CysiU1996
Dołączył/a: sierpień 2014
Łódź
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niesamowity piłkarz ! Messi chyba patrzy sobie jaki rekord chce pobić i tego dokonuje :D
0
Odetchnąłem z ulgą, kiedy Rakitić wstał z murawy. Mam nadzieję, że jednak nie wyjdzie na drugą połowę, niech odpocznie a wejdzie Arda na 45 min :)
1
Najważniejsze są 3 pkt i kolejny kroczek do mistrzostwa ! :)
0
Spokojnie. Messi po pewnym czasie prawą by osiągnął wyższy poziom niż ta, którą byś od niego otrzymał ;D
0
Kto by nie chciał lewej nogi Messiego ;)
0
Ciąży nad nim presja. Jest zawodnikiem jeszcze nieogranym. Barcelona odnosi fascynujące wyniki a to wcale nie pomaga, łatwo o błąd, trzeba być skupionym. Gra moim zdaniem bezpiecznie, nie wychylając się jak Rakitić na początku. Raczej dogrywa do najbliższego, by poznać taktykę i rozstawianie się zawodników, bo każdy to robi na swój sposób. Potrzeba czasu i jeszcze az czasu.
0
Ja myślę, że Dani się dorwał z maszynką do Iniesty :D
0
To uczucie, kiedy podchodzi Leo do wolnego i w myśli jest '' będzie gol '' i rzeczywiście wpada w same okienko ^^
0
Z jednej strony to trochę martwi, bo nastąpił regres formy w obronie, piłkarze powinni być coraz bardziej zgrani w tej formacji bo już kolejny rok mamy, choć jeśli będą wyniki tak jak teraz to myślę, że jest to do wybaczenia. Ale trzeba uważać bo tylko w teorii mamy już ligę i puchar - kontrola ważna sprawa. Nie ukrywam, że mamy bardzo komfortową sytuacje. Jednak do obrony LM to jeszcze długa droga i zapewne bardzo męcząca. Są plusy i minusy ;]
0
Wielka szansa na majstra na koniec ! Choć trzeba grać z rozwagą, tego już nie można zaprzepaścić. Trzeba szanować punkty i się nie podpalać za bardzo. Dziś mecz bardzo niedokładny, wiele przebitek pod koniec meczu, takimi rozgrywkami się zdobywa mistrzostwo. Inieste chyba za mocno ostatnio hejtowali na poprzednią fryzurę to zamknął usta im i zrobił się na Masche :D
0
Dani bardzo dobrze zrobił, obojętnie przejść obok tych słów to tak jakby przyznać racje, a każdy prawdziwy kibic wie, że Barca to jedność - RODZINA. Dlatego obrona kolegów z drużyny na pierwszym miejscu zawsze, to się chwali ;-)
0
Najlepszy skład wypuścić i stopniowo wprowadzać zmiany przy korzystnym wyniku. Arda moim zdaniem zagra, tylko nie wiadomo czy od początku czy dopiero pod wpływem zmiany.
0
Jak najszybciej ustawić mecz i potem bez głupich błędów go kontrolować. Trzeba wykorzystać prezenty z Madrytu ;)
0
Dla mnie przegrana realu idealna. Atleti i tak potraci punkty na jakiś meczach a nad realem powiększyła się przewaga. Wygrać z Sevillą i do przodu krok !
