7

Reporter: ,,Najgorszy prezent gwiazdkowy jaki dostałeś ?"
Sebastian Mila: ,, Kiedyś dostałem rózgę od żony."
:D

5

Diego Simeone ~ ,, Messi w pojedynkę jest grozniejszy niż trio Ronaldo-Benzema-Bale."

0

Powiem tyle ... to jest moja wypowiedz

9

Mario Balotelli ~ ,, Złota Piłka ? Według mnie wygra ją Cr7 ponieważ strzelił bardzo dużo goli i jest prawdziwym atletą."

Ja powiem tyle haha :D

4

Suarez:
67 meczów, 49 goli, 28 asyst
Gol na mecz 0,73
5 trofeów w 1 rok.
Sanchez:
141 meczów, 47 goli, 26 asyst
Gol na mecz 0,33
5 trofeów w 3 lata.

3

Wzajemnie kolego :)

10

Reporter: ,, Cr7 strzela tylko gole małym klubom ? "
Ramos: ,, Jasne, bo nie ma klubu większego od Realu Madryt."
Haha oj Ramos :D

6

Wesołych świąt Bożego Narodzenia dużo zdrowia,szczęścia i radośći.
Żeby zawsze byli tu tacy wierni kibice tak jak na tej stronie :) Żeby rok 2016 był jeszcze lepszy niż poprzedni dla każdego z nas i Fc Bracelony.

7

Reporter: ,, Czy to prawda, że twój syn kibicuje Fc Barcelonie ? "
Murinho: ,, Tak , ponieważ to klub który lubią same dzieciaki "
Chyba z jego głową coś nie tak ? :D

57

Osiągniecia Realu Madtyt w 2015 :
1. 10 goli przeciwko Rayo
2. 8 goli przeciwko Malmo
3. Cr7 strzelił 5 bramek
4 Barca przegrała z Celtą
5. Barca przegrala z Sevillą
:D

3

Już 3 razy w histotii, Barca zdobyła w ciągu jednego roku 5 trofeów. Żadnemu innemu zespołowi z Europy nie udało wykonać tego więcej niż jeden raz !

70

Reporter: ,, Kogo z Barcy boisz się najbardziej:
Neymara, Suareza czy Messiego ? "
Peter Cech: ,,[śmiech] Iniesty "

1

Wypadek przy pracy :D

2

A wiesz nawet nie widziałem , wszedłem szybko na La rambla.

1

River Plate wyrzuci z klubu kibica, który opluł Messiego!

5

Neymar ma dopiero 23 lata, a w barwach Fc Barcelony zdobył już wszystkie możliwe trofea. !!

8

Najlepsi asystenci w Europie od września 2008:
Ozil - 101
Messi - 100
Fabregas - 84
Ronaldo - 75

2

Ibra ma wielki serce za Messim :)

8

Xavi ~ ,, Nie byłem wysoki ani szybki. Osiągnąłem w futbolu nawyższy poziom używając głowy " Piękne słowa.

2

Kolego twoje statystki są genialne. Ja twoje statystki bardzo bardzo śledze :)

14

Suarez ostatnie 18 meczy = 20 goli

0

Rok 2015:

Fc Barcelona 5 trofea

Real Madryt nic :D

32

Yaya Toure ~ ,, Cr7 może trenować nawet i 100 razy ciężej, ale nigdy nie będzie naturalnym geniuszem futbolu, jakim jest Messi i Ronaldinho ."

3

Hehehehehehe no racja :D

3

Chelsea będzie miała więcej trenerów w tym sezonie, niż Hazard goli.

50

Prezydent Atletico Madryt: ,, Diego Costa otworzył sobie drzwi na powrotu na Vicente Calderon ? Niech je zamknie bo zimno leci."

0

Kurde szkoda mi Suareza bo jest najlepszą 9 na świecie.I cały czas udowadnia że tak jest i zasługuje być w 3 do ZP i w tym roku to się nie udało. Myśle że w nastepnym razem będzie MSN. :)

4

Luis Suarez ~ Czasami dostanę taką asystę, że po strzeleniu gola pierwsze co muszę zrobić z radości uściskać tego co mi podał "

8

Alex Morgan ~ ,, Złota Piłka ?, Wygra ją oczywiście Messi.
Cristiano nawet jeśli by grał w kobiecej lidze to i tak by jej nie zdobył " :D

1

Teraz tylo czekać na mecz Barca - Arsenal w LM

Mam nadzieje że Messi pokona Cecha.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?