Czarny2528
Dołączył/a: maj 2015
Lubuskie
7 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Też się z tobą zgodze nie wiem czy ja też mam złe przeczucia do tego rywala.
1
Zgadzam sie kolego :)
8
Di Maria Psg ~ 18 meczów, 7 goli , 10 asyst
Di Maria Utd ~ 33 meczów, 4 gole, 12 asyst
33
Real Madryt we wczorajszym meczu z Villarrealem ustanowił rekord ..
w ciągu 8 minut pilkarzom Madrytu założono 5 siatek :D
1
Zdrowia kolego ! :)
6
Messi 28 lat = 26 tytułów
Chelsea 110 lat = 25 tytułów
0
Rudy, teraz tylko posadzić go na ławce to jego miejsce.
0
Mourinho ~ ,,Casillas teraz będzie mógł wygrać jedyne trofeum, którego nie ma na swoim koncie - Ligę Europy " ...
6
Morał jest krótki i niektórym znany gdy nie ma Robbena, Robert wali bramy !
15
Ronaldinho ~ ,, To wspaniałe uczucie widzieć jak Messi się rozwinął. W mojej najgłębszej pamięci jest chwila, kiedy Leo zdobył pierwszą bramkę dla Barcelony. To bardzo specialny moment również dla mnie, bo ja wtedy zaliczyłem asystę "
34
Ronaldinho ~ ,, Mam zamiar zachęcić Neymara do jeszcze cięższej pracy, dzięki czemu zostanie najlepszym piłkarzem na świecie. To według mnie nieuniknione "
47
Ronaldinho ~ ,, Nigdy nie myślałem że będę dobrym czy słabym pilkarzem,ja po prosu... robiłem wsysztko, żeby być szczęśliwym człowiekiem " Piękne słowa.
56
Ibrahimovic ~ ,, Messi w tym sezonie był tak dobry, że powinni już umieścić jego nazwisko na Złotej Piłce "
0
Gość z klasą to na tyle.
2
Za rok będzie MSN :)
3
Dani Alves jest pierwszym graczem Barcelony, który strzelił gola za pola karnego w tym sezonie ! Brawo Dani :)
3
Ramos powiedział, że powinniśmy cieszyć się chwilą,
bo nie wiadomo jak długo ona potrfa? No cóż, cieszymy się i to bardzo... :)
-Neymar
0
To nie fajnie..
1
Jeszcze nie wiele rozumie, ale zawsze jak wchodzę z domu, to pyta się:
Tato znowu idziesz po gola ?
I ja odpowiadam: Tak synku, znowu do gola.
- Leo Messi
0
Messi już 9 raz z rzedu został nominowany do złotej piłki:
2007-Kaka,Cr7,Messi
2008-Cr7,Messi,Tores
2009-Messi,Cr7,Xavi
2010-Messi,Iniesta,Xavi
3
Ostatnie 3 mecze Realu 10 straconych goli :D Spadek formy.
2
Legendarna 4Brazyli kiedyś :
Adriano- Niesamowita moc
Ronaldo- Instynkt zabójcy
Ronaldinho-Magiczna noga
Kaka- Elegancja
4
Dani Alves ~ Pep Graudiola nauczył nas , że szacunek do rywala polega na tym, że gdy prowadzisz 4:0, to próbujesz strzelic 5 gola.
1
Fani Realu Madryt to jedyni fani na świecie, którzy oklaskują zawodników drużyny przeciwnej a wigwizdują własnych... !
32
Jaka jest różnica między Realem Madryt a Sashą Gray?
Sasha potrafi kontrolować u siebie w domu 11 mężczyzn.
0
Benitez już na wylocie.
1
Liverpoll- City już 2:0 :)
24
Falcao+Costa 2012/13 Atletico = 54 bramki
Falcao+Costa 2015/16 Chelsea = 4 bramki
1
Kapustka potrzebował 13 min na strzelenie dwóch goli w reprezentacji.
13
Dlaczego Peszko nie zagrał z Islandią ?
Bo miał problemy z ,,barkiem ,, he he