3

No to mamy już 4:2 haha ^_^

1

Z całym szacunkiem do Ronaldo, ale te słowa są bardzo irytujące. Po takich słowach na pewno nie pracuje na dobrą opinię. Leo ma prawidłowe podejście do tego wszystkiego. Robi swoje i nie przejmuje się takim gadaniem ;)

0

Niech Iniesta szybko wraca do swojej świetnej dyspozycji. Jest on nam bardzo potrzebny. Kiedy gra na pomocy.. czuję się dużo pewniejszy ;)

0

Kiedyś jak zawsze patrzyłem na skład Hiszpanii to był : David Villa ! Szkoda, że już po grze w reprezentacji. Czas na młodą siłę ;-)

0

Leo jest świetny. Potrafi przejść między 5 zawodnikami bez żadnych problemów. Ronaldo nie przypominam sobie by przeszedł tylu zawodników na raz. Ronaldo jest człowiekiem, który dąży do idealności. Każdy z nas wie, że nie ma ludzi idealnych. Jakieś 2 lata temu Leo nie strzelał wgl bramek z dystansu, rzadko mu się to zdarzało. Widać, że podgonił Ronaldo w tej kwestii. Śmiem twierdzić, że Leo wyprzedził go teraz pod względem wolnych. To dwie osoby, które w różnych momentach będą siebie wyprzedzać pod niektórymi aspektami. Cytat może jest zbyć jasny ( nie do końca prawidłowy, za co przepraszam ). Po prostu Ronaldo w kwestii tej idealności w budowie ciała i techniki był trochę bliżej niż Messi. Powrót Leo w 1 kolejce był imponujący, więc losy mogą się odwrócić tym razem :)

0

0

Ja tak samo. Myślę, że jednak z PSG sobie poradzimy. Co najważniejsze nie lekceważyć przeciwnika.

0

Tak coś czułem, że trafimy na PSG ;D

0

Prawidłowo ! Podniesie to chłopaka na duchu. Dobrze, że będzie mógł się poczuć docenionym za ciężką pracę, którą wkłada na treningach ;)

0

Powoli wszyscy wracają na swoje miejsca i możemy startować na pełnych obrotach ;]

0

Ja coś czuję, że pewnie i tak trafimy na PSG w grupie ;)

0

Kibice początkowo przestraszeni są jego wiekiem. Jeśli piłkarz chce grać na najwyższym poziomie i będzie dokładał starań to może mu się to udać. Szkoda, że na starcie jest krytykowany. W meczu z Elche bardzo mi zaimponował. Poczekajmy na kolejne mecze. Życzę mu z całego serca by się udało. Fajnie, że spełniło się jego marzenie ;)

0

Coraz więcej pozytywnych informacji, aż człowiek nie może doczekać się następnego spotkania ;)

0

Mam nadzieje jednak, że Dani wróci do najlepszej formy. Ostatni jego występ był dużo lepszy od poprzednich. Nie ma co chwalić dnia przed zachodem słońca, ale może najgorszy okres już za nim.

0

Czas pokaże i zweryfikuje jego poziom umiejętności. Oby to był udany transfer ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?