0

Zaraz kawa postawi na nogi :)

0

Jak kto woli ale jest dobrze :)

0

Nie ma to jak dobrze pospać. Teraz zacieram ręce na meczyk :)

0

Ej to plotka że Rojo będzie w Barcelonie ?

0

Przepraszam, wiecie gdzie można kupic komplet stroju z tego sezonu ? :)

1

Się wytrzyma ;)

1

Kto będzie oglądał meczyk ? Bo ja czekam :)

0

Przeprrasza ,wiecie jak się skończył mecz Real-Roma ?

1

Za pół roku. :)

0

Da ktoś linka z treningu

2

Cudownie by było jak NSM do top3

0

A dasz linka ? ;)

0

A kiedy jest losowanie do LM ?

0

Co napisał ?

0

Dobrze powiedziane w tym artykule .

3

Ten człowiek nie wie co pisze :)

0

Jaką byście wybrali trójke do ZP 2015 ? :)

0

0

Dajcie linka :) hehe

0

Dajcie linka. :)

0

Ciekawy jestem jaki numer będzię miał

0

Bez Argentyny to lipa

0

Mogę się dowiedzieć czemu argentyny nie ma w koszykach na mundial 2018 ?

0

Ciekawe z kim będziemy grać pierwszy mecz w lidze.

0

Ciekawe jaki numerek :)

0

Jak vidal ? O.o

0

Turan witamy ! :)

0

Widziałem jakiś artykuł i pisało że Turan od piątku będzie zawodnikiem Barcy

2

Mam nadzieje że dojdzie do transferu. :)

0

Trzeba wytrzymać do środy . W środe wszystko się wyjaśni.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?