10

Reporter: "Jak się czujesz kiedy ludzie nazywają Cię najlepszym piłkarzem na świecie ?"
Messi: "Szczerzę mówiąc, staram się o tym nie w ogóle nie myśleć."

4

Tato, jak to jest stracić bramkę na Euro ?
Nie wiem synu, jesteśmy Polakami.

0

Wiem kolego, nie zagrał dobrego meczu. Ale dobrze że awansowaliśmy.

0

Ale uratował nas dziś przed stratą gola, zablokował strzał.

0

Jest mur chiński,
mur polski- Pazdan

0

Tylko jeszcze Argentyna musi wygrać i będzie git.
Polska- awans do 1/8
Argentyna - finał

0

Wielkie brawa dla Polski za awans do 1/8 i dla Kuby. :)

0

Napewno bardziej się rozwinie.

2

Gareth Bale jest pierwszym piłkarzem od 2004, który strzelił gola w każdym meczu fazy grupowej !

2

James Rodríguez psuje się w tym RM, zostaje wpuszczany na drugą część meczu. Zbytnio go nie lubię, ale taki zawodnik powinien grać w pierwszym składzie. Właśnie taki i jest real kupuje i kupuje i psuje zawodników świetnej klasy.

10

Tomasz Hajto ~ "Mieli trzy, cztery groźne strzały, z czego dwa były groźne". :D

32

Messi na Copa America 2016: 4gole, 2 asysty
Ronaldo na Euro 2016: 1 selfie

5

Brawo dla Walii za dobry, solidny mecz.

1

Nie ma pojęcia.

1

9

W.Szczęsny: ,,Ja mam jakieś 40% szans na to że zagram z Ukrainą, więc Peszko... przyjedzie do mnie wieczorem.

0

Naprawdę fajnie że jest Euro i Copa America, bo bym nie wytrzymał bez piłki nożnej i ligi La Liga. : )

14

Cr7 wczoraj nie strzelił karnego.
Fani Realu: ,,Cristiano nie strzelił, ponieważ ma słabych kolegów w drużynie.

36

Drużyny, które nie straciły gola na Euro:
-Niemcy
-Hiszpania
-Włochy
-Polska !

4

Kto dziś ogląda Argentyne ? :) Argentyna po Copa America zasługują na to trofeum.

0

Mamy za sobą pierwszy mecz, a bramka turnieju już padła.

1

Świetnie zagrała dziś Argentyna, a Messi hartrick i cud miód wolny w jego wykonaniu. Argentyna po puchar w CopaAmerica.

3

Kto dziś ogląda Argentyne. :)

7

Czym się różni kelner od Robbena ?
Kelner podaje.

0

Dokładnie 8 lat temu , Pep Guardiola został trenerem Fc Barcelony.

0

No Urugwaj :)

4

Messi ~ "Wolałbym wygrać jedno Mistrzostwo Świata niż pięć Złotych piłek."

43

Zlatan ~ "Arsenal chce, abym u nich grał, ale ja powiedziałem im, że nadal chce wygrać Ligę Mistrzów."

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?