Czarny2528
Dołączył/a: maj 2015
Lubuskie
7 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Reporter: ,,Najgorszy prezent gwiazdkowy jaki dostałeś ?"
Sebastian Mila: ,, Kiedyś dostałem rózgę od żony."
:D
5
Diego Simeone ~ ,, Messi w pojedynkę jest grozniejszy niż trio Ronaldo-Benzema-Bale."
0
Powiem tyle ... to jest moja wypowiedz
9
Mario Balotelli ~ ,, Złota Piłka ? Według mnie wygra ją Cr7 ponieważ strzelił bardzo dużo goli i jest prawdziwym atletą."
Ja powiem tyle haha :D
4
Suarez:
67 meczów, 49 goli, 28 asyst
Gol na mecz 0,73
5 trofeów w 1 rok.
Sanchez:
141 meczów, 47 goli, 26 asyst
Gol na mecz 0,33
5 trofeów w 3 lata.
3
Wzajemnie kolego :)
10
Reporter: ,, Cr7 strzela tylko gole małym klubom ? "
Ramos: ,, Jasne, bo nie ma klubu większego od Realu Madryt."
Haha oj Ramos :D
6
Wesołych świąt Bożego Narodzenia dużo zdrowia,szczęścia i radośći.
Żeby zawsze byli tu tacy wierni kibice tak jak na tej stronie :) Żeby rok 2016 był jeszcze lepszy niż poprzedni dla każdego z nas i Fc Bracelony.
7
Reporter: ,, Czy to prawda, że twój syn kibicuje Fc Barcelonie ? "
Murinho: ,, Tak , ponieważ to klub który lubią same dzieciaki "
Chyba z jego głową coś nie tak ? :D
57
Osiągniecia Realu Madtyt w 2015 :
1. 10 goli przeciwko Rayo
2. 8 goli przeciwko Malmo
3. Cr7 strzelił 5 bramek
4 Barca przegrała z Celtą
5. Barca przegrala z Sevillą
:D
3
Już 3 razy w histotii, Barca zdobyła w ciągu jednego roku 5 trofeów. Żadnemu innemu zespołowi z Europy nie udało wykonać tego więcej niż jeden raz !
70
Reporter: ,, Kogo z Barcy boisz się najbardziej:
Neymara, Suareza czy Messiego ? "
Peter Cech: ,,[śmiech] Iniesty "
1
Wypadek przy pracy :D
2
A wiesz nawet nie widziałem , wszedłem szybko na La rambla.
1
River Plate wyrzuci z klubu kibica, który opluł Messiego!
5
Neymar ma dopiero 23 lata, a w barwach Fc Barcelony zdobył już wszystkie możliwe trofea. !!
8
Najlepsi asystenci w Europie od września 2008:
Ozil - 101
Messi - 100
Fabregas - 84
Ronaldo - 75
2
Ibra ma wielki serce za Messim :)
8
Xavi ~ ,, Nie byłem wysoki ani szybki. Osiągnąłem w futbolu nawyższy poziom używając głowy " Piękne słowa.
2
Kolego twoje statystki są genialne. Ja twoje statystki bardzo bardzo śledze :)
14
Suarez ostatnie 18 meczy = 20 goli
0
Rok 2015:
Fc Barcelona 5 trofea
Real Madryt nic :D
32
Yaya Toure ~ ,, Cr7 może trenować nawet i 100 razy ciężej, ale nigdy nie będzie naturalnym geniuszem futbolu, jakim jest Messi i Ronaldinho ."
3
Hehehehehehe no racja :D
3
Chelsea będzie miała więcej trenerów w tym sezonie, niż Hazard goli.
50
Prezydent Atletico Madryt: ,, Diego Costa otworzył sobie drzwi na powrotu na Vicente Calderon ? Niech je zamknie bo zimno leci."
0
Kurde szkoda mi Suareza bo jest najlepszą 9 na świecie.I cały czas udowadnia że tak jest i zasługuje być w 3 do ZP i w tym roku to się nie udało. Myśle że w nastepnym razem będzie MSN. :)
4
Luis Suarez ~ Czasami dostanę taką asystę, że po strzeleniu gola pierwsze co muszę zrobić z radości uściskać tego co mi podał "
8
Alex Morgan ~ ,, Złota Piłka ?, Wygra ją oczywiście Messi.
Cristiano nawet jeśli by grał w kobiecej lidze to i tak by jej nie zdobył " :D
1
Teraz tylo czekać na mecz Barca - Arsenal w LM
Mam nadzieje że Messi pokona Cecha.