0

W takim razie co powiesz o ostatnim występie Pique ? To może jest Twoim zdaniem najlepszy obrońca. Moim zdaniem to Alba i tak najwięcej meczy rozegrał na dobrym poziomie. Alves w ostatnim czasie niby postęp ale co z tego jak nie gra systematycznie tak jak chcemy. Największy postep zrobił Alba.

0

Nasz najlepszy na ten moment obrońca. Ahh nie mogę się napatrzeć jak leci lewą stroną, grając czasem na jeden kontakt z Iniesta. Chwila i już jest w polu karnym przeciwnika :D

0

Myślę, że będzie Suarezowi coraz łatwiej, tylko potrzebuje czasu, ponieważ na pewno się trochę podłamał psychicznie przez niewykorzystane sytuacje, ale co najbardziej cieszy kibica to, że piłkarz jest ambitny i się za wszelką cenę stara. Messi znów na pełnych obrotach, Neymar u boku geniusza odnajduję się praktycznie w każdej sytuacji, Suarez cały czas próbuje pokazywać się a to też bardzo ważne, dodatkowo świetny występ zaliczył Rafinha ( oby takich więcej ) i zaczął wczoraj znów podawać Iniesta jak za starych czasów. Może ten gorszy okres mamy za sobą i teraz wszyscy których wymieniłem utrzymają ten poziom ;)

11

Brawa dla Alby. Rozgrywa w tym sezonie świetne mecze. Jaka wielka przepaść jest pomiędzy dwoma stronami boiska na pozycji obrońcy. Alba świetnie się podłącza w akcje i co mnie wczoraj zaskoczyło to jego szybkość. Wrócił z dwa razy szybciej niż zawodnik, który był przed nim. Widać zaangażowanie piłkarza.

5

Xavi odzyskuje powoli tą swoją błyskotliwość i to mnie bardzo cieszy. A co do Messiego to wielkie uznanie. Życzę by strzelał co spotkanie 2-3 golę i zamknie usta ludziom, którzy mówią, że stracił '' to coś '' ;)

3

Ekipa nie do przejścia. To by był dopiero zespół.. ( marzenie ) ;-)

0

Ja tam jednak bym się sugerował wypowiedziami piłkarzy. Nie wiem jak można patrzeć na takie media. Wiele razy czytałem, że jest zadowolony z obecnej gry w zespole, duetu z Neymarem i planami klubu. Co jak co, ale akurat o przyszłość Messiego jestem spokojny.

0

Puyol jest wielkim człowiekiem. Potrzebujemy osoby, która by zmotywowała naszych zawodników jeszcze bardziej. On był piłkarzem niezastąpionym w tym aspekcie ;)

2

Ja tam wierze, ze Iniesta powroci do swietnej formy. Co jak co, ale jego na to stac. Kazdy pilkarz ma gorsze chwile w swojej karierze. Czekam osobiscie na powrot Maestro ;D !

0

Po skonczonej pracy ocenia sie wykonanie, a nie odwrotnie. Mysle, ze Pep wie co mowi, w koncu byl naszym trenerem i ciagle przyjazni sie z Lucho :)

0

Atak nasz ma ogromny potencjal, ktory ze wszystkich sektorow boiska sie najbardziej dynamicznie rozwija. Potrzeba bardziej skutecznej pomocy o ktora przed sezonem najmniej sie martwilem.

0

Zawszeb przychodza gorsze momenty w lidze. Real od kiedy doznal porazek gra teraz zdumiewajaco. Czasem trzeba przegrac zlapac nowa motywacje.

0

O Suareza to moim zdaniem nie powinnismy sie martwic. To swietny pilkarz i na pewno nie raz jeszcze bedziemy sie cieszyc z tego transferu. Na wszystko potrzeba czasu ;)

0

Bardzo czekam na powrót Andresa. Niezależnie od tego jaki poziom prezentuje on zawsze jest geniuszem na boisku. Każdemu piłkarzowi zdarza się gorszy okres w karierze. Najbardziej irytuje mnie ta dziecinada w wykonaniu '' kibiców ''. Zawodnik zagra gorsze mecze i już nazywany jest '' drewnem '' , '' złamasem ''. Szkoda, że rodzą się ludzie i krawężniki, które nigdy nie dojdą do takiego poziomu co niektórzy piłkarze a w internecie najlepiej wiedzą. Pozdrawiam Prawdziwych a Andres niech szybko wraca, akurat dla niego miejsce zawsze będzie ;)

0

Mógłby LE dawać mu więcej minut. Chłopak na to zasługuje.

3

Andres to piłkarz wyjątkowy. Cieszę się, że żyję w tych czasach kiedy mogę oglądać takiego geniusza. W ostatnim meczu pokazał klasę, mam nadzieje, że w meczu z Realem pokaże jeszcze większą klasę.

2

Iniesta z meczu na mecz coraz lepiej ;) Dzisiaj zagrał świetnie !

0

Wiem, wiem. Masz rację. Alexis jest przykładem, że ambicje przewyższają jego zdolności. Zawsze walczy, wraca, taka to już mentalność człowieka, dlatego żałuje, że już go z nami nie ma.

1

Ahh.. gdyby tak jeszcze zawsze w zapasie był taki człowiek jakim był Alexis. To zmiennik Suareza byłby bardzo mocny, szkoda że odszedł do Arsenalu. Myślę, że Suarez dużo więcej da niż Pedro. Ten drugi miał już swoje okazje by się pokazać z słabszymi zespołami i tego nie zrobił, więc czas na Suareza ;)

0

Piłkarz ma potencjał. Myślę, że tu nie stanie się jednym z najważniejszych w obronie. Ewidentnie widać, że trener na niego nie stawia, marnuje się chłopak.

0

Andres wiele lepiej niż w ostatnich meczach. Mam nadzieję, że w kolejnym meczu pokaże jeszcze więcej. Cieszy mnie bardzo, że znów mogliśmy obejrzeć parę kreatywnych podań, takie do których nas przyzwyczaił.

0

W tym sezonie bardzo dobrze gra i to mnie bardzo cieszy. Widać jeszcze większą chęć do gry i współpracę z Leo na boisku.

0

Jeśli Bale nie zagra to bardzo dobra wiadomość. Ataki będą znaczniejsze wolniejsze. Co jak co, ale trzeba przyznać, że z tym piłkarzem obrona pojedynki biegowe mogłaby mieć utrudnione. Liczę na zwycięstwo Wielkiej Barcy ;) !

0

Pewna '' część formy '' Xaviego wróciła w meczu z Eibarem. To bardzo dobra wiadomość. Oby następny mecz był jeszcze lepszy w jego wykonaniu.

0

I znowu bez straty brameczki, choć przyznam, że dziś było blisko. To jest naprawdę imponujące. Nie mogę doczekać się meczu z Realem ^_^

0

Strzał to on ma niewiarygodnie silny. Przydałyby się nam takie w tym sezonie.

0

Miło patrzeć, że są takie kluby, dla których pieniądze nie są najważniejszym punktem zaczepienia. Życzę im udanego sezonu a Barcelonie dziś pewnego zwycięstwa z czystym kontem ;)

0

A pamiętam jak wiele osób przed sezonem skreślało go na samym starcie za wiek.. :)

3

Oby passa Bravo trwała jak najdłużej :D

0

Ja w turnieju musiałem poczekać, aż odbędzie karę, natomiast w normalnej potyczce nie sprawdzałem :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?