2

Gra Messiego nie do opisania :) szkoda że mecz się skończył, czekamy na PSG. VeB

4

Nie da się opisać gry Messiego :) bardzo dobry mecz szkoda że się skończył.

0

Dobra zaraz będzie tu ból dupy.

0

Koniec szczęścia Realu :)

0

Niech sobie pajacuje..

0

Takiego drewna jak Rakitić nie widziałem

0

Wiedziałem że takie pajacowanie .. i coś sie stanie

0

Jako kibic i fan Fc Barcelony jestem bardzo smutny że zagraliśmy dziś tak słabo. MSN prawie nie widoczne tak samo pomoc, zawodnicy PSG zagrali genialne spotkanie dobrze że tylko 4 gole nam wbili.. Mieliśmy problem z wyprowadzeniem akcji ponieważ zageszczali środkową cześć boiska. A tak wgl po co nam ten Gomes ..wolałbym kupić kogoś bardziej doświaczonego. Enique sie już wypalił nie mam pomysłu na grę i widać to było na początku sezonu..będzie Aut lub jeszcze jeden rok. Di Maria co dziś grał poezja PSG walczyło o każdy Cm murawy. Żeby awansować musi stać sie cud ... szkoda wielka, lecz nadzieja umiera ostatnia. VeB
Ps. Można PSG pograltulować takiej gry jak dziś

0

To do domu ! ahhhh

0

Może dziś Leo klasycznie strzeli z wolnego. :)

0

To nie był mecz to była komedia ze strony sędziego.

0

powiem tyle aha. i nie

1

Szkoda mi tylko Suareza .. ;c

0

Ich pojebało !!! Co to za sędzia ..

0

Trzeba mieć w głowie ...

13

http://magiafutbolu.pl/img.php?id=58757
Ładne zachowanie Suareza.

0

Strzelmy na 3:1 i po meczu

0


Ciesze się że mogłem to przeżyć .. przybycie Enrique.
Warto zobaczyć.

0

Perez chyba smaruje xd

0

Remis będzie nie wierzę..

0

Rakitić to jest tragedia

21

Pepe+Messi= Pepsi
Pepe+Rooney= Pepperoni
Messi+Wenger= Messenger
:D

2

Messi co robi to jest genialne, nie ma słów aby opisać jego grę. Po maga zespołowi cofa się do środka pola i kreuje grę. Leo jest w wielkiej formie, nie wiadomo co na meczu zrobi i to jest piękne. Dzisiaj ładna gra zespołu, najbardziej podobali mi się Denis,Messi inny też dobrze grali, cieszy też wejście Vidala grał z Leo jak by grali że sobą od dawna.Jesteśmy na dobrej drodze i w dobrej formie oby tak dalej. :) Dobranoc wszystkim.

23

Ale Vidal z Messim widzę że się dogadują na boisku.

0

Po awans... i bez kontuzji !

6

Najlepszy tekst na notatniku teraz:
,,Marzenia o tryplecie – jak co roku – odkładamy na kolejny sezon."

0

Ronaldo strzelił to pewnie zadowolony. :D

0

Jak wygra Celta.. lepiej smakuje przegrana Realu.

1

Dziś tylko oby Celta wygrała i można spokojnie spać. :)

0

Nasz Denis ! :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?