Czarny2528
Dołączył/a: maj 2015
Lubuskie
7 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Jak Real grał dziś z 12 zawodnikiem (sędzia)
1
Ten sezon to taka parodia że strony sędziów, momentami niewybaczalne błędy (chodzi o nie uznaną bramkę u nas)
Mam nadzieje że te powtórki udowodnią że takie pomyłki i inne się nie powtórzą.
P.S Szczególnie symulacje i nie odgwizdane karne,gole że spalonych.
1
Czy tylko mnie drażni ten Casemiro ? pff
19
Zaraz Pique się na internetach obudzi. :D
19
Footroll - Pozdrawiam cie.
P.S Skomentuj ten mecz... i nasze forum jak zwykle.
1
Oni dawno nie wygrali ligi, Zidane wie że było by frajerstwo przegrać ligę w ostatnich kolejkach, ,,frajerstwo" można przypisać nam w tym sezonie.
0
Celcie przydałby się Nolito.
0
Życie jest takie niesprawiedliwe.. ;/
3
Pozdrawiam tych co wierzą w Celte.
7
Balotelli~ ,,Kpili ze mnie bo zostałem adoptowany''
Mówiłem im: ,,Mnie rodzice wybrali a twoi nie mieli wyboru i musieli z tobą zostać."
14
Super człowiek i genialna "9" w Barcelonie, dobrze że jest z nami i możemy cieszyć się z jego bramek/asyst i wielkiego wkładu w zespół.
1
Nie ma co już oglądać..
0
Ile muszą strzelić ?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
19
Najwięcej asyst w top 5 ligach Europy od sezonu 2014/15
1. De Bruyne 44 asysty
2. Leo Messi 43 asysty
3.Luis Suarez 42 asysty
28
Messi w sezonie - 51 goli
M.United w sezonie - 51 goli
0
Chyba nie bedzie na ps3 fify 18 :/
0
Gra ktoś na ps3 w fife 17 bo zamierzam kupić, jak tam grafika i wogóle ?
0
Znajomości się ma :D
1
Wartość:
Pogba ~ 105M
Cała drużyna Celta Vigo ~ 105M
18
Messi zawiódł ? on coś próbował, zespół zawiódł i trener (brak pomysłu na grę)
1
Najgorszy sezon naprawdę, szkoda mi naszych. Nie ma nas w LM a Real jest w finale, my graliśmy frajersko (inaczej się nie da opisać naszej gry w lidze) a Real może zdobyć ligę.. brak słów.
0
jaki puchar ? xd jeszcze nic nie wygrał zobaczymy w finale..
0
Życzę mu przegranej w tym finale :)
1
Podobno dalej szukają Ronaldo w El Clasico.
0
Cała nadzieja w Juve, oby Bufon doprowadził ich po LM
1
Prawdę mówiąc Atleti bierze przykład z nas (chodzi o mecz z Psg i Juve)
0
Czemu mnie to nie dziwi.
5
Dobra koniec płaczu, bo nam strona padnie :D
1
Atleti dało dupy Realu tak prawda.
Zacznie się Cr no najlepszy piłkarz.