Czarny2528
Dołączył/a: maj 2015
Lubuskie
7 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Szczerze mówiąc to niezle to boli, ale nie ma co patrzeć na białych, trzeba się zająć naszym zespołem i kibicować jutro. Wierzę w naszych choć trudno będzie to odrobić, guzik mnie obchodzi Real pewnie i tak wygrają Lm. Veb
2
W całym moim życiu kibicowania nie widziałem takiego ,,fartu" jak można to nazwać, u Realu Madryt.
1
Nie ma co płakać, prawda jest tak że oni mają awans do półfinału, a u nas krucho z tym awansem. Niestety taki jest los nie sprawiedliwy.
1
Koniec płaczu, był spalony ale co z tego.. życie trwa dalej.
0
Będzie nerwówka pod koniec.
0
Ten wynik daje awans ?? Bayernu
0
Barca jutro potrzebuje do awansu 4:0 ?
1
http://memy-pilkarskie.pl/img/17329/juz-jutro-premiera-d/
Oby tak sie stało..jutro
0
I tak zostanie.. wygramy ale nie awansujemy.
1
Juventus nie pozwoli odebrać sobie awansu.
0
Zgadzam się z tobą. Licze jutro na Bayern
0
Jak Fc Barcelona awansuje po raz kolejny.
Wrzucam zdj jak gole sie na łyso ,,oby tak sie stało,,
0
Wiek 22-28 coś w tym rodzaju.
0
Zaczynaliśmy akcje w środku to ich defensywa nas wypychała i będzie tak samo w rewanżu. Lepiej będzie jak zainwestujemy w letnim okienku w pomoc, jakiś młody doświaczony zawodnik.
0
też tak sądzę, lecz jeszcze wierze w odrobienie strat.
2
I takie momenty bolą, bo nie chce się patrzyć na takie lanie i bezradność naszych zawodników.
P.S Real pewnie i tak wygra LM
2
Zaraz będzie gadanie ,,Zagraliśmy dobry mecz nie mam nic do zarzucenia moim zawodnikom" Lucho..
0
A my w systemie 3:4:3 zapewne. Musimy wygrać 4:0 powodzenia z Juve.. oni dupy nie dadzą jak Psg.
0
,,Frajerstwo,, po raz kolejny, a po 2.. u nas na rewanżu postawią autobus to jest pewne. A nasi dziś nic nie pokazali ... wstyd najpierw 4:0 z PSG teraz 3:0 to boli kibica.
0
Co za wstyd.. jak mi smutno.
0
Po meczu .. znowu
0
Nie chce znowu widzieć takiej porażki :C
0
Nie wierze ... czemu .. czemu ??!
1
Proszę nie Gomes
1
Dziś liczy się tylko wygrana, jak sądzicie kto dziś wygra ?
Ja mam niewielkie obawy do tego meczu.
0
Jestem pewien że dostanie zawieszenie 2-3, ponieważ ironicznie schodził z boiska ,,klacząc,, a sędzia to odnotował.
6
Jednym słowem opisać grę w lidze w tym roku ,,Frajerstwo,,
0
Chciałbym aby ten sędzie wyłapał ... bo nie mogę się patrzyć na niego .. .
1
Idę spać bo to parodia...
1
Idę się przewietrzyć bo mam nerwy, szczególnie na Gomesa i Rudego.