewnie piłkarze jak Xavi, Iniesta czy Messi szybko musieliby się pakować

3

@kuz u Valverde pewnie grałby gorzej niż Semedo

1

@MesQueUnClub_87 darmowa jest a cło lub vat może być zawsze, nawet jak zapłacisz za DHL to możesz mieć cło

0

@Janiama Alena nie jest i nie będzie piłkarzem na miarę Barcelony. Nie ma tego czegoś.

2

@IronSanHybrid może tego Dembele dadzą

0

@Kamiloza91 ja zmienilem Alissona na Adriana

1

@derekszmid79 to jest naczelny hejter Luczo. Nie ma co mu odpisywać

0

@Katalończyk 99 jak go po Anfiled nie zwolnili to w trakcie sezonu na pewno nie poleci (chyba że w grudniu już nie będzie nas w LM I będzie po lidze)

0

@grizzy10 ale wygrali z Realem 5 1 bez Messiego - aktualnie chyba jedyny argument obrońców muła

0

@kerouac Alena to niech pakuje walizy.

0

@vangoor erni też by Fabsa na skrzydełko dal

8

@Barca_Big_Moment raczej za dwa lata

0

jeszcze raz to skopiuje bo może przepadło po meczu.

To nie jest jakaś klątwa Zubiego? Od kiedy wyrzucono go z klubu, to praktycznie każdy transfer jest porażką.

15/16 przychodzi Vidal i Turan(po pół roku bez gry). Transfery wydają się ok, bo jest jakiś zmiennik na PO no i Turan jako jedna z gwiazd ligi do pomocy. Pierwsze spotkania Turka są dobra, a potem to już zjazd. Aleix raczej nie zachwycał i ta pechowa kontuzja.

16/17 przychodzi Gomes, Alacer, Umtiti, Digne, CIllessen i Suarez.Lucho sam mówił, że to najlepsze okienko i że dostał świetnych młodych zawodników. O Gomesie i Suarezie nie trzeba pisać, Alcacer praktycznie przyspawany do ławki, Umiti zagra dwa bardzo dobre sezony, a potem się leczy u jakichś szamanów i nie wiadomo co z jego noga. Cillesen tutaj transfer ok.

17/18 przychodzi Dembele, Coutinho, Paulinho, Semedo, Deuflodeu i Mina. Pierwszy miał świetny sezon w Bundeslidze,a u nas tylko szpital albo bardzo słabe mecze (było kilka wyjątków), Coutinho dobre pół sezonu i potem tragedia (cos jak Turan), Mina i Deulofeu bez komentarza, Semedo niby jest, ale jakby go nie było, Paulinho to jakiś transfer krzak, ale idzie go zapamiętać z dobrej strony.

18/19 przychodzi Malcom, Lenglet, Arthur, Vidal (pomijam te wypożyczenia). Malcom miał pecha, że trener go nie chciał i tylko ława, Lenglet dobry transfer (jak dotąd), Arthur dobry początek potem kontuzja i przystopował, Vidal (tutaj nwm co napisać).


No i transfer trenera (o ile można to tak nazwać) to zostawiam bez komentarza.


Te wszystkie transfery + te na ten sezon na papierze wyglądają super. Były wzmacniane pozycje, które miały braki. Przyszło ponad 20 zawodników, praktycznie żadne koty w worku, a teraz większości z nich już nie ma w klubie. Dlaczego tak słabo to wygląda? Jakiś inny klub ma podobnie?
Mam nadzieję, że Frenkie będzie jednym z wyjątków i podoła swojemu talentowi.

10

dlaczego prasa nie gnoi Valverde tak jak robili to z Martino?

0

@DonAndresFCB powinno być Barcelona without Valverde i Barcelona with Valverde

0

@Sebix897 zarząd wiedział że z betonem na ławce to Cou będzie miał kolejny słaby sezon i wtedy będzie już ciężko na nim zarobić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?