CysiU1996
Dołączył/a: sierpień 2014
Łódź
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oby zwycięstwa bez straconej bramki trwały jak najdłużej ! :)
0
Bardzo piękne zachowanie zarządu. Szacunek to podstawa. Akurat Tito zawsze tą wartość posiadał i cenił.
0
Cieszę się, że Puyol nie zostawia drużyny i będzie obok piłkarzy.
0
Jak nie patrzeć to każde trofeum jest ważne. Trzeba to wygrać. Jak nie patrzeć to nawet takie trofeum pobudzi młodych do walki. Musimy kolekcjonować trofea.
2
Moim zdaniem zasłużona nagroda. W defensywie to jemu najbardziej zależało, natomiast w ataku to chyba najbardziej wyróżniał się Alexis ( waleczność i zaangażowanie jego było widać kiedy wracał się do obrony nawet ).
0
Nie mogę się doczekać meczyku w środę. Mam nadzieję, że pierwszy mecz na spokojnie wygramy, choć czas pokaże już niedługo.
0
Leo wraca do formy a to bardzo cieszy oko. Dodatkowo Neymar nabiera pewności w kolejnym sezonie. Co będzie jak jeszcze dojdzie Suarez.. Po prostu miazga, ale nie chwalę dnia przed zachodem słońca :D
0
Bez Iniesty ? :D
0
Cieszę się, że duet Neymar-Messi tak dobrze dziś pracował.
0
Świetny mecz a końcówka jeszcze lepsza !
0
No to czekam na remis Realu ;)
0
Najważniejsze, że powraca linia pomocy. Bez Andresa słabo to wyglądało. Bardzo się cieszę, że wrócił do gry. Dobrze, że Messi już w pełnej dyspozycji.
0
Wolałbym jednak żeby Barca zagrała składem wg Mundo Deportivo. To może być ciężki mecz ( cięższy od poprzedniego ). Owszem Munir powinien dostawać minuty, ale jednak spokojniejszy byłbym gdyby w ataku zagrał duet Messi-Neymar.
0
Czasem zmiany wpływają na lepsze. Zawodnicy mogą być znudzeni identycznym sposobem prowadzenia treningów.
0
Alba to świetny obrońca. Na dodatek waleczny i szybki. Potrzebny jest nam jako obrońca. Alba również świetnie się rozumie z Iniestą podczas ofensywy.
0
Ten sam problem mam niestety ;c
0
Do Filip_10 : Spoko. Wybaczam, zaznaj moją dobroć :)Ps. Sorry za błąd..
1
Kiedy widzę Ronaldinho przypominają mi się czasy podstawówki. Idol większości dzieciaków.
5
Oj pamiętam jak nie raz jego '' bomba '' otwierała wynik lub dawała zapewnienie zwycięstwa.
0
Podoba mi się ten spot. Mam nadzieje, że wszystko pójdzie zgodnie z planem w tym sezonie.
2
Prawdziwy kapitan ! Niestety wiek robi swoje. Czas na nową siłę. Oby godnie zastąpili jego miejsce :)
0
Trzeba odświeżyć skład i dać szansę innym. To korzystnie wpłynie na jakość gry. Od razu nie zawsze są wyniki, ale taka decyzja może zapewnić, że niektóre pozycje będą '' nietykalne '' przez parę następnych lat.
0
I dobrze. Prawdziwy sportowiec wie jak się zachować.
0
Wreszcie ! Nie mogłem się doczekać na powrót. Bez tego człowieka gra jest dużo wolniejsza. Linia pomocy w ostatnim meczu bez Andresa mogła niepokoić. Z nim jesteśmy niesamowicie silniejsi.
2
Bardzo cieszę się z tego zwycięstwa i sukcesu Angela Di Marii. Real zapłaci słono za takie traktowanie swoich zawodników. Świetny mecz tego gracza, aż miło się oglądało.
0
Bo wszystko można dzięki ciężkiej pracy :)
0
Pierwszą osobą dzięki której poznałem Nasz klub to właśnie Carles Puyol. To człowiek, który powinien być wzorem dla młodych zawodników. Jest przykładem, aby zawsze dawać z siebie maksimum oraz nie tracić nadzieję w zwycięstwo. Szkoda, że już nie gra w piłkę, ale cieszę się niesamowicie, że nadal poświęca swoją uwagę klubowi. To przykład gracza, któremu nigdy nic nie było można zarzucić ( rzadko popełniał błędy ), a nawet jeśli zdarzyło mu się to przysłaniał wszystkie niepowodzenia swoją determinacją i walką do samego końca.
0
Z każdym dniem coraz bardziej się cieszę, że Luis Enrique jest naszym nowym trenerem. Podchodzi do wszystkiego bardzo profesjonalnie i uczy zawodników dyscypliny.
0
Niech mistrz powraca szybko do zdrowia ! Bez niego pomoc nie wygląda dobrze. Jego brak jest bardzo odczuwalny.
2
Masz racje. Alba od dwóch meczy stwierdzam, że jest najpewniejszym punktem w obronie.