4

Jesteśmy z wami Francjo [*]

1

Brawo Lewandoski, Brawo Polska !

0

Strasznie sie ciesze że Messi już trenuje. Co jak co ale czekam aż zagra w jakimś meczu nie musi być El Clasico. Nie mogę się doczekać jego stylu gry.

0

Przecież wiem , ważne żeby to wyleczył ale coś czuje ze zagra na ostatnie 15 min

0

Podobno Messi już biega i nie odczuwa bólu .Jest nadzieja że może nawet zagrać.

0

Niech Cavani zejdzie bo gra kabaret.

4

Dziwnie się czuje jak oglądam piłke nożną.Bez Messiego jest taka pustka,

0

Messi zdrowiej to jest ważne żebyś się wykurował na 100%

1

Bardzo podoba mi się gra Roberto widać że chłopak ciągle sę poprawia.To bardzo cieszy.

1

Wiecie że będzie mecz Polska-Argentyna w Polsce 31lipca 2016r Co jak co ale bym pojechał zobaczyć króla.

0

No Brawo Ivan ! Godny zawondnik Fc Barcelony

0

Dziś obchodzi urodziny Dida wszystkie najlepszego !

1

Znakomita koncówka i 3pkt :)

20

Po tej kontuzji Messiego odechciewa mi się wszystkiego .. :(

0

Każda porażka boli ale teraz trzeba o niej zampomnieć i myśleć o kolejnym mecz. Przyjdą mecze że Barcelona zamknie usta hejtrą.

0

C.Bravo już trenuje.

8

Tylko czekać na potwierdzenie że Arda może grać.

7

No no Sevilla przegrała z Celtą 2:1. Bedzie trudny mecz z Celtą

0

To jest naprawdę penaldo...

0

Są naprawdę super *.*

0

Jeśli do nas dołączy to będzie wielkim wzmocnieniem ja tam jest na tak.

0

Weżcie tego sedziego ..

0

Nie w porzątku każdy ma swoje zdanie :)

1

To ty napisałeś..

1

Dopiero się sezon zaczoł człowieku..

2

Sczerze kogo obchodzi Real niech sobie wygrywają , teraz my po ważne 3pkt

1

Takie rzeczy tylko z Messim

1

Ej no nareszcie nowi rywlale ! :)

0

Powino być w kontrakcie nie na sprzedaż i tyle do gadania.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?