Czarny2528
Dołączył/a: maj 2015
Lubuskie
7 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Gra Messiego nie do opisania :) szkoda że mecz się skończył, czekamy na PSG. VeB
4
Nie da się opisać gry Messiego :) bardzo dobry mecz szkoda że się skończył.
0
Dobra zaraz będzie tu ból dupy.
0
Koniec szczęścia Realu :)
0
Niech sobie pajacuje..
0
Takiego drewna jak Rakitić nie widziałem
0
Wiedziałem że takie pajacowanie .. i coś sie stanie
0
Jako kibic i fan Fc Barcelony jestem bardzo smutny że zagraliśmy dziś tak słabo. MSN prawie nie widoczne tak samo pomoc, zawodnicy PSG zagrali genialne spotkanie dobrze że tylko 4 gole nam wbili.. Mieliśmy problem z wyprowadzeniem akcji ponieważ zageszczali środkową cześć boiska. A tak wgl po co nam ten Gomes ..wolałbym kupić kogoś bardziej doświaczonego. Enique sie już wypalił nie mam pomysłu na grę i widać to było na początku sezonu..będzie Aut lub jeszcze jeden rok. Di Maria co dziś grał poezja PSG walczyło o każdy Cm murawy. Żeby awansować musi stać sie cud ... szkoda wielka, lecz nadzieja umiera ostatnia. VeB
Ps. Można PSG pograltulować takiej gry jak dziś
0
To do domu ! ahhhh
0
Może dziś Leo klasycznie strzeli z wolnego. :)
0
To nie był mecz to była komedia ze strony sędziego.
0
powiem tyle aha. i nie
1
Szkoda mi tylko Suareza .. ;c
0
Ich pojebało !!! Co to za sędzia ..
0
Trzeba mieć w głowie ...
13
http://magiafutbolu.pl/img.php?id=58757
Ładne zachowanie Suareza.
0
Strzelmy na 3:1 i po meczu
0
Ciesze się że mogłem to przeżyć .. przybycie Enrique.
Warto zobaczyć.
0
Perez chyba smaruje xd
0
Remis będzie nie wierzę..
0
Rakitić to jest tragedia
21
Pepe+Messi= Pepsi
Pepe+Rooney= Pepperoni
Messi+Wenger= Messenger
:D
2
Messi co robi to jest genialne, nie ma słów aby opisać jego grę. Po maga zespołowi cofa się do środka pola i kreuje grę. Leo jest w wielkiej formie, nie wiadomo co na meczu zrobi i to jest piękne. Dzisiaj ładna gra zespołu, najbardziej podobali mi się Denis,Messi inny też dobrze grali, cieszy też wejście Vidala grał z Leo jak by grali że sobą od dawna.Jesteśmy na dobrej drodze i w dobrej formie oby tak dalej. :) Dobranoc wszystkim.
23
Ale Vidal z Messim widzę że się dogadują na boisku.
0
Po awans... i bez kontuzji !
6
Najlepszy tekst na notatniku teraz:
,,Marzenia o tryplecie – jak co roku – odkładamy na kolejny sezon."
0
Ronaldo strzelił to pewnie zadowolony. :D
0
Jak wygra Celta.. lepiej smakuje przegrana Realu.
1
Dziś tylko oby Celta wygrała i można spokojnie spać. :)
0
Nasz Denis ! :)