0

Dziś najlepiej, aby strzelił hattricka i schował nadzieje innych osób, które chcą aby kolejna piłeczka nie wpadła w jego ręce :D

0

Ciekawe ile jeszcze osób musi się wypowiedzieć na temat Messiego by w końcu ludzie dostrzegli, że Messi robi to czego nikt inny nie potrafi, dlatego można uznać go za boiskowego kosmitę ! :v [ mówię o hejterach i niedowiarkach ]

2

Świetna wiadomość ! No to wyczuwam hattricka dla dziecka ! :D

0

Rozumiem. Ja np jestem przeciwnikiem Pogby. Każdy ma swoje zdanie. Od ostatnich meczy Iniesta bardzo gra ofensywnie i znów jak tylko może to próbuje podać prostopadle. Każdy przyzwyczaił się do Iniesty z roku 2011-2012. Wtedy nie było zabójczego MSN. Więcej grało się podaniami prostopadłymi. Teraz to MSN chce rozgrywać w większości i kończyć między sobą ( nie dziwie się, w końcu jest trzech najlepszych piłkarzy ), dlatego pomoc ma teraz trochę inne zadanie, ale mimo wszystko cieszę się, że Iniesta chce tam do nich dołączać jak tylko może.

4

Tak samo było z Iniestą jak nie grał spektakularnych meczy. Słyszałem teksty typu : '' czas minął '' , a nawet '' do sprzedania i kupienia Pogbe '' Teraz Ci co tak gadali to piszą kompletnie co innego. Tak samo wygląda przypadek Stegena. Każdy piłkarz ma gorsze mecze i tyle a Mats ma świetne umiejętności.

0

Fajnie opisany artykuł. Dzięki niemu mogłem odświeżyć pamięć pod względem statystyk z poprzedniego sezonu :)

0

Niech kryją Messiego to będzie luka w miejscu krycia Ney-Suarez. Chyba nie jest świadomy tego, że Ney równie dobrze wymija zawodników w czasie dryblingu.

9

Villa to po części moje dzieciństwo, pamiętam jak zawsze człowiek na podwórku wybierał sobie zawodnika i grało się turniej. Jeden z moich ulubionych piłkarzy dzięki którym ten sport dla mnie stał się piękny.

1

Piłka ma jednego Boga ! Messi był ponad każdym w tym sezonie. Udowodnił to wielokrotnie podczas wielkich meczów. Nagroda w pełni zasłużona ;]

1

W teorii to grupa marzeń, ale najważniejsze, aby chłopaki nie zlekceważyli rywali i grali rozsądnie.

0

Pamiętam dobrze tą interwencje. Czołówka świata, jednak brakuje tego '' wyczucia '' w niektórych momentach, ale to już doświadczenie.

0

Ja już mam dość tego City, ile można :D

0

Aa no rozumiem. To powodzenia życzę w oczekiwaniu na rywala :D

0

Szczerze ? Też mam inny powód. Kuzyn mnie denerwuje, więc Barca go ponownie uciszy xd

0

Ja tam chcę United, to nie ta sama drużyna co kiedyś. To niech United się postara wyjść z grupy ^_^

0

Real na przykład zasłużył na 1pkt :D

0

Dokładnie. Też to zauważyłem. W meczu rewanżowym z Bilbao to magiczne przyjęcie w powietrzu, jeszcze wystawił Pedro setkę. Szkoda, że to nie wpadło.

0

Dziecko mu się urodziło, także na pewno Marc będzie dobrze grał. Dopóki dziecko się nie urodzi to myślę, że jednak to wpływa na piłkarza mentalnie, ponieważ obawia się, że coś będzie nie tak z nim. Teraz zszedł mu ciężar. Myślę, że to może być tak jak z Iniestą. Po urodzeniu syna w finale LM odzyskał swój blask i to teraz ostatnio on był jednym z najlepszych. Marc poprawi się, tak myślę.

0

Dał Barcelonie bardzo dużo, odszedł wielki wojownik. Myślę, że jeszcze pokaże w Anglii nie raz znakomitą piłkę i wniesie kolejnemu klubowi dużo w grze ;-)

0

Moim zdaniem to bardzo dobre posunięcie, ponieważ Neymar sobie ochłonie na spokojnie i zrozumie, że potrzebna jest duża regeneracja, aby wejść w nowy sezon będąc wypoczętym na 100%. Zrobił kawał roboty w minionym sezonie, także zapracował na dłuższy urlop.

