5

Mamy teraz wszyscy obraz tego jak ważne dla nas były te początkowe rotacje, dzięki którym nasz zespół nie został '' zajechany '' jak Real. Mądra postawa trenera. Trzeba z tego przywileju skorzystać, ale myśleć w sposób taki, że nadal tracimy do nich punkty, by być w pełni skoncentrowanym i iść naprzód !

0

Statystyki są ważne, ale nie najważniejsze. Oby piłkarze w dniu finału byli po prostu w formie i wtedy będę pewny wygranej :)

0

Tak jak większość kibiców pisała. Wypracować sobie zwycięstwo i czekać na potknięcie Realu - przewidzieliśmy scenariusz :D ! Jak dobrze czyta się takie artykuły po weekendzie, rozpoczynając tym samym nowy tydzień ;)

0

Mądre słowa trenera. Krótko i zwięźle podsumował mecz, bez niepotrzebnej paplaniny i gadania w kółko o tym samym. Najważniejsze są konkrety, które myślę że dziś udało nam się pokazać w czasie meczu. W końcu wykonaliśmy zadanie.

0

Ivan dziś zasłużył na ogromne brawa. Co jak co, ale najbardziej tyrał to właśnie on. Oczywiście wszyscy zagrali dobrze, wynik o tym świadczy, jednak żeby określić numer 1 w tym meczu to chyba każdy się zgodzi z tym, że to Ivan dziś był motorem drużyny.

0

Ja mam dobre odczucia. Barca w tym roku to maszyna. A co najważniejsze w maszynie ? Niezawodność, a Barca jest w stanie wygrać wszystko w tym roku jeśli będziemy pewni i konsekwentni w swoich poczynaniach ! ;)

0

Czasem potrzeba prostych sposobów, obyśmy nie przekombinowali..

13

Wypracować sobie jak najszybciej gola, potem jedynie dobijać rywala. Nie ma co czekać, bo czas wiele razy pokazał, że nam nie pomaga kiedy drużyna cała broni swojej bramki. A kiedy już swoje wypracujemy czekać na porażkę Realu, bo akurat grają z klubem, który może trochę zamucić.

0

Przyjemny wywiad. Potrzebne nam zwycięstwo, aby pokazać, że w piłce takie mecze jak z Malagą się po prostu zdarzają. A co do marginesu błędu dobrze mówi, końcówka nie raz pewnie nas jeszcze zaskoczy. Oby pozytywnie !

0

Trzeba rozpędzoną maszyną zdemolować linie obrony i po kłopocie ;)

5

A kto przy Andresie tak nie wygląda ;D

1

Najważniejsze jest zdrowie. Ostatnio Andres nabierał rytmu, tempa i formy. Mam nadzieje, że wygramy wszystko co możliwe ;-)

0

Nawet jeśli się zagra bardzo dobre zawody to nie daje to pewności, że się wygra z taką Barceloną jaką możemy podziwiać :D

1

Brawa dla tych Panów. Wzory do naśladowania ! To się nazywa miłość do piłki nożnej po prostu !

0

Trzeba podtrzymać te doskonałe statystyki. Przy obecnej grze Barcy jestem o to spokojny. Krótko mówiąc 4:0 dla nas i wracamy :D

3

Powolutku, pomalutku mam nadzieje że wraca nasz Wielki Magik. Uwielbiam patrzeć jak Iniesta jest w gazie i spycha rywali do bramki :D

0

Pique rozegrał bardzo dobre spotkanie. Jednak on sam wie, że może wejść na jeszcze wyższy poziom. Tego właśnie oczekujemy :D

0

Świetne zawody wykonaniu w Masche i Messiego. Zaimponował mi również Andres. Pokazał się z bardzo dobrej strony w poprzednim meczu a dzisiejszy mecz może okazać się przełomem w grze i poprawie formy.

0

Messi skupia się na tym by wygrać mecze z drużyną. Myślę, że zdaje sobie sprawę z tego, że ta nagroda może powędrować do kolegów z drużyny. Po co by nagle trzy ostatnie mecze miał grać pod siebie, dlatego też tak jak dziś odstąpił karny Neymarowi ;)

1

Iniesta to tylko człowiek. Ma prawo do słabszej gry. Przez wiele lat pokazywał najwyższy poziom. Mało kiedy można było dostrzec jego przeciętny mecz. Zawsze pokazywał najwyższą klasę i był tuż zaraz za Messim jako piłkarz meczu. Trzeba przyznać, że zauważalna jest obniżka formy, ale nie skreślałbym tego piłkarza tak od razu. Przyzwyczailiśmy się do jego innej gry i dlatego ciężko nam zaakceptować pewne zmiany. Jednak Ci co oglądają mecze regularnie powinni wiedzieć, że po części prześladuje na Andresie pech. Posłużę się nawet akcją, którą jeszcze niedawno temu ludzie przed telewizorami jak i sami komentatorzy się jarali. Mam na myśli drybling jak za czasów Pepa w meczu z Ajaxem, gdzie minął bez najmniejszego problemu z 4-5 zawodników jednak po prostu bramkarz dobrze był ustawiony i wyłapał piłkę. W lidze wiele podań jego koledzy powinni wykorzystać jednak tak się nie stało, więc myślę że wynik matematyczny byłby dużo lepszy, co nie jest usprawiedliwieniem małej obniżki formy. W meczach nadal moim zdaniem jest kluczowym zawodnikiem, utrzymanie przy piłce, kontrola, rozciągnięcie - tego jeszcze brakuje w młodej ekipie. Messi cofa się, takżę Iniesta możliwe, że ma pomagać Chorwatowi w defensywie. To jest tylko moje zdanie, nie każdy musi się z nim zgadzać ;)

0

Maszyna, której nikt nie zatrzyma ! ;)

1

Kapitany mecz ! Cieszę się, że Suarez w końcu trafił bramkę :D

4

Najważniejsze strzelić szybko bramkę, wtedy ich obrona dużo prędzej się wyłamie, będzie coraz więcej błędów w defensywie a potem kontrolowanie wyniku i oszczędzanie się przed następnymi meczami.

2

I tak krócej jest wymieniać, których nie pokonał, hehe :D

1

Mam nadzieje, że Ney z Messim zniszczą Athleti Bilbao, a Suarez strzeli choć jedną bramkę na przełamanie :)

1

Oby wyrósł na wielkiego piłkarza, choć przy takim ojcu to trudno nie wyrosnąć :D

0

Pamiętam jak irytował mnie w sytuacjach gdzie same setki leciały w piach, ale potem żałowałem swojego myślenia jak odpalił formę. Czasem można było mu coś zarzucić, ale na pewno jednego nigdy ( walki i poświęcenia ). Ile świetnych odbiorów zaliczył na naszej połowie i wyprowadził po nich piłkę.

0

Moim zdaniem nie ma co tu debatować w sprawie statystyk piłkarzy. Zawsze może być tak, że strzeli się w jednym roku mnóstwo bramek, a kolejne dwa lata nawet w przypadku najlepszego piłkarza będą poniżej oczekiwań kogokolwiek. Nie ma zasady na grę, decyduje o tym forma piłkarza. Jeśli Neymar będzie się rozwijał tak jak do tej pory to ma szanse na osiągnięcie więcej niż Ronaldo do tej pory. Czas pokażę.

0

Wszystkiego Najlepszego Neymar ! Jeszcze większego zapału i ambicji oraz Złotej Piłki w przyszłości ;-)

0

W ostatnim meczu Andres posłał parę znakomitych piłek. Powoli mam nadzieje, że wraca nasz wielki Mistrz !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?