0

Spoko, wybaczam ;) Niestety go z nami nie ma, także chciałem uczcić tego wielkiego człowieka :D

0

Też mi się tak zdaje. Zamiast otwierać szampany będzie otwierał puszkę z farbą xd

0

Skąd by mi to miało przyjść do głowy niby ? :o Przeczytałem jeszcze raz, ale błędu nie ma, więc polecam czytanie ze zrozumieniem ;)

0

Andres rzadko kiedy się mylisz. Świetne podsumowanie. Xavi i tak do nas wróci, także jestem spokojny ^_^

Ps. Może w przyszłości Xavi i Iniesta będą jak Pep i ŚP. Tito

0

Messi pewnie w gotowaniu też jest najlepszy xd

2

Zakompleksiony Real jak widać :D

0

Jest najlepszy ! Dokonał niemożliwych rzeczy ! Pozostaje nadal taki skromny. Cały Messi. Godna postawa do naśladowania ;] !

0

No to pewniaczek do farbowania. Może już kupić sobie farbę ;-)

1

Myślę, że Iniesta zagra mecz finałowy. Urodził mu się mały Iniesta. Dla niego będzie chciał pokazać na co go stać. Oby to było wejście smoka :D !

0

Ja tam myślę, że to zależy od sumienia i postawy człowieka. Dla mnie to sytuacja, która zawsze będzie miała podwójne dno. Faktem jest, że nie musiał Neymar robić tej sztuczki ( mogło to podburzyć przeciwnika ), natomiast nie było tu niczego niestosownego. Piłka nożna to gra psychiczna również, umiejętność radzenia sobie z presją, zmianą stanu emocjonalnego. Przeciwnik nie popisał się ładnym zachowaniem i nic go nie usprawiedliwia, najlepszym wyjściem było pozbierać Neymara z ziemi i ruszyć z kontrą, próbując walczyć o lepszą twarz po tym meczu. Na pewno tym bardziej uszczęśliwiliby swoich kibiców.

Ps. Niektórzy lubią się popisywać, niektórzy grają w cieniu wykonując sumiennie swoja pracę. Macie porównanie tutaj Neymara i Iniesty chociażby.

0

Czyli już ma po włosach :D !

0

Iniesta mimo wszystko jakby grał też powinien od tego niesprawdzonego młodziaka zarabiać więcej. Takie moje zdanie ;]

1

Płacąc mu tyle pieniędzy wyjdzie na jakiegoś Boga w zespole. Nikt nie da nikomu gwarancji, że on się sprawdzi. Dla mnie trochę robi się przereklamowany , możecie mnie hejtować za to słowo, ale gdyby dostał taki hajs to by mu dopiero woda sodowa uderzyła do głowy. To byłby pierwszy sezon, to ciekawe ile by chciał po 2-3 latach, pewnie większą pensje niż Messi. Dla mnie nie powinien zarabiać więcej niż Messi, Neymar, Iniesta, Suarez.

0

Wzór jakich mało ! To bardzo smutna wiadomość. Mam nadzieje, że tam gdzie odejdzie ten wielki człowiek będzie tak samo szczęśliwy jak tutaj. Nie martwię się tym, bo wiem, że Xavi do nas powróci. Jestem o to spokojny ;-)

0

Wspaniała feta. Pożegnanie pełne emocji. Jak ten czas leci.. dopiero co początek sezonu, a tu już jego koniec i odejście Xaviego. Smutno bardzo, ale nie mamy na to wpływu. Świetne pożegnanie. Żegnaj Generale !

0

Pracował na te słowa kawał czasu. Zdobył wszystko. Piłkarz kompletny. Wszystko podsumowane bardzo trafnie. Będzie go bardzo brakować w zespole. Świetny piłkarz, od którego można się bardzo dużo nauczyć. Prawdziwy lider zespołu !

1

Najlepsi ! Po pozostałe tytuły ! Campeones !

0

Brak mi słów, aby opisać człowieka jakim jest Xavi. Jesteś po prostu wzorem do naśladowania !

0

Chyba nie mogło to się lepiej dla nas ułożyć. Jedziemy po kolejne trofea. Kibice i piłkarze są nakręceni, także myślę, że bardzo może nam to pomóc w meczach, które na nas jeszcze czekają. BARCA MISTRZEM ! VAMOS ! :D

0

Mecz zagrany dobrze do końca I połowy, druga za to fatalna. Nie dziwo o takie mizerne oceny większości składu. W końcu przegraliśmy, ale cieszę się z jednej strony, że miało to miejsce teraz bez konsekwencji niż miałoby to się stać w dalszej części '' finałów ''. To bd lekcja przed 3 meczami dla nas i mobilizacja ;-)

0

Mam książkę '' Rok w raju '' Bardzo dobrze się czyta i wiele można z niej wynieść. Pokazuje, że nie wszystko przychodzi tak łatwo, czasem trzeba się nacierpieć, aby osiągnąć swój wymarzony cel. Andres jest przykładem wielkiego i spokojnego człowieka, który zawsze stara się wykonywać wszystko jak najlepiej. Dlatego osiągnął tak bardzo dużo. Życzę mu niesamowitej formy i wielu jeszcze magicznych goli i asyst. Ostatnio forma idzie ku górze, także jestem spokojny o pomoc w końcówce sezonu ;)

0

Nie ma co gdybać.. Znając Barcelonę podejdzie do wszystkich meczy bardzo serio i udowodni dobitnie, że w tym roku jest jeden klub, który zasługuje na miano Mistrza Hiszpanii. Vamos Wielka Barcelono !

0

Wyjątkowy ten weekend. Bardzo się cieszę z tej wiadomości ! Oglądałem mecz Realu i trzeba przyznać, że druga połowa w ich wykonaniu naprawdę zasługuje na szacunek dla rywala. Koniec, końców to my prawie mamy majstra i niech tak pozostanie ;) !

1

Zaskoczył mnie Pedro bardzo pozytywnie tą bramkę. Jak nie patrzeć to dzięki niej końcówka nie była taka nerwowa. Gdyby nie ta bramka to mogłaby się nam jakaś krzywda jeszcze stać, ale po tej bramce idealnie końcówka poszła po naszej myśli.

1

Meczy wykonany koncertowo. Każda z formacji zagrała na bardzo wysokim poziomie o czym mówią statystyki wszystkich piłkarzy. Obrona bardzo równa, prócz Alvesa, który był ponad swoimi partnerami. Pomoc która bardzo dobrze zabezpieczała drugą linie i rozgrywała akcje oraz atak, który spisał się elegancko. Największa zasługa Messiego, jednak myślę, że można Suarezowi darować, bo naprawdę było widać zaangażowanie. Oby tak dalej !

0

Trochę dystansu.. ludzie.. serio wszystko łykacie co się napisze ewentualnie powie ? Ostatnia część zdania to ironia..

0

Zdarza się, minął prawie rok od tego wydarzenia ;)

2

Bardzo wiele odmienił w naszej grze Lucho. Najważniejsze, że potrafi tak bardzo zmotywować swoich piłkarzy, odzyskali chęć zdobywania wszystkiego co się da oraz pokonywać każdego kto im stanie na drodze. Dodatkowo poprawa na wielu przestrzeniach boiska. Świetna praca. Oby tak dalej. Pełna koncentracja !

0

Nie odbieram mu umiejętności, ale wywyższanie się przed meczem z Barceloną już wielu piłkarzy zgubiło, znowu Messi ośmiesza każdego kozaka ;)

0

Nie pamiętam kiedy ostatnio Messi nie przypieczętował bardzo dobitnie jakiegoś ważniejszego spotkania :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?