CysiU1996
Dołączył/a: sierpień 2014
Łódź
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Messi to człowiek, którego nie da się opisać jednym słowem, ale chyba najbardziej zasługuje na miano '' GENIUSZ ''. Alves również czuł się jak ryba w wodzie. Bardzo mnie to cieszy. Widać było zaangażowanie piłkarzy i wymianę pozycji. Pomoc świetnie kontrolowała mecz. Iniesta bardzo ładne zagranie do Alvesa, natomiast Rakitić wiedział kiedy zwolnić a kiedy przyspieszyć przy czym odbierając wiele zagrań. Atak świetnie mimo, że do 77 min nie strzelili gola. Obrona również bardzo dobrze. O czym świadczy wynik 3;0 z Bayernem !
1
Vamos Andres ! Skręć nam jutro jakąś magiczną asystę ew gola :D
0
Dokładnie. To jedyna dziewiątka która potrafi ekstra zgubić rywala poprzez zastawienie lub przepchnięcie. Tego potrzebowaliśmy !
7
Świetne podanie od Andresa. A Suarez ekstra skuteczność. Prawdziwa dziewiątka. Nie pierwszy i nie ostatni hattrick ! :D
2
Oglądając takie mecze Barcelony to można się uzależnić od tych brameczek. To przez to potem się wydaje, że 2;0 to wymęczony mecz :D Bardzo się cieszę z wyniku tego spotkania, to było więcej niż idealne spotkanie. Wiele faktów może cieszyć kibica przed meczem z Bayernem w Lidze Mistrzów. Skuteczność MSN znakomita o czym świadczą :
3 gole Suareza
2 gole Messiego
1 Neymara.
Do tego pierwsza asysta w lidze Don Andresa ( forma nadal pnie się do góry ) i wywalczenie na chwilę obecną pierwszego miejsca przez Messiego pod względem bramek w lidze ( choć widać, że nie są dla niego najważniejsze wyniki indywidualne ).
2
Amen :) Dzięki za przyjemną rozmowę. Bo ostatnio coraz więcej opinii powtarzanych ludzi niż swoich odczuć.
Ps. od dawna zauważyłem, że mądrze prawisz. Pozdrawiam
2
@Don-Corleone Masz rację. Co jak co ale spektakularność Leosia jest niezagrożona. Mimo iż, nie gra tak jak wcześniej, czyli czeka aż koledzy dograją mu piłkę a on już coś z tego wykombinuje. Już wtedy Leo tym sposobem osiągał wyniki nie z tej planety. Teraz ogromną ilość czasu spędza przy rozgrywaniu. I tu kolejny raz dowodzimy na to, że jest jeszcze bardziej spektakularny. Pomimo tego, iż przestał być uzależniony od podań pomocników to on w chwili obecnej kiedy ma w teorii cięższe zadania bo sam musi to robić to strzela jeszcze więcej goli niż wtedy mimo, że nie są one teraz dla niego najważniejsze. Przychodzi mu wszystko z łatwością :D
2
Moim zdaniem nasz były trener źle sprecyzował swoją wypowiedź. Raczej nie chodzi tu o spektakularność. Przykładów jest wiele. Niesamowite zagrania, drybling i prostota w mijaniu rywali nadal jest ( mecz z City ). Messi tam był w stanie każdego podziurawić. Może po prostu chodziło o to, że jednak dużo mniej zaczyna akcje sam i sam ją kończy. Kiedyś dostawał piłkę od Xaviego, Iniesty w okolicach połowy boiska i leciał sam do bramki. I tak w kółko, aż rajdy przynosiły mu gole. Teraz robi rajdy, ale jest ich znacznie mniej. Woli pomóc rozegrać, ale i tak ten człowiek świetnie się odnajduje po chwili w polu karnym.