0
Nieprawdopodobna passa, niech trwa wiecznie. Seville pokonać i większy będzie kroczek w stronę mistrzostwa ;)
0
Fajnie jakby wpadł remis, byłoby niesamowicie w tej części sezonu. W sumie i tak już jest genialnie w tym momencie, ale zawsze nie zaszkodzi porażki rywala ;)
0
Moim zdaniem powinniśmy się cieszyć, że potrafi docenić klasę rywala. To takie typowe zachowania Iniesty. Fajnie, że czerpię wzorce od najlepszych ludzi, a takich z pewnością mamy w składzie. Wiele potrafią nauczyć młodych grajków. Nic złego nie powiedział, a nawet zaznaczył, że w naszej filozofii by się odnalazł, także bez żadnych podtekstów zmieniania klubu, nawet nie dał punktu do którego można byłoby się przyczepić lub dopatrzeć jakiś przyszłych intencji. Rozumiem, że można nienawidzić lub po prostu nie doceniać Ronaldo, bo czasem naprawdę ma dziwne odpały, choć też po części daje się tak kreować pismakom. Doceniam go pod względem zaparcia i umiejętności oraz tego co osiągnął, choć jako człowieka nie do końca, a nawet nie o tyle jak po prostu każdy lubi inne cechy u drugiej osoby. Inni go polubią a inni będą hejtować. Są również tacy, którzy się nie wychylają i robią po prostu swoje, gdzie dostają najwięcej szacunku wsród ludzi. Takie moje zdanie ;)
0
Wiele razy człowiek próbował pouczać trenera i się wymądrzać a zamknął nam usta 5 pucharami, chłop wie co robi ;)
0
Wiadomo, że napastnik ma często sporo strat, choć nie zawsze tak bywa. Czasami z wieloma stratami odgrywa bardzo dobre zawody, zależy od rywala. Aczkolwiek ten mecz nie należał do najtrudniejszych, nie lekceważę rywala, ale właśnie przez ten spadek formy u Neymara widać naprawdę fatalną wręcz statystykę. Pocieszające jest to, że to chłopak, który zagra 2 mecze słabe pod rząd, a potem ciągnie przez 10 meczy całą drużynę, więc o jego formę się nie boję. Myślę, że jeden mecz na ławce by mu dobrze zrobił, nie chodzi mi o żadną karę ( nic z tych rzeczy ) po prostu może złapać pomysł, świeżość odpoczywając ten jeden mecz. Pozdrawiam :)
0
Tylu strat u Neymara to ja nigdy nie widziałem :o Ale wierzę, że w kolejnym meczu jego statystyka strat i odbiorów zamieni się liczbami :)
1
Piękne Walentynki jak karny Messiego ^_^ Co trener im wszczepił w przerwie to ja nie mam pytań :o
0
Moim zdaniem Messi nie zagra od początku. Powinien Iniesta zagrać pierwszą połowę i potem zmienić się z Messim. Dobra opcja. Świetny piłkarz za jeszcze lepszego - dla kontroli meczu, bo Malaga jest nieprzewidywalna ;)
0
Dla mnie to elita i dla wielu ludzi również. Na spokojnie to stwierdzenie można mówić głośno. Posiada taki sam przegląd pola co Xavi, ma również więcej trofeów od Generała i gra dużo lepiej w ofensywie. Dlatego można nawet twierdzić, że jest lub dopiero będzie lepszy od Xaviego. A od Xaviego moim zdaniem nie było lepszego pomocnika. Każdy ma swoją opinię, aczkolwiek trochę mnie bawią stwierdzenia, że Andrzej się wypalił lub cokolwiek innego. Udowodnił niedowiarkom, że mimo swojego wieku i tak jest najlepszy na swojej pozycji :)
2
Iniesta to wielki gracz. Można na spokojnie umieszczać go w elicie piłkarskiej, w pełni zgadzam się z Van Bastenem, aczkolwiek za rok 2015 r co by się nie stało to nie powinien dostać Złotej Piłki. Jest najlepszy w tym co powiedział Van Basten, ale w tym roku po prostu zabrakło liczb. A liczby są dosyć istotne dla tej nagrody.
0
To że podpisał koszulkę i powiedział, że Leo jest najlepszy to nie oznacza, że ma już być graczem Barcelony. Niektórzy to naprawdę zmieniają zdanie jak rękawiczki. Zero jakiegokolwiek obiektywizmu.
0
Leo jest genialny, mimo iż zdobywa 5 piłkę w swojej karierze to jeszcze uczy Neya skromności. Kiedyś był trochę inny, to dziś Ney czerpie najważniejsze wzorce od swojego idola - i to jest mega. Przy takich grajkach jak Messi taki Neymar łapie prócz umiejętności ważne cechy życiowe. Prawdziwy nauczyciel. Mam nadzieje, że po Messim to Ney będzie Królem futbolu, dla mnie już za Messim jest :D
1
Bóg Futbolu ! Nie potrafię inaczej go opisać, byłoby naprawdę ciężko. Kolejna złota piłeczka do kolekcji. Oby wygrał jeszcze drugie 5, albo choć zdobył hattricka - w końcu to jest Messi to nigdy nie wiadomo :D
2
Śmieszne.. Ci co sugerowali, że moglibyśmy ukończyć mecz na noszach to raczej postawa niesportowa i też można byłoby to poddać kontroli. Oczywiście jak tylko znajdzie się powód do zawieszania to Barcelona jest brana jako pierwsza..
0
Przygłup straszny.. mówię to z pełną świadomością bo taka prawda. Rozumiem grać twardo i nie przepadać za kimś z przeciwnej drużyny, ale takie teksty są nie na miejscu i niech nie zapomina, że ma grać w piłkę.
0
Pamiętam takie stwierdzenia :) Kolejny przykład tego, że jesteśmy najlepszą drużyną na świecie. Co jak co, ale Barca jest jak Messi, nigdy nie mów '' nie '' bo akurat to coś da Ci pstryczek w nos za takie stwierdzenia :D