Czarny2528
Dołączył/a: maj 2015
Lubuskie
7 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zapewniam cie Neymar nie chce odejść
0
Za Leo okł 240mln
0
Mogą chce dawać jeszcze więcej !
NIIE ODAMY NEYMARA !!
0
Za niedługo będzie MU daje 240 mln za Messiego , oni chcą każdego.
3
Neymar kocha FcB on poprostu nadaje się do tego klubu.
Ja widze go tylko w Fc Barcelonie , on będzie legendą !!
2
Co jak co ale ja nie mogę doczekać El Clasico :)
0
Dani podobno 7 tyg wykluczenia.
0
Wiem dla mnie to sezonowcy
0
Komentarz usunięty
0
Dobrze że Neymar będzie grał z Malagą.
18
Szczerze naprawde nie lubie ..Aduriza -.-
0
Ciekawe jaka kontuzja i czy poważna ..
0
Poprostu masakra
1
No właśnie odrazu jakieś spiny i wgl co to jest ?! Takich faów nie potrzebujemy
0
Ludzie nie panikujcie .
3
Oni chcą każdego to normalka.
0
Nie ma innej opcji :-)
2
Komentarz usunięty
0
Tak masz racje kogo oni nie chcieli ? :D
4
Pewnie Napoli by chciało 70 mln..
0
I szybko strzelić a nie potem nerwy.
0
W dobrym stylu ! ;)
1
Będzie trudny mecz.
0
Pedro dziękujemy za wszystko i za cudowne momenty !
5
Wiadomo kiedy Neymar wróci do gry i czy załapie się na pierszą kolejke ?
0
Dzięki wielkie :)
0
Przepraszam dopiero wróciłem do domu , wiadomo ile meczów będzie zawieszenia?. Z góry dzięki !
3
Odegramy się w pierszej kolejce ligi :)
0
Jeśli Barca chce odrobić straty nie może na to pozwolić
0
Miejmy nadzieje że zagramy na wysokim poziomi i będziemy cały czas atakować to Athletic zje presja i nie będą wiedzieć co zrobić.