2
Ja tam się cieszę, że Robert wyjdzie na to spotkanie, choć z drugiej strony martwi mnie jego zdrowie, ponieważ piłka jest nieobliczalna i zdarzają się wypadki. Oby nie nabawił się po jakimś pojedynku jeszcze większych obrażeń. Widać ambicje Polaka co mnie niezmiernie cieszy, tego zawsze nasza kadra potrzebowała. Taki wzór dla naszej reprezentacji, że walczy konsekwentnie do końca ;) Liczę jednak na Barcelone i jej spektakularne widowisko :)
0
Jak to Messi.. Dziś poszukuje 10 bramki, a po meczu będzie miał już 12 ;)
2
Z całym szacunkiem dla tego człowieka, bo naprawdę go szanuje, ale ta jego wypowiedź o tym, że Messi nie jest kompletnym piłkarzem to trochę tym stwierdzeniem się ośmiesza. Na pewno jeśli trenował Ronaldo ten człowiek to będzie bardziej go faworyzował niż Messiego. Ale każdy ma swoje zdanie na ten temat, więc nie będę krytykował jego wypowiedzi.
6
Wygrał wiele meczy, jednak ten najważniejszy przegrał. Myślę, że tam na górze też doprowadza swoją drużynę aniołów do potrójnej korony :) Każdy prawdziwy fan Barcy będzie go dobrze wspominał. Zrobił dla klubu niesamowicie dużo, piłkarze byli bardzo z nim związani. Dziś wygrać trzeba dla Tito !
0
Nie życzę nikomu kontuzji. Nawet dobrze byłoby jakby Ci wielcy piłkarze z Monachium wrócili. Chłopaki by wiedzieli o jaką stawkę gramy ten mecz. Na pewno zadziałałoby to motywująco. Jeśli chcemy się uważać za najlepszy klub to powinniśmy wygrywać wszystko bez względu na osłabienia. Wierzę w Barcę, więc myślę, że damy sobie radę, ale zagrać trzeba w 100%
0
Jak się mówiło często na początku sporo o tym, że nie ma zbyt dużo pracy bo nasza obrona sporo robi za niego tak teraz wszyscy jesteśmy świadkami, że Brawo jest naszym mocnym punktem drużyny, podobnie jak Ter Stegen w meczach LM i Pucharu. Bardzo ważna interwencja, gdyby nie obronił to nie wiadomo jakby to wpłynęło na psychikę naszych piłkarzy.
3
Hejtować każdy umie, lepiej patrzeć na pozytywy w takim momencie sezonu a nie obwinić każdego z drużyny. Cała drużyna osiadła w drugiej połowie i nie potrafiła zagrać dobrej piłki, bo w głowach mieli zwycięstwo. Każdego piłkarza będziecie hejtować ? To głupkowate, sorry. Raz Barca przegra lub zremisuje i robicie wielki dym, czasem gorzej jak ten onet.
3
Nie ma co powtarzać ciągle w komentarzach błędu w artykule. Każdy kto przeczyta to chyba sam go zauważy. Mecz powinien być nasz, jednak tak się nie stało. Czuję niedosyt, ponieważ to było do wygrania zaoszczędzając sobie stresu przed następnymi meczami. Błędy się zdarzają nawet najlepszym. Może i lepiej, że zremisowaliśmy ? Chłopaki znów sobie zdadzą sprawę, że nie należy odpoczywać, a dobić rywala dobitnie wiedząc, że rywal o tej klasie może znów się obudzić. Zmotywować to powinno naszych piłkarzy i dać do zrozumienia, że tu nie ma odpoczywania i kombinowania z rozkładem sił przed innymi meczami. Powinno grać się konsekwentnie. To nas zgubiło.
0
Najlepszy schemat na dziś :
- ustawić sobie mecz w pierwszej połowie
- wygrać to najmniejszym kosztem w co wątpie
- dwa gole naszego Leosia aby było 400 goli
- dodatkowo gol jakiegoś obrońcy, pomocnika ew z MSN
- zdobycie 3pkt
Ale czas pokaże. Vamos Barca !
