1

Szczerze mówiąc to niezle to boli, ale nie ma co patrzeć na białych, trzeba się zająć naszym zespołem i kibicować jutro. Wierzę w naszych choć trudno będzie to odrobić, guzik mnie obchodzi Real pewnie i tak wygrają Lm. Veb

2

W całym moim życiu kibicowania nie widziałem takiego ,,fartu" jak można to nazwać, u Realu Madryt.

1

Nie ma co płakać, prawda jest tak że oni mają awans do półfinału, a u nas krucho z tym awansem. Niestety taki jest los nie sprawiedliwy.

1

Koniec płaczu, był spalony ale co z tego.. życie trwa dalej.

0

Będzie nerwówka pod koniec.

0

Ten wynik daje awans ?? Bayernu

0

Barca jutro potrzebuje do awansu 4:0 ?

1

0

I tak zostanie.. wygramy ale nie awansujemy.

1

Juventus nie pozwoli odebrać sobie awansu.

0

Zgadzam się z tobą. Licze jutro na Bayern

0

Jak Fc Barcelona awansuje po raz kolejny.
Wrzucam zdj jak gole sie na łyso ,,oby tak sie stało,,

0

Wiek 22-28 coś w tym rodzaju.

0

Zaczynaliśmy akcje w środku to ich defensywa nas wypychała i będzie tak samo w rewanżu. Lepiej będzie jak zainwestujemy w letnim okienku w pomoc, jakiś młody doświaczony zawodnik.

0

też tak sądzę, lecz jeszcze wierze w odrobienie strat.

2

I takie momenty bolą, bo nie chce się patrzyć na takie lanie i bezradność naszych zawodników.
P.S Real pewnie i tak wygra LM

2

Zaraz będzie gadanie ,,Zagraliśmy dobry mecz nie mam nic do zarzucenia moim zawodnikom" Lucho..

0

A my w systemie 3:4:3 zapewne. Musimy wygrać 4:0 powodzenia z Juve.. oni dupy nie dadzą jak Psg.

0

,,Frajerstwo,, po raz kolejny, a po 2.. u nas na rewanżu postawią autobus to jest pewne. A nasi dziś nic nie pokazali ... wstyd najpierw 4:0 z PSG teraz 3:0 to boli kibica.

0

Co za wstyd.. jak mi smutno.

0

Po meczu .. znowu

0

Nie chce znowu widzieć takiej porażki :C

0

Nie wierze ... czemu .. czemu ??!

1

Proszę nie Gomes

1

Dziś liczy się tylko wygrana, jak sądzicie kto dziś wygra ?
Ja mam niewielkie obawy do tego meczu.

0

Jestem pewien że dostanie zawieszenie 2-3, ponieważ ironicznie schodził z boiska ,,klacząc,, a sędzia to odnotował.

6

Jednym słowem opisać grę w lidze w tym roku ,,Frajerstwo,,

0

Chciałbym aby ten sędzie wyłapał ... bo nie mogę się patrzyć na niego .. .

1

Idę spać bo to parodia...

1

Idę się przewietrzyć bo mam nerwy, szczególnie na Gomesa i Rudego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?