2

Trzeba wykorzystywać wszystkie sytułacje. I strzelić szybko pierszą bramke,jak będziemy prowadzić w pierszej połowie 2,3:0 to oni padną. Ale to tylko pisanie ... mamy coś do udowodnienia !

1

Myśle że Athletic będą mieć pod bramką autobus ... lub nie wytrzymają presi i pękną

0

Mam nadzieje że strzelimy im 4 gole jak z Milanem

0

Ja wierze że to odrobimy, a wy jak uważacie ?

0

Muszą się skupić i nie odpuszczać do ostatniej minuty wtedy wygramy !

0

Zdrowiej neymar .. :/

0

Wiecie jak wygląda neymar z tą świnką ?

0

Ja myśle że to będzie takie spotkanie ja graliśmy z nimi ostatnio.Odawali nam piłkę i bali się podejść pod naszą bramke , jestem spokojny o wynik :)

0

Pedro dziękuje ci :)

0

Teraz każdy kibic jest z Barcrloną mamy 30 min meczu damy radę !

1

Nie teraz trzeba uspokoić grę i atakować klucz do wugranej

0

Serce zaraz mi wyskoczy :(

2

Ja wierze że wygramy dawać chłopaki !

1

Nie no naprawdę świetne widowisko takie można cały czas oglądać :)

1

Messi kochamy cie !!

0

Chodziło mi o trofea ...

0

No to po zwycięsteo i po puchar ! Trzeba zrobić 1 krok z 6 :);

1

Wielka szkoda neymara chlopaka ominą 2 trofea :/

4

Wojtek żeby taka była foma na Euro 2016 ! :)

10

Też tak macie że nie mogę doczekać MSN ? :D

0

No to do boju chłopaki ! :)

0

Nie zapominaj o : Alves,Bravo,Mascherano

0

Bez Messiego to nie mecz :/

0

Przepraszam ile jest i jak wgl gramy ? Dopiero wóciłem.

0

Oo miłego pobytu :-)

0

Da ktoś linka z tego treeningu ? :)

1

Przecież piłka to cudowny sport a kibice takie rzeczy robią wstyt.

2

Jak szpakowski powiedział ,,bamdyci,,

2

Widać że jest duża motywacja :)

0

Kawe wypije i bedzie lepiej :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?