0

Patałachem to Ty jesteś i każdy o tym dobrze wie ;)

0

Wyrobi się chłopak. Liczę, że nie opuści go forma. Dopiero początek sezonu i pokazał na co go stać a czy zachowa dalej przyzwoity poziom to zobaczymy.

0

Mam nadzieje, że Messi dzisiaj PSG powali na deski :D

0

Najważniejsze, że Ibra nie gra. To nie powód by się rozluźnić. Trzeba kontrolować cały mecz na bieżąco. Mam nadzieje, że wygramy i mecz będzie przebiegał według naszych przemyśleń.

1

Wielki człowiek.. aż trudno go opisać :)

0

Nawet ktoś taki jak Andres może mieć załamanie w formie. Wydaję mi się, że nie raz jeszcze będzie bohaterem meczu ! Wracaj szybko do pełnej formy Andres !

1

Jeśli pobije rekord to będzie wielka zasługa całej obrony. Naprawdę poprawiliśmy się w tym sektorze i to jest godne uwagi.

1

Bardzo lubię czytać wypowiedzi Lucho. Miło się czyta i ciekawie podchodzi do pewnych kwestii w klubie.

0

O takie prezenty nam właśnie chodzi ;D

0

Messi jest niesamowity. Szaleje na boisku. Gdzie by nie grał to zawsze najlepiej. To perfekcyjna maszyna.

0

Świetnie chłopaki dziś rozmontowali obronę przeciwnika. Kolejne sześć bramek bez stracenia bramki robi ogromne wrażenie w lidze. Najważniejsze, że się rozstrzelali w ataku. Oby tak dalej ;-)

0

No i dali świetny popis strzelecki po nieudanym meczu z Malagą :D !

0

Większość z osób pitoli głupoty. Wiadomo Iniesta nie jest w takiej formie w jakiej był w 2012r, ale nie mówcie, że jest kompletnie bez formy. To że ostatnimi czasy nie zalicza bramek i asyst to też nie jest w 100% jego wina. Przypomnijcie sobie ile dobrych podań zjebał taki Munir ? Wyszedł mu pierwszy mecz, był taki wychwalany i co teraz ? Rozumiem, że młody, ale nie ocenia się formy zawodnika po pierwszych 5 kolejkach.. Inieście zdarzył mu się słabszy mecz, to tylko człowiek. On zawsze prezentuje przyzwoity poziom, a od czasu do czasu może mu się zdarzyć słabszy mecz, tak jak Messiemu. Cały skład zawalił sprawę i tyle.

5

Skromne 3:0 by wystarczyło :D

0

Dokładnie. Tak to już jest w piłce. A co do Messiego - to na początku tego sezonu jestem pod wielkim wrażeniem :)

0

Iniesta nawet jeśli nie strzela bramek i asystuje jest genialny. Widać na boisku jego przechwyty, podania, dryblingi. To piłkarz, którego statystyki rzadko oceniają. W sumie trzeba przyznać, że ostatnimi czasy Iniesta miał pecha. Wiele razy podawał idealnie zawodnikom, tylko że brakło wykończenia po jego podaniach akurat ( jednym przykładem może być Bartra w meczu z Elche i poprzeczka Andresa ) :D Messi to Messi, że to tak ujmę, hehe ;)

10

Świetnie, że gra zespołowo. Myślę, że cofnięcie Messiego nie spowoduje wcale utraty jego wspaniałych statystyk. O tyle dobrze, że może rozgrywać akcje i strzelać bramki. W zależności od meczu będzie jedną z funkcji wykonywał, albo obydwie ;)

0

Boczni obrońcy powinni być szybcy. Taki właśnie jest Alba. Bardzo lubię kiedy podłącza się w atak. Wczoraj zobaczyliśmy tego efekt. Akurat w jego przypadku nie boję się, że nie zdąży wrócić na swoją pozycję. Jak wspomniałem jest niesamowicie szybki i zwinny.

0

Nie ma ludzi idealnych.. Na pewno to nie ostatnie pudło w karierze. Życzyć mu mogę jedynie by tak rzadko mu się to przytrafiało jak do tej pory.

0

Co jak co ale bomba mu naszła. Piękne, czyste uderzenie :D

0

Świetnie pokonane Levante ! 5:0 robi wrażenie :D Dodatkowo zostaliśmy Mistrzami Świata w siatkówce, co za fascynujące zakończenie tygodnia ! ;)

0

Technika idzie do przodu. Możemy się cieszyć jedynie, że piłkarze są w odpowiedni sposób kontrolowani. Na pewno to pomoże zdiagnozować co u piłkarza w danym momencie jest najsłabszym punktem. A co do całej REWOLUCJI to trzeba poczekać. Wyniki przyjdą same i wtedy dopiero będziemy mogli oceniać trenera.

0

Dziś Real się rozstrzelał, więc dobrze byłoby jutrzejszym meczu zaprezentować pewne zwycięstwo. Liczę na hattrick Messiego, będzie jeszcze większym pogromcą Levante :)

0

Kolejny raz czytam wypowiedź Luisa Enrique i śmiem stwierdzić, że z każdą jego następną konferencją prasową kibice odzyskują poczucie ładu w drużynie. Sezon długi i czeka nas wiele wyzwań i oby wszystko poszło po naszej myśli.

0

Śmiałbym się gdyby Barca wygrała 3/3 mecze. Dodatkowo w każdym z nich nie straciła znowu bramki. Statystyki byłyby miażdżące. No ale to bardzo mało prawdopodobny schemat, hehe :D

0

Na tą chwilę Messi z Neymarem świetnie się rozumieją. Oby Suarez dołączył do tego grona a na pewno będzie miał racje Toni.

0

Świetna decyzja. Według mnie po nim ta nagroda powinna trafić w ręce Andresa, który odznacza się skromnością, duchem walki i wysoką kulturą osobistą na boisku i poza nim. Puyol to wzór do naśladowania.

0

Myślę, że większość kibiców jest przyzwyczajona do tego, aby Barca w każdym meczu wygrywała 4:0 minimum. Poziom futbolu się znacznie podwyższył. Podniosła się rywalizacja, a także styl gry piłkarzy. Bądźmy zadowoleni, że wygraliśmy składem ( nie najsilniejszym od początku meczu ). Ważne by skutecznie się bronić tak jak to teraz robimy w lidze i strzelać odpowiednią ilość bramek a sukces będzie murowany :)

0

Najlepsi też się mylą, także zachowanie ostrożności może być pierwszym kluczem do sukcesu.

0

Doświadczenie które pozyskał na pewno mu pomoże w dalszej pracy. Nic w przyrodzie nie ginie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?