2

Ahhh szkoda .. zdrowia, wygląda to bardzo grożnie.

0

To jest styl Ronaldo.. kiedy mu nie wychodzi z grą, to się robi żałosny takimi .. nurami.

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

3

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

0

Ronaldo nie dorasta Messiemu do pięt. Szanuje go, lecz jego gra z ostatnich lat, a teraz..

1

Komentarz usunięty

0

Dodam Cristiano Ronaldo11

6

Jak można porównywać Cr11 .. do Messiego

0

Z Ronaldo niezły pływak.. dalej mam w pamięći tą sytułacja ! :D

0

Ronaldo szybko do szatni..

1

Tydzień udany :) !

2

Dzisiaj przegrana Realu... i udany tydzień.

3

Podoba mi się taka gra :)

0

Skuteczność .. brak słów.

1

Gomes aut !!!!

0

Czy mnie to nie dziwi ! :)

1

Suarezz !!!!!!!!!!!!!

0

Już grają na czas...

0

Sędziowie .. brak komentarza.

1

A co do sędziów w La Liga brak komenatrza.

0

Leo nasz Mesjasz !

0

Jezuuuuuuu goolll

2

Szkoda że szanse na Mistrzostwo ... uciekają.

1

Sędzia prawdziwa ameba

0

Ale mamy pecha ... maskakra.

1

Nie mogę ... nie wytrzymam !

0

Sędziemu powinni z trybun okulary rzucić.. !!!

0

Oj jest bardzo trudno.. ahh ... gramy piach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?