Czarny2528
Dołączył/a: maj 2015
Lubuskie
7 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Malaga.. show.
0
Dziś trzeba zrobić swoje czyli wygrać.
0
Złote buciki Leo
1
Widzę ja za dawnych lat. :)
1
Cudownie ogląda się mecz naszych piłkarzy, MSN niszczy.
3
http://memy-pilkarskie.pl/img/16854/odrazajace/
Haha :D
2
No właśnie, cóź ale nie da sie już nic zobić, kara to kara, niech zrobią kary za symułki =.=
0
Zgadzam sie z tobą.
0
Haha, pisze samą prawde, i nie kozacz takimi tekstami. :)
1
Trener też im nie pomaga.
2
Mam wiele do Portugali, mistrzowie ?... Człowieku gdyby normalne zasady z 3 miejsca w grupie by nie wyszli, a że Eder strzelił gola czysty fuks,jak cały turniej Portugali.
2
Szkoda mi bardzo Messiego ponieważ z tą Argentyną chyba nie awansują do Ms 2018. Bez Messiego nie mają gry, Leo tam tworzył akcje i napędzał zespół, żal będzie oglądać mundial bez Messiego i Argentyny a taka Portugalia będzie grała.
0
Dziękuje bardzo
0
Przepraszam, dzis gra Argentyna-Chlie ?
0
Droga redakcjo, zmiencie statystyki na głównej stronie. :)
1
Messi zagra z Granradą ? chodzi mi o kartki.
6
Messi w samochodzie i kibice .. coś nie do opisania. :)
https://www.facebook.com/FangolPl/videos/529523323837956/
0
Ale terorysta z niego xd
0
Ciesze sie z przejscia do historii Fc Barcelony, nie da sie opisać ile serducha dali w tym meczu.
0
Ramos ,,Niech Barca odpadnie,,
Co mu nie pykło ... Veb
0
KOCHAM KOCHAM TEN KLUB
3
ja się trzense serio...
5
Co się dziś stanie .. Fc Barcelona walczy, kocham ten klub.
2
Nie wytrzymam tych emocji ..
0
Liczę na dobrą grę z naszej strony, chce zobaczyć że walczą i że 4:0 to była wpadka. VeB
2
Jaka jest taktyka Zidane ?
- Ramosa główka bania i brama
0
Nie ty to się staje nudne xd
1
Mówiłem jedna wrzutka.
0
Wszystko ładnie że real gra taką kup* ale znając ich jedna wrzutka, czy coś i gol.
2
Footroll to ..., nie powiem bo same nie dobre rzeczy.