Czarny2528
Dołączył/a: maj 2015
Lubuskie
7 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Dla Messiego ,,rekord,, to coś zwyczajnego.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
L.Suarez dołączył do trenigu z drużyną.
22
Dembele może spać już u Umtitiego. :)
26
Internet Explorer ?
0
Ja również nie lubie Lewego
2
Onet:Pechowiec Messi,Barca wygrywa ale gra słabo..aha :D
0
W ciągu ostatnich 2 lat Roberto ogromny progres
1
Równo 3 lata temu siągneliśmy Luisa Suareza. Mega zawodnik i najlepsza 9 na świecie.
4
Ostatnie 3 sezony w Premier League:
Coutinho~ 26 goli~17asyst = 125mln
Sigurdsson~ 27goli~26asyst = 45mln
P.s Chciałbym aby Cou był z nami ale bedzię trudno.
0
Dalej nic się nie dzieje z trasferami, niech sie starają o kogoś bo źle to wygląda. Potrzebujemy wzmocnien a oni mówią że Coutinho i Dembele
są ,,blisko,, przejścia.
0
Mam dość wsędzie co innego.
0
Gomes jest od podawania do tyłu. :p
3
Dobry obrońca, głupi człowiek.
1
Ja bym sie nie zdziwił jak by coś kibice zrobili Bartkowi.
4
Kto odejdzie ?
Cały zarząd
52
http://memy-pilkarskie.pl/img/19522/roznica-miedzy-messim-a-cr7-/
Różnica między Messim a Ronaldo.
0
Asensio niezły grajek,szkoda że nie trafił do nas.
0
Bartek nie ma szans z Perezem w kwestiach kupna zawodników.
0
Szkoda Leo ile razy nas ratował i poswiencał się dla klubu.
1
Od samego początku brak zangażowania z naszej strony, a Real prowadzi grę. :x
1
Zaraz tu padnie strona, koniec płaczu :V
0
Nie ma to jak kupić dobrych piłkarzy a nie Gomes itd, Real ma kozacki zespół i ławke. Barca jeszcze wróci.
2
Potrzebujemy go Iniesta wiecznie nie będzie grał
61
Zacytuje do wczorajszej porażki z Realem.
,,Teraz upadliśmy, ale kiedy powstaniemy sprawimy że.. inni upadną przed nami"
Wierze w Barce.
0
Cou i Dembele kwestia godzin... Jak oni transfer Paulinho robili 2 miesiące.
0
Niestety takie transfery robi Bartek.
0
Z takim wzmocnieniem jak Paulinho sezon napewno udany.
P.s Z takim zarządem takie transfery, żeby sie nie okazało że po 1-2 latach gry u nas (Paulinho) sprzedają go za 15-20 mln.
0
Chciałbym żeby zamiast Paulinho było oficialnie Coutinho. :x