Czarny2528
Dołączył/a: maj 2015
Lubuskie
7 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Polscy siatkarze wygrywają 3:0 z Belgią Brawo!
1
W wywiadzie po meczu.
0
Piłkarz Espaniolu Diop ~ ,, Gdybyśmy chcieli, to piłkarze Fc Barcelony opuszczaliby boisko na noszach." Proste moje słowa kretyn..
9
Od 1990r. Fc Barcelona ~ 11 trenerów = 42 trofea
Od 1990r. Real Madryt ~ 23 trenerów = 25 trofea
0
0
Komentarz usunięty
1
Leo Messi ~ "Cristiano Ronaldo to jeden z nalepszych piłkarzy w historii. Chciałbym z nim zagrać w jednej drużynie."
0
Reus ~ ,, Zawsze marzyłem, żeby grać u boku Leo Messiego oraz Andresa Iniesty."
0
Oj tam taki suchar ;)
1
Dlaczego tak mało kobiet gra w piłkę nożną. ?
Bo nie tak łatwo znalezć 11 kobiet, które chciałyby wystąpić w takich samych kostiumach. :D
4
Nie daj się kolego. :)
3
Nie daj się. :)
4
Zdrowia, ja na tej stronie bardzo cię lubię :) Trzymaj się !
13
Puyol~ ,,Najgorsze w kontuzjach nie jest ból, tylko bezsilność, kiedy wiesz że drużyna cię potrzebuję, a ty nie możesz pomóc na boisku."
93
Reporter: ,,Czy według Ciebie Ronaldo jest lepszy od Messiego?."
Zlatan: ,, Napewno nie w tym sporcie."
12
Thiery Henry ~ " Gdy byłem dzieciakiem chciałem być takim piłkarzem jak Zbigniew Boniek."
0
Wstyd .....i żenada..
0
Nigdy nie pytaj kibica Realu o potrójną koronę.
:D
23
Gole w 2015r:
BBC ~ 79
Bayern ~ 132
MSN ~ 137
7
Cr7 skończył 2015r. z. 5 bramkami więcej niż Messi. Messi skończył 2015r. z 5 trofeami więcej niż Cr7.
34
Kocham te trio. :)
2
Leo z tobą i Fc Braceloną da się wszystko.!
3
Cudownie było by obronić LM. Tego Barcelonie życzę.
15
Gole w Premier League w 2015r.
Steven Gerrard ~ 6
Wayne Rooney ~ 6
5
Tato, co to jest wikipedia ?
Jest to miejsce, gdzie kibice realu szukają swoich trofeów.
0
Xavi ~ ,, Suarez, Cr7 i Neymar są niesamowici, ale wciąż nie dorównują Messiemu."
0
Xavi ~ ,, Cristiano Ronaldo to konkurencyjne zwierzę. Wygrał już wszystko i jest punktem odniesienia dla każdego zawodowego zawodnika."
1
Ronaldinho ~ ,, Cr7 czy Messi ?
Rywalizacja pomiędzy nimi jest piękna. Wzbogaca futbol. Oni zawsze walczą o najwyższe cele. Jednak ja wybieram Messiego, ponieważ gra na wyższym poziomie."
11
Cr7 ~ ,, Mój syn ogląda mecze Messiego. Nie mam nic przciwko temu. Zresztą on często ogląda mecz wybitnych piłkarzy."
9
Zarząd MAN UTD: Jesteś zwolniony !
Van Gaal: Czy mogę dostać jeszcze jedną szansę ?
Zarząd MAN UTD: Daliśmy Ci więcej szans, niż ty stworzyłeś przez cały sezon.
;D