0

Zapewniam cie Neymar nie chce odejść

0

Za Leo okł 240mln

0

Mogą chce dawać jeszcze więcej !
NIIE ODAMY NEYMARA !!

0

Za niedługo będzie MU daje 240 mln za Messiego , oni chcą każdego.

3

Neymar kocha FcB on poprostu nadaje się do tego klubu.
Ja widze go tylko w Fc Barcelonie , on będzie legendą !!

2

Co jak co ale ja nie mogę doczekać El Clasico :)

0

Dani podobno 7 tyg wykluczenia.

0

Wiem dla mnie to sezonowcy

0

Komentarz usunięty

0

Dobrze że Neymar będzie grał z Malagą.

18

Szczerze naprawde nie lubie ..Aduriza -.-

0

Ciekawe jaka kontuzja i czy poważna ..

0

Poprostu masakra

1

No właśnie odrazu jakieś spiny i wgl co to jest ?! Takich faów nie potrzebujemy

0

Ludzie nie panikujcie .

3

Oni chcą każdego to normalka.

0

Nie ma innej opcji :-)

2

Komentarz usunięty

0

Tak masz racje kogo oni nie chcieli ? :D

4

Pewnie Napoli by chciało 70 mln..

0

I szybko strzelić a nie potem nerwy.

0

W dobrym stylu ! ;)

1

Będzie trudny mecz.

0

Pedro dziękujemy za wszystko i za cudowne momenty !

5

Wiadomo kiedy Neymar wróci do gry i czy załapie się na pierszą kolejke ?

0

Dzięki wielkie :)

0

Przepraszam dopiero wróciłem do domu , wiadomo ile meczów będzie zawieszenia?. Z góry dzięki !

3

Odegramy się w pierszej kolejce ligi :)

0

Jeśli Barca chce odrobić straty nie może na to pozwolić

0

Miejmy nadzieje że zagramy na wysokim poziomi i będziemy cały czas atakować to Athletic zje presja i nie będą wiedzieć co zrobić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?