11

Polscy siatkarze wygrywają 3:0 z Belgią Brawo!

1

W wywiadzie po meczu.

0

Piłkarz Espaniolu Diop ~ ,, Gdybyśmy chcieli, to piłkarze Fc Barcelony opuszczaliby boisko na noszach." Proste moje słowa kretyn..

9

Od 1990r. Fc Barcelona ~ 11 trenerów = 42 trofea
Od 1990r. Real Madryt ~ 23 trenerów = 25 trofea

0

0

Komentarz usunięty

1

Leo Messi ~ "Cristiano Ronaldo to jeden z nalepszych piłkarzy w historii. Chciałbym z nim zagrać w jednej drużynie."

0

Reus ~ ,, Zawsze marzyłem, żeby grać u boku Leo Messiego oraz Andresa Iniesty."

0

Oj tam taki suchar ;)

1

Dlaczego tak mało kobiet gra w piłkę nożną. ?
Bo nie tak łatwo znalezć 11 kobiet, które chciałyby wystąpić w takich samych kostiumach. :D

4

Nie daj się kolego. :)

3

Nie daj się. :)

4

Zdrowia, ja na tej stronie bardzo cię lubię :) Trzymaj się !

13

Puyol~ ,,Najgorsze w kontuzjach nie jest ból, tylko bezsilność, kiedy wiesz że drużyna cię potrzebuję, a ty nie możesz pomóc na boisku."

93

Reporter: ,,Czy według Ciebie Ronaldo jest lepszy od Messiego?."
Zlatan: ,, Napewno nie w tym sporcie."

12

Thiery Henry ~ " Gdy byłem dzieciakiem chciałem być takim piłkarzem jak Zbigniew Boniek."

0

Wstyd .....i żenada..

0

Nigdy nie pytaj kibica Realu o potrójną koronę.
:D

23

Gole w 2015r:
BBC ~ 79
Bayern ~ 132
MSN ~ 137

7

Cr7 skończył 2015r. z. 5 bramkami więcej niż Messi. Messi skończył 2015r. z 5 trofeami więcej niż Cr7.

34

Kocham te trio. :)

2

Leo z tobą i Fc Braceloną da się wszystko.!

3

Cudownie było by obronić LM. Tego Barcelonie życzę.

15

Gole w Premier League w 2015r.
Steven Gerrard ~ 6
Wayne Rooney ~ 6

5

Tato, co to jest wikipedia ?
Jest to miejsce, gdzie kibice realu szukają swoich trofeów.

0

Xavi ~ ,, Suarez, Cr7 i Neymar są niesamowici, ale wciąż nie dorównują Messiemu."

0

Xavi ~ ,, Cristiano Ronaldo to konkurencyjne zwierzę. Wygrał już wszystko i jest punktem odniesienia dla każdego zawodowego zawodnika."

1

Ronaldinho ~ ,, Cr7 czy Messi ?
Rywalizacja pomiędzy nimi jest piękna. Wzbogaca futbol. Oni zawsze walczą o najwyższe cele. Jednak ja wybieram Messiego, ponieważ gra na wyższym poziomie."

11

Cr7 ~ ,, Mój syn ogląda mecze Messiego. Nie mam nic przciwko temu. Zresztą on często ogląda mecz wybitnych piłkarzy."

9

Zarząd MAN UTD: Jesteś zwolniony !
Van Gaal: Czy mogę dostać jeszcze jedną szansę ?
Zarząd MAN UTD: Daliśmy Ci więcej szans, niż ty stworzyłeś przez cały sezon.
;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?