Czarny2528
Dołączył/a: maj 2015
Lubuskie
7 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
17
Może tak być. :D
http://fangol.pl/view/177521/tak-zyleta-przywita
0
Ostatnie 6 ligowych meczów Fc Barcelony 17 goli.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
17
Iniesta
758 meczów
7 tytułów La Liga
4 tytuły LM
0 czerwonych kartek
7
Dlaczego Higuain kosztował tyle milionów ?
Bo cena: 1 milion za kilogram.
36
Ronaldinho ~,,Nigdy nie myślałem czy będę dobrym czy słabym piłkarzem, ja po prostu ... robiłem wszystko, żeby być szczęśliwym człowiekiem."
0
Proszę o link
0
Messi jego trzeba podziwiać, polecam. :)
19
Thiery Henry ~ ,,Jem futbol, śpię z futbolem, oddycham nim. I wiesz co? Nie jestem szalony. Po prostu kocham futbol !"
0
https://touch.facebook.com/TeamMessi/photos/ms.c.eJxFy7kRACAMA8GOGAuQLPpvjMA86c4d0J0KK2EGsuGAC~;hAw4Q8H7DgF1mLLiwG4TH7Bhc8FIU~-.bps.a.1128760820518355.1073741904.440544296006681/1128760867185017/?type=3&source=48&refid=28&_ft_=qid.6307619874631043208%3Amf_story_key.6710106070380657445
Nowe korki Messiego :)
0
Maradona mnie irytuje...
Maradona ~ ,,Mam nadzieje, że pewnego dnia będziemy mieli takiego gracza i lidera jak Cristiano Ronaldo grającego dla Argentyny."
0
Nie wiem że to plota.
0
Wiecie że Lucas Silva, kończy karierę piłkarską z powodu problemów z sercem
4
Messi na Copa America:
376min - 5 goli
4 wygrane,
1 remis
Ronaldo na Euro 2016:
600min - 3 gole
1 wygrana,
5 remisów
32
Antonella no no :)
https://scontent-cdg2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/13615014_943454279107076_1706397173772401312_n.jpg?oh=82fabbf53ddb870dd1a790191f30eed9&oe=57EDE9E7
6
Nie mogę się doczekać gry MSN w tym sezonie. I magicznych rajdów Messiego. :)
0
Ronaldo nic nie pokazuje.
0
Jak myślicie Messi wróci do Argentyny ? Bo ja mam nadzieje że tak.
Messi tak ciągnie tą Argentynę, bardziej niż Ronaldo Portugalię.
9
Ronaldo ma puchar z reprezentacją ...a Messi nie to niesprawiedliwe. :c
16
Zabawne momenty z MSN, polecam :)
0
aha.. pozdrowienia
6
Michał Pazdan ~,,Kiedy Glik krzyknie "wyjazd" !
to kasztany z drzew spadają" :D
2
Ja również za Włochami. :)
2
Kto dzisiaj chce żeby Włochy wygrały z Niemcami ?
Już niedługo mecz, to będzie dobre widowisko. :)
19
Tak to wygląda teraz w Argentynie.
https://scontent-mad1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/s480x480/13567446_1222076411176219_5515476471464592643_n.jpg?oh=9782c06ea89062b756e54a4384dc3bc0&oe=5807BEC9
0
Poelcam .. dobrze mówi o Ronaldo i kibicach zobaczcie.
33
Dlaczego możemy być dumni za reprezentacje Polski: :)
-Stracili tylko 2 bramki
-Są w ósemce najlepszych drużyn Euro
-Nie przegrali żadnego meczu
-Nie przegrywali meczu nawet przez minute
- Cudowne emocje z nimi
0
Jesteśmy w top 8 drużynach na Euro. Dziękuje za te wszystkie emocje, Portugalia jak zawsze fart...
1
Ale mi serce bije ... maskara.
0
Polska do boju ! :)