Czarny2528
Dołączył/a: maj 2015
Lubuskie
7 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Reporter: "Jak się czujesz kiedy ludzie nazywają Cię najlepszym piłkarzem na świecie ?"
Messi: "Szczerzę mówiąc, staram się o tym nie w ogóle nie myśleć."
4
Tato, jak to jest stracić bramkę na Euro ?
Nie wiem synu, jesteśmy Polakami.
0
Wiem kolego, nie zagrał dobrego meczu. Ale dobrze że awansowaliśmy.
0
Ale uratował nas dziś przed stratą gola, zablokował strzał.
0
Jest mur chiński,
mur polski- Pazdan
0
Tylko jeszcze Argentyna musi wygrać i będzie git.
Polska- awans do 1/8
Argentyna - finał
0
Wielkie brawa dla Polski za awans do 1/8 i dla Kuby. :)
0
Napewno bardziej się rozwinie.
1
Pasuje Messiemu. :)
https://scontent-cdg2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/13434962_1214854581898402_6025565080842052101_n.jpg?oh=614faadaea05bd861b64806ecb769536&oe=57D92365
2
Gareth Bale jest pierwszym piłkarzem od 2004, który strzelił gola w każdym meczu fazy grupowej !
2
James Rodríguez psuje się w tym RM, zostaje wpuszczany na drugą część meczu. Zbytnio go nie lubię, ale taki zawodnik powinien grać w pierwszym składzie. Właśnie taki i jest real kupuje i kupuje i psuje zawodników świetnej klasy.
10
Tomasz Hajto ~ "Mieli trzy, cztery groźne strzały, z czego dwa były groźne". :D
32
Messi na Copa America 2016: 4gole, 2 asysty
Ronaldo na Euro 2016: 1 selfie
5
Brawo dla Walii za dobry, solidny mecz.
1
Nie ma pojęcia.
1
To akurat mnie rozbawiło. :D
http://memypilkarskie.pl/img/12107/tego-przestraszyl-sie-cr7-/
9
W.Szczęsny: ,,Ja mam jakieś 40% szans na to że zagram z Ukrainą, więc Peszko... przyjedzie do mnie wieczorem.
0
Naprawdę fajnie że jest Euro i Copa America, bo bym nie wytrzymał bez piłki nożnej i ligi La Liga. : )
14
Cr7 wczoraj nie strzelił karnego.
Fani Realu: ,,Cristiano nie strzelił, ponieważ ma słabych kolegów w drużynie.
36
Drużyny, które nie straciły gola na Euro:
-Niemcy
-Hiszpania
-Włochy
-Polska !
4
Kto dziś ogląda Argentyne ? :) Argentyna po Copa America zasługują na to trofeum.
0
Dziewczyna Bartka Kapustki. :)
http://cdn25.se.smcloud.net/t/photos/t/494557/klaudia-adamczyk-dziewczyna-bartosza-kapustki_25386900.jpg
0
Mamy za sobą pierwszy mecz, a bramka turnieju już padła.
1
Świetnie zagrała dziś Argentyna, a Messi hartrick i cud miód wolny w jego wykonaniu. Argentyna po puchar w CopaAmerica.
3
Kto dziś ogląda Argentyne. :)
7
Czym się różni kelner od Robbena ?
Kelner podaje.
0
Dokładnie 8 lat temu , Pep Guardiola został trenerem Fc Barcelony.
0
No Urugwaj :)
4
Messi ~ "Wolałbym wygrać jedno Mistrzostwo Świata niż pięć Złotych piłek."
43
Zlatan ~ "Arsenal chce, abym u nich grał, ale ja powiedziałem im, że nadal chce wygrać Ligę Mistrzów."