Czarny2528
Dołączył/a: maj 2015
Lubuskie
7 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Jesteśmy z wami Francjo [*]
1
Brawo Lewandoski, Brawo Polska !
0
Strasznie sie ciesze że Messi już trenuje. Co jak co ale czekam aż zagra w jakimś meczu nie musi być El Clasico. Nie mogę się doczekać jego stylu gry.
0
Przecież wiem , ważne żeby to wyleczył ale coś czuje ze zagra na ostatnie 15 min
0
Podobno Messi już biega i nie odczuwa bólu .Jest nadzieja że może nawet zagrać.
0
Niech Cavani zejdzie bo gra kabaret.
4
Dziwnie się czuje jak oglądam piłke nożną.Bez Messiego jest taka pustka,
3
https://m.facebook.com/rafinhalcantara/photos/a.691411377571676.1073741828.679306598782154/998501496862661/?type=3&source=48&refid=17&_ft_=top_level_post_id.998501496862661%3Atl_objid.998501496862661&__tn__=E. Ejj co tam neymarowi robią ?
0
Messi zdrowiej to jest ważne żebyś się wykurował na 100%
1
Bardzo podoba mi się gra Roberto widać że chłopak ciągle sę poprawia.To bardzo cieszy.
1
Wiecie że będzie mecz Polska-Argentyna w Polsce 31lipca 2016r Co jak co ale bym pojechał zobaczyć króla.
0
No Brawo Ivan ! Godny zawondnik Fc Barcelony
0
Dziś obchodzi urodziny Dida wszystkie najlepszego !
1
Znakomita koncówka i 3pkt :)
20
Po tej kontuzji Messiego odechciewa mi się wszystkiego .. :(
0
Każda porażka boli ale teraz trzeba o niej zampomnieć i myśleć o kolejnym mecz. Przyjdą mecze że Barcelona zamknie usta hejtrą.
0
C.Bravo już trenuje.
8
Tylko czekać na potwierdzenie że Arda może grać.
7
No no Sevilla przegrała z Celtą 2:1. Bedzie trudny mecz z Celtą
0
To jest naprawdę penaldo...
0
Są naprawdę super *.*
0
Jeśli do nas dołączy to będzie wielkim wzmocnieniem ja tam jest na tak.
0
Weżcie tego sedziego ..
0
Nie w porzątku każdy ma swoje zdanie :)
1
To ty napisałeś..
1
Dopiero się sezon zaczoł człowieku..
2
Sczerze kogo obchodzi Real niech sobie wygrywają , teraz my po ważne 3pkt
1
Takie rzeczy tylko z Messim
1
Ej no nareszcie nowi rywlale ! :)
0
Powino być w kontrakcie nie na sprzedaż i tyle do gadania.