Czarny2528
Dołączył/a: maj 2015
Lubuskie
7 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Trzeba wykorzystywać wszystkie sytułacje. I strzelić szybko pierszą bramke,jak będziemy prowadzić w pierszej połowie 2,3:0 to oni padną. Ale to tylko pisanie ... mamy coś do udowodnienia !
1
Myśle że Athletic będą mieć pod bramką autobus ... lub nie wytrzymają presi i pękną
0
Mam nadzieje że strzelimy im 4 gole jak z Milanem
0
Ja wierze że to odrobimy, a wy jak uważacie ?
0
Muszą się skupić i nie odpuszczać do ostatniej minuty wtedy wygramy !
0
Zdrowiej neymar .. :/
0
Wiecie jak wygląda neymar z tą świnką ?
0
Ja myśle że to będzie takie spotkanie ja graliśmy z nimi ostatnio.Odawali nam piłkę i bali się podejść pod naszą bramke , jestem spokojny o wynik :)
0
Pedro dziękuje ci :)
0
Teraz każdy kibic jest z Barcrloną mamy 30 min meczu damy radę !
1
Nie teraz trzeba uspokoić grę i atakować klucz do wugranej
0
Serce zaraz mi wyskoczy :(
2
Ja wierze że wygramy dawać chłopaki !
1
Nie no naprawdę świetne widowisko takie można cały czas oglądać :)
1
Messi kochamy cie !!
0
Chodziło mi o trofea ...
0
No to po zwycięsteo i po puchar ! Trzeba zrobić 1 krok z 6 :);
1
Wielka szkoda neymara chlopaka ominą 2 trofea :/
4
Wojtek żeby taka była foma na Euro 2016 ! :)
10
Też tak macie że nie mogę doczekać MSN ? :D
0
No to do boju chłopaki ! :)
0
Nie zapominaj o : Alves,Bravo,Mascherano
0
Bez Messiego to nie mecz :/
0
Przepraszam ile jest i jak wgl gramy ? Dopiero wóciłem.
0
Oo miłego pobytu :-)
0
Da ktoś linka z tego treeningu ? :)
1
Przecież piłka to cudowny sport a kibice takie rzeczy robią wstyt.
2
Jak szpakowski powiedział ,,bamdyci,,
2
Widać że jest duża motywacja :)
0
Kawe wypije i bedzie lepiej :)