Czarny2528
Dołączył/a: maj 2015
Lubuskie
7 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobrze ich znów widzieć. :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Rzeczy, które najbardziej bolą :
1 Rostania
2 Ciosy Pudziana
3 Kontuzje
4 Arsenal
5 Gole Ramosa w doliczonym czasie.
1
Najlepsze zagrania,asysty,gole Messiego w 2016. Polecam zobaczyć jeszcze raz.
Geniusz
63
Ronaldo - 9 dryblingów w 24 meczach
Messi - 11 dryblingów w 2 połowie z Espaniolem
Nie ma co porówmywać, kto jest najlepszy.
0
Dzięki kolego :)
0
Masakra naprawdę na tym świecie, a 2 godziny temu byłem na jarmarku z kolegą i było wszystko w porządku. Ciesze się że nic mi nie jest .. wszystkim tym ofierą [*]
1
Messi i jego forma, genialna, a Ronaldo szkoda gadać.
Fajny mecz i 3 pkt
1
To nie człowiek to Bóg piłki nasz Leo. :)
0
Messi ma dar do piłki !!
0
Wielki mecz wielkiego Ronaldo... Pff
0
93+ ..zaraz będzie xd
6
Szybko zleciało... Luis Suarez, najlepsza 9 na świecie !! :)
1
Powiem tyle hahaha...dobrze to żeby to była jego ostantnie ZP.
1
Najwięcej goli w 2016 :
Messi- 58
Ronaldo-51
Suarez- 49
0
Ten zwycięzca ostatni raz już w swojej karierze to zdobędzie, a Leo myślę że jeszcze nie. :)
16
Messi w 2016r :
-najwięcej bramek
-najwięcej asyst
-najwięcej stworzonych okazji bramkowych
-najwięcej dryblingów
-najwięcej bramek z rzutów wolnych
-najlepszy strzelec LM 16/17
- najlepszy strzelec La Liga 16/17
- najlepszy strzelec sezonu 16/17
- 3 trofea
Powiem tyle kosmos.
2
Messi z łatwością takie gole strzela. :)
0
Chce Denisa za Gomesa
0
Z taką grą to oni sobie mogą ...
1
Czy tylko mnie ten mecz mnie drażni. :x ?
0
Proszę o link na priv, dziękuje
0
Proszę o link na priv
0
Zaraz będzie Ramos 93+ Xdd
1
O dobry mecz w naszym wykonaniu 3pkt spacerkiem.Mnie rekordy nie interesują tak jak nie których płaczków, myślą że Messi będzie zawsze strzelał po 3 gole.
0
{Proszę o link do meczu
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Vamos Fc Barcelona ! Po wygraną, boje się jak każdy o ten mecz, emocje są .
0
Zaraz mi serce wyskoczy, tak blisko gola !
0
Golazooo !!!!!!!!!!!!!