2

Ronaldo celebrował gola jak Messi, żal mi człowieka. :D

0

Messi tylko tam gra a Pique nagrywa teledyski.

0

Paulinho to dobry transfer ...brawo dla zarządu.

1

Neymar mi się na tej stronie przejadł jak piosenka ,,despacito"

0

Mamy szczęście że oglądaliśmy najlepszy atak w historii. MSN

10

Szkoda że tak Lukaku nie odpalił z Realem. :D

0

To okienko w naszym wykonaniu to ,,tragedia,, a wszystko przez zarząd który nic nie umie załatwić, mam nadzieje że zrobią jakieś zmocnienie do końca okienka.

1

To jakieś jaja w tym okienku transferowym nie możemy prawie nikogo pozyskać..tragedia.

1

Powiem tyle już nie mogę sie doczekać.

0

To tragedia jak dojdzie do tego. :v

5

Olivier Kahn ~ " W dzisiejszych czasach częsciej widuje rozbieranego Cr7 niż własną żone."

0

Zgadzam sie z tobą, przydadzą sie nam bardzo.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

20

Czekam tylko na to aż pojawi sie oficialnie Coutinho w Fc Barcelonie.

34

Zlatan~ "Czy Neymar może dać PSG Ligę Mistrzów? Mnie udało sie doprowadzić PSG do ćwiercfinałów. Wielki Zlatan nie mógł tego zrobić to myślisz, że Neymar może?."

0

Mamy te 222mln trzeba je dobrze wykorzystać, kupić 2 lub 1 klasowego zawodnika.

2

Władze La Liga odrzuciły pieniądze oferowane za Neymara z uwagi na Finansowe Fair Play. Możliwe jest tylko zaoferowanie niższej kwoty i piłkarza, na co nie chce zgodzić się Bartomeu.

Też bym się nie zgodził za niższą cenę za niego.

18

Niestety ważniejsza jest dla Neymara kasa, MSN to więcej niż przyjażń.

0

Nie wiem, ale wstyd .. a kibice by mu by tego nie wybaczyli.

2

Suarez wie co to lojalność do klubu, a Neymar jak sam widzisz nie i ma problemy z transferem do PSG.
P.S A jego ojca obchodzi tylko $$$ (kasa)

8

5

Suarez, niesamowity piłkarz i wspaniały człowiek, dobrze że jest z nami.

77

Luis Suarez ~"Nigdy nie opuszczę Barcelony. Nawet jakby jakiś klub zaoferował mi potrojoną pensje i tak bym tego nie zrobił."

0

Neymar zawiódł drużynę i kibiców, szkoda bo widzieliśmy w nim zastępce Messiego a odczuwam wielki niedosyt tym że odchodzi.

1

masz jakąś stronkę z sezonami od początku ? :D

1

Kolego ja oglądałem, sezon 7 też, lecz zachciało mi się od nowa : )

3

Oglądał ktoś The walking dead ? :) bo zachciało mi się oglądać od początku lecz nie mogę, bo na strefie the walking dead nie ma ;c

1

Tak ale to piłkarz (zagadka) mam nadzieje że odpali.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?