0

Chłop ma ambicje i chwała mu za to ! Niech rozwinie w pełni swoje skrzydła w innym klubie. Bezsensownie by się przyglądał co mecz z ławki będąc ciągle pocieszanym przez trenera, że jest dla niego ważnym zawodnikiem. Co to za przyjemność siedzieć ciągle na ławce będąc zawodowym piłkarzem. W Interze jeszcze mam nadzieje, że pokażę na co go stać, ponieważ w Barcelonie za wiele szans na to nie miał. Tego mu życzę. Mam nadzieje, że jeszcze wiele dobrego o nim usłyszymy ;-)

1

Ja myślę, że Arda to dużo lepsze rozwiązanie niż ten cały Pogba. Poza tym może to wpłynąć korzystnie na linie pomocy. Iniesta początek sezonu miał dobry, potem trochę słabiej i znów jego forma zaczęła rosnąć, aż tak naprawdę od meczu z PSG ( pamiętnego rajdu ) grał bardzo dobrze. Don Andres odzyskał formę. Może to wpłynąć na niego dużo bardziej korzystnie jak będzie miał w podświadomości potencjalnego zmiennika, jak i cała linia pomocy. Nasz trener przecież kocha rywalizacje, ponieważ wtedy piłkarze wiedzą, że zawsze może ich ktoś zmienić, a każdy piłkarz chce grać od początku meczu w podstawowej 11.

0

Interesujący artykuł, nawet nakłania do pewnej analizy. Autorowi tekstu chodziło przede wszystkim o nienawiść kibiców, braku jakiegokolwiek szacunku do takich wielkich piłkarzy. Artykuł ten świetny dla osób, które tak właśnie się zachowują. Po przeczytaniu jego mogliby zrozumieć to, że Ronaldo jak i Messi zrobili przez ten okres życia więcej niż niejeden napinacz internetowy przez 80 lat swojego życia. Taka prawda. Każdy moim zdaniem może mieć tego '' najlepszego ''. Moim skromnym zdaniem to Messi jest odrobinę lepszy od Ronaldo, nie zabierając w żadnym stopniu zasług Portugalczyka.

0

Coutinho dobra opcja. Dużo tańsza. Nie jestem z tych co mówię o transferach Verattiego. Dla mnie Pogba dobry grajek, ale nikt nie da nam pewności, że taki Pogba się sprawdzi i to jeszcze za 100mln. Po drugie jeśli chłopak sam nie obniży trochę swojej oceny o sobie to może mieć jedyną opcje - Real. Bo jeśli zamierza w tak młodym wieku robić z siebie nie wiadomo kogo to może zaburzyć relacje zawodników. Bo nie zasługuje by zarabiać więcej od Neya, Iniesty, Suareza. Cała trójka miażdzy chłopaka swoimi umiejętnościami.

3

Widzę, że uparcie twierdzą, że Pogba to chyba jedyny na świecie dobry pomocnik na świecie.. Niech zostanie w Juve a zarząd Barcy pokaże, że ma oczy i mózg w tym miejscu gdzie powinny..

0

Sugerujesz się bo była nagonka przez długi czas bo nie zaliczał asyst i miał okrągłe liczby w lidze ? Fakt.. to nie jest najlepszy sezon Andresa, aczkolwiek spójrz na innych zawodników. W Lidze Mistrzów jest drugim asystentem, zaraz po Messim. Jakoś przegonił zawodników typu : Kroos, James R. Zagrał kilkanaście udanych spotkań, było też sporo solidnych na note 6.0-6.5 i było parę gorszych. Wiek, wiekiem, ale jeśli zawodnik złapie pewność siebie to może grać na najwyższym poziomie przez bardzo długi czas. A Pogba nie przyda nam się za 80mln przestawiając hierarchie zespołu na którą pracowali piłkarze przez wiele dobrych lat :)

15

Już nie mogę słuchać o Pogbie. Mam nadzieje, że go nie sprowadzą. Patrząc jak się ceni to trochę narcyz. Jeśli śmie zarabiać więcej od Neya, Iniesty, Suareza to trochę o tym świadczy, pomijając fakt, że każda z tych trzech osób to zjada go. To dobry zawodnik, ale nie wiadomo co z niego będzie. Nikt nie da nam gwarancji.

0

To było wiadomo, że Suarez w końcu odpali. Początki zawsze bywają trudne. Najważniejsze stawiać sobie cele i dążyć do ich osiągnięcia, dzięki temu każdy zawodnik pracuje również nad swoim charakterem. A jego Suarezowi nie brakuje z całą pewnością ! :D

0

Świetna wiadomość. Ostatnio nawał ekstra decyzji ( oprócz Xaviego ) ;-) !

0

Emocje niesamowite od rana.. nie potrafię opisać ich, a co dopiero będzie pół godziny przed meczem. Oby piłkarze podeszli do tego finału bardzo poważnie, tak jak zapowiadał Lucho na konferencji prasowej. Juve przeszło taką samą drogę jak Barcelona, więc im tak samo jak nam należy się to trofeum. Trzeba pokazać, że to jednak my jesteśmy lepsi i odebrać puchar dla Generała :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?