3
Podobne mam zdanie na ten temat. Faktem jest, że Iniesta obniżył formę swojej gry. Powodem właśnie może być, że nie potrafi po części odnaleźć się w tym systemie gry choć zna go perfekcyjnie. Brzmi dziwnie, że taki piłkarz nie może się odnaleźć, ale taki Rafinha zagrał z 2-3 spotkania na bardzo dobrym poziomie, każdy się nim zajarał a zgasł jak Munir. Jeden powie, drugi powtórzy i potem leci tak dalej. Messi wraca się, pomaga rozgrywać, także widać jak Iniesta został zepchnięty do defensywy bardziej. Na pewno nie pełni tej samej funkcji od momentu kiedy zmieniła się pomoc. Pierwszy mecz bodajże z Elche wykonany na starej zasadzie wykonany przez Andresa genialnie ( trafił w poprzeczkę po silnym strzale i poza tym dograł wiele ekstra piłek których nie wykorzystali, wdawał się w drybling ). Potem powoli zmieniała się jego rola. Takie jest moje zdanie. Pozdrawiam. A na końcu ślę link do filmiku z tym meczem :
12
Kiedyś jak był rzut rożny lub wolny z niewygodnej pozycji dla Messiego byłem pewny, że bramka i tak nie wpadnie. Teraz chłopaki zaskakują miło nas w tym aspekcie gry. Barcelona imponuje wraz z trenerem statystykami, które moim zdaniem są mniej ważne, sukces w postaci nawet potrójnej korony ew wygranej ligi i Ligi Mistrzów człowiek zapamięta, a o statystykach zapomni. Także czeka nas najważniejsza część sezonu i trzeba po prostu wygrać wszystko ;)
0
A mówią, że Rudy to ma pecha ? :D Dobry mecz w wykonaniu obrońców. Pomoc i atak niczym się nie odznaczyli szczególnym niestety.
0
Jak przyjemnie patrzeć na taką wspaniałą grę stoperów. Pique znów pokazał kto rządzi w obronie. Wszystkie piłki kierowane były do niego. Nawet komentatorzy śmiali się, że na czole ma magnes. Mathieu bardzo ważną bramkę strzelił za co mu jestem bardzo wdzięczny podobnie jak wiele innych osób.
1
Moim zdaniem nie powinno się przekreślać takiego piłkarza jak Iniesta. Fakt obecny sezon jest jego najgorszym sezonem w karierze. Mimo tego, że nie posiada w lidze jeszcze ani jednego gola i asysty nie powiedziałbym, że gra bardzo słabo jak wiele osób nagonkę wprowadza, na mecz średnio 2-3 akcje potrafi wypracować. Było sporo meczy, że nieskuteczni byli po jego piłkach piłkarze, co nie jest na pewno usprawiedliwieniem, ale trzeba na to też spojrzeć czasem. Wiele było meczu w których bez niego pomoc sobie nie radziła. Z całym szacunkiem do Rafinhii ale jest młody i leci do przodu nie patrząc czasem na konsekwencje gdy nie uda mu się drybling. Rakitic się wyrabia, ale tak jak Iniesta. Ma mecze na wysokim poziomie i na bardzo przeciętnym. Dziura po Xavim jest nie zaprzeczę. Trzeba coś z tym zrobić.
1
Xavi to wielki człowiek wraz swoją osobowością. Odniósł ogromną liczbę sukcesów w piłce. Życzę mu, aby zawsze mu wszystko wychodziło tak jak przyzwyczaił nas na boisku. Nie zapomnę duet Xavi & Iniesta. Cieszę się, że miałem okazję oglądać ich współpracę .Myślę, że Iniesta po pewnym czasie dorówna osiągnięciami Generałowi a może i nawet przegoni go. Xavi to zdecydowanie mózg boiskowy, natomiast rolę Iniesty opiszę cytatem z książki '' Wolny elektron - to właśnie rola Andresa - łączy w sobie role Xaviego i Leo Messiego. Iniesta to mieszanka rozgrywającego, skrzydłowego i ofensywnego pomocnika - istna piłkarska hybryda '' :D
0
Przyznaję, że statystyki Andresa w tym roku są mizerne, ale jak słyszę, że nic nie robi w czasie meczu, gra fatalnie, należy się go pozbyć, nie potrafi nic kreatywnego zrobić. Nie chcę mi się znów pisać o statystykach, które często za nim nie przepadają ( co nie jest w pełni usprawiedliwieniem jego formy ) Możecie obejrzeć chociażby ten filmik.
