Czarny2528
Dołączył/a: maj 2015
Lubuskie
7 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co za duet Messi i Suarez :)
1
Sam Messi mówił że będzie poprawiał karne, narazie nie widzę progresu.
0
Będzie miał 7 ...
11
Ronaldo 11 czystych kont, najlepszy piłkarz w historii..
4
W sumie racja, fart Realu się skończył, karma wraca.
Vamos jutro po 3 pkt
9
Ale szacunek dla bramkarza Asenjo
0
Życzę mu wszystkiego dobrego u nas, lecz ten nr 14 nie pasuje mu
1
Jak widzą Benzeme
0
Co za cudowny dzień dzisiaj, Cou powodzenia !!
0
Pamiętam tego typka, pewnie go już nie zobaczymy heh
2
https://touch.facebook.com/MemyPilkarskiepl/photos/a.222839691258179.1073741826.221545278054287/762001314008678/?type=3&source=48 Nigdy nie szczelają Xddd
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Jak ja go tu chce.. grajek, polecam zobaczyć Coutinho
4
Carlos przypomnij sobie jak cie Leo kręcił podczas El Clasico.
0
Ja nie wytrzymam do następnego tygodnia
0
W sumie nie mam dziwię się że Cou chce przejść do FCB, dla każdego to marzenie grać w tak wielkim klubie i dzielić szatnie z Leo, Suarzem, Iniesta itd. Idelanie do nas pasuje a on wie że FCB stara się już od lata i drugiej takiej szansy może nie mieć. Dawaj do nas !! :)
0
Powiem Ci że 130mln to nie tak źle, a nie 180mln
0
Nie pasuje mu 7, jak dojdzie do transferu, licze że kiedyś będzie miał numer 6 lub 8
9
I siatki sobie Ronaldo zakładał XDDD
0
Jeszcze to potrwa a potrwa, okienko dopiero się zaczęło.
0
Spokojnie nie podniecajcie się tak tą całą sytuacją z Cou , jak będzie oficjalnie to można się radować.
0
Kwestia czasu ;)
10
Nie ma pojęcia dla Messiego ,,rekord,, życzę mu aby pisał dalej historię w piłce nożnej.
2
Teraz to już oby ,,kwestia czasu,, :)
0
Załatwiają może sobie zawodników, i następnie sprzedadzą Cou, oby tak było
3
Najwięcej goli strzelonych za pola karnego od 2013 w Premier League ma Coutinho 19 goli, co za grajek chciałbym go w Fc Barcelonie
0
Liczę po cicho że się uda go srowadzic.
3
Dziennikarz: Co sądzisz o meczu z Realem Madryt w Lidze Mistrzów ?
Mbappe ~ "Nie boimy się Realu Madryt, boimy się sędziów."
5
http://memy-pilkarskie.pl/img/21417/gwiazdy-pilki-noznej-o-messim/
Inni o Messim