Czarny2528
Dołączył/a: maj 2015
Lubuskie
7 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ronaldo celebrował gola jak Messi, żal mi człowieka. :D
0
Messi tylko tam gra a Pique nagrywa teledyski.
0
Paulinho to dobry transfer ...brawo dla zarządu.
1
Neymar mi się na tej stronie przejadł jak piosenka ,,despacito"
0
Mamy szczęście że oglądaliśmy najlepszy atak w historii. MSN
10
Szkoda że tak Lukaku nie odpalił z Realem. :D
0
To okienko w naszym wykonaniu to ,,tragedia,, a wszystko przez zarząd który nic nie umie załatwić, mam nadzieje że zrobią jakieś zmocnienie do końca okienka.
1
To jakieś jaja w tym okienku transferowym nie możemy prawie nikogo pozyskać..tragedia.
1
Powiem tyle już nie mogę sie doczekać.
0
To tragedia jak dojdzie do tego. :v
5
Olivier Kahn ~ " W dzisiejszych czasach częsciej widuje rozbieranego Cr7 niż własną żone."
0
Zgadzam sie z tobą, przydadzą sie nam bardzo.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
20
Czekam tylko na to aż pojawi sie oficialnie Coutinho w Fc Barcelonie.
1
https://touch.facebook.com/Barcastudio/photos/a.125744110809460.33265.125736424143562/1642606719123184/?type=3&source=48 Messi zawiedziony, jak każdy.
34
Zlatan~ "Czy Neymar może dać PSG Ligę Mistrzów? Mnie udało sie doprowadzić PSG do ćwiercfinałów. Wielki Zlatan nie mógł tego zrobić to myślisz, że Neymar może?."
0
Mamy te 222mln trzeba je dobrze wykorzystać, kupić 2 lub 1 klasowego zawodnika.
2
Władze La Liga odrzuciły pieniądze oferowane za Neymara z uwagi na Finansowe Fair Play. Możliwe jest tylko zaoferowanie niższej kwoty i piłkarza, na co nie chce zgodzić się Bartomeu.
Też bym się nie zgodził za niższą cenę za niego.
18
Niestety ważniejsza jest dla Neymara kasa, MSN to więcej niż przyjażń.
0
Nie wiem, ale wstyd .. a kibice by mu by tego nie wybaczyli.
2
Suarez wie co to lojalność do klubu, a Neymar jak sam widzisz nie i ma problemy z transferem do PSG.
P.S A jego ojca obchodzi tylko $$$ (kasa)
1
Masz tu że Suarez nie odejdzie za potrójną pensje.
http://www.fcbarca.com/67025-suarez-nawet-trzy-razy-wieksze-pieniadze-nie-wyciagna-mnie-z-barcelony,dyskusja-4135072.html
8
MSN- niesamowicie się ich oglądało razem, szkoda że to koniec.
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/c0/0b/36/c00b36860ff6443b565c4bcaa6690208--messi-neymar-messi-.jpg
5
Suarez, niesamowity piłkarz i wspaniały człowiek, dobrze że jest z nami.
77
Luis Suarez ~"Nigdy nie opuszczę Barcelony. Nawet jakby jakiś klub zaoferował mi potrojoną pensje i tak bym tego nie zrobił."
0
Neymar zawiódł drużynę i kibiców, szkoda bo widzieliśmy w nim zastępce Messiego a odczuwam wielki niedosyt tym że odchodzi.
1
masz jakąś stronkę z sezonami od początku ? :D
1
Kolego ja oglądałem, sezon 7 też, lecz zachciało mi się od nowa : )
3
Oglądał ktoś The walking dead ? :) bo zachciało mi się oglądać od początku lecz nie mogę, bo na strefie the walking dead nie ma ;c
1
Tak ale to piłkarz (zagadka) mam nadzieje że odpali.