0

Malaga.. show.

0

Dziś trzeba zrobić swoje czyli wygrać.

0

Złote buciki Leo

1

Widzę ja za dawnych lat. :)

1

Cudownie ogląda się mecz naszych piłkarzy, MSN niszczy.

2

No właśnie, cóź ale nie da sie już nic zobić, kara to kara, niech zrobią kary za symułki =.=

0

Zgadzam sie z tobą.

0

Haha, pisze samą prawde, i nie kozacz takimi tekstami. :)

1

Trener też im nie pomaga.

2

Mam wiele do Portugali, mistrzowie ?... Człowieku gdyby normalne zasady z 3 miejsca w grupie by nie wyszli, a że Eder strzelił gola czysty fuks,jak cały turniej Portugali.

2

Szkoda mi bardzo Messiego ponieważ z tą Argentyną chyba nie awansują do Ms 2018. Bez Messiego nie mają gry, Leo tam tworzył akcje i napędzał zespół, żal będzie oglądać mundial bez Messiego i Argentyny a taka Portugalia będzie grała.

0

Dziękuje bardzo

0

Przepraszam, dzis gra Argentyna-Chlie ?

0

Droga redakcjo, zmiencie statystyki na głównej stronie. :)

1

Messi zagra z Granradą ? chodzi mi o kartki.

6

Messi w samochodzie i kibice .. coś nie do opisania. :)
https://www.facebook.com/FangolPl/videos/529523323837956/

0

Ale terorysta z niego xd

0

Ciesze sie z przejscia do historii Fc Barcelony, nie da sie opisać ile serducha dali w tym meczu.

0

Ramos ,,Niech Barca odpadnie,,
Co mu nie pykło ... Veb

0

KOCHAM KOCHAM TEN KLUB

3

ja się trzense serio...

5

Co się dziś stanie .. Fc Barcelona walczy, kocham ten klub.

2

Nie wytrzymam tych emocji ..

0

Liczę na dobrą grę z naszej strony, chce zobaczyć że walczą i że 4:0 to była wpadka. VeB

2

Jaka jest taktyka Zidane ?

- Ramosa główka bania i brama

0

Nie ty to się staje nudne xd

1

Mówiłem jedna wrzutka.

0

Wszystko ładnie że real gra taką kup* ale znając ich jedna wrzutka, czy coś i gol.

2

Footroll to ..., nie powiem bo same nie dobre rzeczy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?