Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
24
@BarcaInfo Dembele by się potknął podczas strzału, piłę wywalił na 3 piętro i doznał kontuzji po upadku
6
@draxidox wyobraź sobie że Valverde zostaje trenerem w 2008 I ma zbudować Messiego
0
@kruszkiewicz ta i dalej nwm jak ma to wyglądać skoro redmi note ma zupełnie inny tył, plus ten czytnik z tyłu
0
@kruszkiewicz Napiszę już tutaj, właśnie to wygląda dziwnie, bo jest pokazane jak dla iphone, redmi note 7 ma zupełnie inaczej aparaty
0
@kruszkiewicz dasz link?
3
@SkN Najlepszy argument, jaki przeczytałem to, że Liverpool Kloppa zaczął grać dopiero w 3 sezonie, a teraz właśnie zaczął się 3 sezon Valverde.
0
@KamQiX na razie to ja się bardziej śmieje niż cieszę z jego gry
7
@Fake69 Lucho to dobrze wiedział dlatego potem przestał na niego stawiać. Podobnie zresztą było w kadrze.
0
@Skaramuczi Valverde chyba ten balans zachowuje. nie wygląda na gościa który chwali albo gani
0
@Skaramuczi sam sobie odpowiedziałeś na pytanie?
3
@CalvinCandie jak to jest możliwe że jeszcze ktoś broni Valverde
3
@Janiama jak go po Anfield nie wyrzucili to teraz tym bardziej.
0
@Adamski69 no ale jak to? przecież Barca to najlepszy klub no i trenowanie z Messim
0
@Ratamahatta gdyby przyszedł teraz do Barcy to pewnie grałby gorzej niż Alena
1
@messi564 gdyby Valverde został trenerem Barcy w 2008 to pewnie piłkarze jak Xavi, Iniesta czy Messi szybko musieliby się pakować
3
@kuz u Valverde pewnie grałby gorzej niż Semedo
1
@MesQueUnClub_87 darmowa jest a cło lub vat może być zawsze, nawet jak zapłacisz za DHL to możesz mieć cło
0
@Janiama Alena nie jest i nie będzie piłkarzem na miarę Barcelony. Nie ma tego czegoś.
2
@IronSanHybrid może tego Dembele dadzą
0
@Kamiloza91 ja zmienilem Alissona na Adriana
1
@derekszmid79 to jest naczelny hejter Luczo. Nie ma co mu odpisywać
0
@Katalończyk 99 jak go po Anfiled nie zwolnili to w trakcie sezonu na pewno nie poleci (chyba że w grudniu już nie będzie nas w LM I będzie po lidze)
0
@grizzy10 ale wygrali z Realem 5 1 bez Messiego - aktualnie chyba jedyny argument obrońców muła
0
@kerouac Alena to niech pakuje walizy.
0
@vangoor erni też by Fabsa na skrzydełko dal
8
@Barca_Big_Moment raczej za dwa lata
0
jeszcze raz to skopiuje bo może przepadło po meczu.
To nie jest jakaś klątwa Zubiego? Od kiedy wyrzucono go z klubu, to praktycznie każdy transfer jest porażką.
15/16 przychodzi Vidal i Turan(po pół roku bez gry). Transfery wydają się ok, bo jest jakiś zmiennik na PO no i Turan jako jedna z gwiazd ligi do pomocy. Pierwsze spotkania Turka są dobra, a potem to już zjazd. Aleix raczej nie zachwycał i ta pechowa kontuzja.
16/17 przychodzi Gomes, Alacer, Umtiti, Digne, CIllessen i Suarez.Lucho sam mówił, że to najlepsze okienko i że dostał świetnych młodych zawodników. O Gomesie i Suarezie nie trzeba pisać, Alcacer praktycznie przyspawany do ławki, Umiti zagra dwa bardzo dobre sezony, a potem się leczy u jakichś szamanów i nie wiadomo co z jego noga. Cillesen tutaj transfer ok.
17/18 przychodzi Dembele, Coutinho, Paulinho, Semedo, Deuflodeu i Mina. Pierwszy miał świetny sezon w Bundeslidze,a u nas tylko szpital albo bardzo słabe mecze (było kilka wyjątków), Coutinho dobre pół sezonu i potem tragedia (cos jak Turan), Mina i Deulofeu bez komentarza, Semedo niby jest, ale jakby go nie było, Paulinho to jakiś transfer krzak, ale idzie go zapamiętać z dobrej strony.
18/19 przychodzi Malcom, Lenglet, Arthur, Vidal (pomijam te wypożyczenia). Malcom miał pecha, że trener go nie chciał i tylko ława, Lenglet dobry transfer (jak dotąd), Arthur dobry początek potem kontuzja i przystopował, Vidal (tutaj nwm co napisać).
No i transfer trenera (o ile można to tak nazwać) to zostawiam bez komentarza.
Te wszystkie transfery + te na ten sezon na papierze wyglądają super. Były wzmacniane pozycje, które miały braki. Przyszło ponad 20 zawodników, praktycznie żadne koty w worku, a teraz większości z nich już nie ma w klubie. Dlaczego tak słabo to wygląda? Jakiś inny klub ma podobnie?
Mam nadzieję, że Frenkie będzie jednym z wyjątków i podoła swojemu talentowi.
10
dlaczego prasa nie gnoi Valverde tak jak robili to z Martino?
0
@DonAndresFCB powinno być Barcelona without Valverde i Barcelona with Valverde
0
@Sebix897 zarząd wiedział że z betonem na ławce to Cou będzie miał kolejny słaby sezon i wtedy będzie już ciężko na nim zarobić