Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Puchar Króla w tym roku jakoś później? wydawało mi że pierwsze mecze zazwyczaj grali jeszcze w Listopadzie
4
może Haaland nie zrobi Milika i Liverpool odpadnie
1
@CatalanVeBFCB dlatego napisałem że nie chodzi mi o 2 część sezonu bo każdy wie jak to wyglądało. od początku graliśmy słabo, dużo zwycięstw na farcie w ostatnich minutach i te słynne meczarnie z Celticiem czy Spartakiem w grupie w LM.
1
@jacobFCB Barca Tito grała taka padake że szkoda gadać i nie chodzi mi o drugą część sezonu.
0
Łysy z UEFA ale już FIFA jak się przygotował
2
@CatalanVeBFCB dopiero teraz mogli wyjść z jaskini w której siedzieli z 15 lat
2
@Janiama chyba każdy to wie
1
@zodiak_10 Messiego rok temu też nie było
0
@Jacu327 Ronaldo ćwiczy biegi długo dystansowe
5
ciekawe czy Stoichkov skolowal ten podpis Messiego dla tego dzieciaka
1
top 3 xDDDDDDDD
4
Iwański nie dał na Matsa xDDD
20
wtf dlaczego Mahrez tak wysoko? Sterling chyba miał lepszy sezon
0
za ile +- będzie ZP? zdążę wyjść z psem?
2
Drogba chyba jakieś dymy palił
3
ale Messi dzisiaj też slabiutko, kiedy on zagrał dobry mecz na wyjeździe?
0
ale Rakitic to zmascil
0
ta gra na wyjeździe to taka jakby jej nie było
0
brama czy spalony w końcu?
0
@Chwytliwy w przedwojennych gazetach były już wzmianki o yerbie, nazwali to herba
3
@fcbarcafan19 przydałaby się do nas na skrzydło. Podobnie jak Neymar, nie potrzebuje sporo miejsca by zrobić różnice
0
ale nas klepia od 15 minut
2
ale Sancho ma luz, trochę taki Neymar
1
@adi7adi8 dzięki
6
ja pierdziele ale by okno weszło
0
z kim Borek komentuje?
2
jak mu się chce to dalej jest bez podjazdu
3
jak on wstał od razu, wtf
0
w Borussii chyba, ci komentatorzy to pijani
0
kogo przechytrzyć?