Nie są to wszystkie podania, oglądam każdy mecz i dobrze wiem. Prócz tego wykonał sporo udanych dryblingów ( patrz : Ajax jak dobrze pamiętam ) ale w tym filmiku ich nie uwzględniono. Pomyślcie zanim napiszecie, że '' nie gra nic ''
Jeszcze napiszecie : '' jak trwoga to do Andresa '' ;-)
3
Biorąc pod uwagę, iż Real do końca nie odpoczął, bo naprawdę rozegrali ogromną liczbę spotkań to trzeba uważać na te kontry. Nie liczę na 5;0. Najważniejsze jest zaprezentować wysoki poziom i strzelić po prostu jedną bramkę więcej niż Real ! :D
1
Świetny mecz ! Wspaniale się go oglądało. Messi to kosmita, szkoda jedynie tych akcji po których mógł wpaść gol. Iniesta i Rakitić klasa światowa. Jedynie Neymar i Suarez niech nastawią celowniki i posyłamy naszą maszynę na niedziele. Mam nadzieję, że będzie to huragan i po prostu zdmuchniemy Real. Ale niestety trzeba zachować należyty szacunek do rywala ( nawet bez formy ). W końcu to Real. Wierzę w chłopaków, że zagrają świetne spotkanie, po meczu z City jesteśmy nakręceni porządnie na zwycięstwo ;-)
0
Dobrze mówisz. O zmęczenie naszych zawodników to bym się nie bał, ponieważ my mamy i tak mniej zmęczony skład niż Real, powiedzmy sobie szczerze, że ta mała przerwa im za dużo nie pomoże, bo są zmęczeni psychicznie i fizycznie. Tak szybko tego Real nie nadrobi. Jedyni właśnie bym się martwił o chęć zwycięstwa, bo mają złą passę i trzeba to w końcu przełamać. Oto bym się martwił. Pozdrawiam :)
0
To będzie bardzo ciekawy mecz ;) Chłopaki po City są nakręceni porządnie. Niby mniejszy czas na odpoczynek mamy przed meczem, ale myślę, że my go i tak nie odczuwamy tak bardzo jak Real. Zwycięstwa liczne dodają nam siły :D
0
W tym sezonie statystyki nie przepadają za Iniestą. Faktycznie ma obniżkę formy w porównaniu do Andresa którego przyzwyczailiście się oglądać od 5 lat na poziomie porównywalnym do Messiego ( oczywiście w swoim stylu gry ). Nie wiem po co te głupie docinki i nagonki na piłkarzy z małą obniżką formy. Ogarnijcie się i pomyślcie ile Ci ludzie zrobili dla Was i klubu. Byście mogli nadal oglądać Barcelonę, która sieje postrach wśród wszystkich klubów. Andres nie schodzi poniżej przyzwoitego poziomu, natomiast zszedł poniżej poziomu, niewyobrażalnego dla większości pomocników na świecie za czasów swojej najlepszej gry. Statystyki nie grają, a co do podań i nie stwarzania sobie i kolegą okazji do zdobycia gola, ponieważ można '' zliczyć je na palcach jednej ręki '' to pooglądajcie mecze. Średnio wykłada 2-3 podania po których powinien paść gol, ale zazwyczaj te akcje kończą się niepowodzeniem i wtedy Wy macie taką a nie inną opinię.
6
Suarez od początku odznaczał się bardzo wielkim zaangażowaniem. Messi to Messi - jako argument na wszystko :D !