Czarny2528
Dołączył/a: maj 2015
Lubuskie
7 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A wiecie już jakie koszulki treningowe są na ten sezon ?
0
Pogba już od dłuszego czasu jest na okładkach .. czyli transfer to kwestia czasu :)
1
Bardzo dobrze , oby Pogba był w Barcelonie :)
0
Przepraszam , wiecie po ile chodzą ? :)
0
Pogba by był wzmocnieniem w defensywie
0
Skąd to wiesz ? :)
0
Fajnie by było jak by Pogba przeszedł do Barcy. W Barcelonie bardzo by sie polepszył .
0
Zapowiada się ciekawie :)
1
Przepraszam, klubowe mistrzostwa z kim bedziemy grać ?
0
Jest nam bardzo potrzebny
0
Neymar już zryta bania :D
1
Tak to jest prawda ;)
3
NSM są niesamowici, widać przyjaciele :)
1
No jeszcze trochę :)
0
Jak feta to feta ;D
1
Ale mi się japa cieszy ;D Ale jest z czego !
0
Wiecie że Iniesta został ojciem po raz drugi ? :)
0
Do bojuu Barcelono ! :)
0
Przepraszam, jutro jest jeden finłał i czy jest rewanż ? Dziękuje
0
Nie no fajowee :)
0
Coś pięknego że możemy ich oglądać
0
Nawet domowe mi sie podobają ale wyjazdowe przeciętnie..
0
Czemu suarez nie gra ? ..
1
Jest Legendą piłki nożnej. Dziękujemy
2
Brawo Wielka Barcelono :)
0
Dostanie zielone światlo ale może wejdzie w drugiej połowie :)
0
Ja mysle że to nic poważnego i zagra w drugiej połowie z A.Madryt :)
0
To ważne ze pokonujemy mistrzów , ale teraz trzeba iśc mecz po meczu. Wierzę że Barcelona zdobędzie potrójną koronę :)