73

Reporter: Czy Messi zostanie kiedyś zastąpiony w Barcelonie ?
Henry: ,, A myślisz, że Mona Lisa może być zastąpiona w Luwrze."

1

Jak wygrywa trofeum indywidualne to się cieszy. :P

1

Brawo dla Argentyny, teraz to tylko ciężka praca przed Mś 2018.
Dobrze że awansowali nie wyobrazalbym sobie mundialu bez Argentyny i Leo.

0

Ale atmosfera w szatni jest, tak samo motywacja widać to.

0

W tej formie, kto wie może hart-trick.

4

Nie ma pojęcia rekord dla Messiego.

2

Ronaldo płakał jak widział.

0

Messi kolejny złoty but ? Dlaczego nie.

5

Messi i ten poziom. MIAZGA

0

Liczyć na przegraną Realu.

0

Paulinho zgasił hejterów.

0

Z dystansem co napisałem.

0

Messi teraz sie zastanawia gdzie znajdę bramkarza któremu nie strzeliłem gola ? :D

3

Ale Messi w wielkiej formie, nie da sie opisać co wyrabia na boisku.

0

Jutro Tvp1 pokazuje mecz Realu, czemu mnie to nie dziwi.

7

Co środe TVP1 pokazuje LM 2017/18r. :D

40

Morata+Mariano = 7 bramek w tym sezonie.
Real Madryt = 6 bramek w tym sezonie.

0

94 dla Messiego, 95 dla Ronaldo chodź sądzę że Messi dawno mieć 95 ale to moje zdanie.

10

Teraz to tylko regularna gra i solida obrona i można zdobywać La lige. :)

0

Ogólnie od dzisiaj

0

Chciałabym zobaczyć Coutinho w Barcy bo napewno do nas pasuje, szkoda bo napewno chciał grać w Fc Barcelonie, myśle że przyjdzie.

3

Nasze trio 2017/18 Messi-Suarez-Dembele
4 gole i 1 asysta

12

3 gole Leo
1 gol Suareza
Asysta Dembele :)
Dobra gra drużyny
Real traci punkty
Semedo na +
P.S To był dobry dzień

1

Jako gracz fifa od wielu lat nie rozumiem dlaczego Ronaldo ma dostać 95 całościową note, uważam że Messi powinien już dawno dostać tą 95 ale to moja uwaga to przecież tylko gra.

1

Jest zdenerwowany bo sie nie zgodzili na transfer.

0

Zaraz skończy sie ten ,,cyrk,, transferowy.

0

Raczej nie, ja czekam na potwierdzenie ,,OFICIALNIE,,

27

Casemiro ~ 5 bramki w 20 meczach
Benzema ~ 4 bramki w 20 meczach

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?