0

A wiecie już jakie koszulki treningowe są na ten sezon ?

0

Pogba już od dłuszego czasu jest na okładkach .. czyli transfer to kwestia czasu :)

1

Bardzo dobrze , oby Pogba był w Barcelonie :)

0

Przepraszam , wiecie po ile chodzą ? :)

0

Pogba by był wzmocnieniem w defensywie

0

Skąd to wiesz ? :)

0

Fajnie by było jak by Pogba przeszedł do Barcy. W Barcelonie bardzo by sie polepszył .

0

Zapowiada się ciekawie :)

1

Przepraszam, klubowe mistrzostwa z kim bedziemy grać ?

0

Jest nam bardzo potrzebny

0

Neymar już zryta bania :D

1

Tak to jest prawda ;)

3

NSM są niesamowici, widać przyjaciele :)

1

No jeszcze trochę :)

0

Jak feta to feta ;D

1

Ale mi się japa cieszy ;D Ale jest z czego !

0

Wiecie że Iniesta został ojciem po raz drugi ? :)

0

Do bojuu Barcelono ! :)

0

Przepraszam, jutro jest jeden finłał i czy jest rewanż ? Dziękuje

0

Nie no fajowee :)

0

Coś pięknego że możemy ich oglądać

0

Nawet domowe mi sie podobają ale wyjazdowe przeciętnie..

0

Czemu suarez nie gra ? ..

1

Jest Legendą piłki nożnej. Dziękujemy

2

Brawo Wielka Barcelono :)

0

Dostanie zielone światlo ale może wejdzie w drugiej połowie :)

0

Ja mysle że to nic poważnego i zagra w drugiej połowie z A.Madryt :)

0

To ważne ze pokonujemy mistrzów , ale teraz trzeba iśc mecz po meczu. Wierzę że Barcelona zdobędzie potrójną koronę :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?