0

Puchar Króla w tym roku jakoś później? wydawało mi że pierwsze mecze zazwyczaj grali jeszcze w Listopadzie

4

może Haaland nie zrobi Milika i Liverpool odpadnie

1

@CatalanVeBFCB dlatego napisałem że nie chodzi mi o 2 część sezonu bo każdy wie jak to wyglądało. od początku graliśmy słabo, dużo zwycięstw na farcie w ostatnich minutach i te słynne meczarnie z Celticiem czy Spartakiem w grupie w LM.

1

@jacobFCB Barca Tito grała taka padake że szkoda gadać i nie chodzi mi o drugą część sezonu.

0

Łysy z UEFA ale już FIFA jak się przygotował

2

@CatalanVeBFCB dopiero teraz mogli wyjść z jaskini w której siedzieli z 15 lat

2

@Janiama chyba każdy to wie

1

@zodiak_10 Messiego rok temu też nie było

0

@Jacu327 Ronaldo ćwiczy biegi długo dystansowe

5

ciekawe czy Stoichkov skolowal ten podpis Messiego dla tego dzieciaka

1

top 3 xDDDDDDDD

4

Iwański nie dał na Matsa xDDD

20

wtf dlaczego Mahrez tak wysoko? Sterling chyba miał lepszy sezon

0

za ile +- będzie ZP? zdążę wyjść z psem?

2

Drogba chyba jakieś dymy palił

3

ale Messi dzisiaj też slabiutko, kiedy on zagrał dobry mecz na wyjeździe?

0

ale Rakitic to zmascil

0

ta gra na wyjeździe to taka jakby jej nie było

0

brama czy spalony w końcu?

0

@Chwytliwy w przedwojennych gazetach były już wzmianki o yerbie, nazwali to herba

3

@fcbarcafan19 przydałaby się do nas na skrzydło. Podobnie jak Neymar, nie potrzebuje sporo miejsca by zrobić różnice

0

ale nas klepia od 15 minut

2

ale Sancho ma luz, trochę taki Neymar

1

@adi7adi8 dzięki

6

ja pierdziele ale by okno weszło

0

z kim Borek komentuje?

2

jak mu się chce to dalej jest bez podjazdu

3

jak on wstał od razu, wtf

0

w Borussii chyba, ci komentatorzy to pijani

0

kogo przechytrzyć?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?