Czarny2528
Dołączył/a: maj 2015
Lubuskie
7 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
No i to mi się podoba, czekam na info OJICIALNIE
1
Real robi wzmocnienia, a my nie wiem na co czekamy.Real będzie robił rotacje przed ważnymi meczami aby dać odpoczynek pierszemu składowi...a my będziemy liczyć na MSN
Miejmy nadzieje że my też sie wzmocnimi bo narazie jest ..nic.
1
Niestety dalej wygrywa ZP i jest uważany za najlepszego.
0
Do kiedy ? Dobrze że on się kończy nie trawie gościa.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
17
Najlepszy rok kalendarzowy:
Messi: 91 goli, 22 asyst
Ronaldo: 69 goli, 15 asyst
0
https://touch.facebook.com/Barcastudio/photos/a.125744110809460.33265.125736424143562/1614607888589734/?type=3&source=48
Kiedy chcesz przejśc do Fc Barcelony ale nie możesz.
0
Wielka szkoda że Psg jest takie że nie chce podjąc negocjaci z Fc Barceloną.
0
Jeśli jest to prawda to wielka szkoda, potrzebujemy takiego grajka jak on bo będzie tak samo Messi będzie tworzył grę Barcie. ;/
1
Teraz cały internet z Ronaldo i Portugali beka :D
2
Jak dla mnie zawodnik turnieju Bravo.
P.s Pewnie Ronaldo znając życie.
0
Nie wchodzę na takie strony. :)
8
Nie rozumiem ludzi trollują Messiego za to że nie wygrał żadnego pucharu z Argentyną ... a nie chcą przyznać, że gdyby nie on to Argentyna nie grałaby w 4 finałach.
2
To są bardzo smutne momenty w piłce nożnej .. odchodzą Legendy. ;C
2
Dziękujemy Ci Lucho za te 3 wspaniałe z tobą lat ! Gracias
8
Tylko ja tak mam jak że jak Messi biegnie to mi się japa cieszy, i te myśli zaraz zrobi coś niesamowitego ? :D
0
Nie da się tego opisać... :)
2
Następny sezon jest nasz ! :D
1
I ten poziom Messiego a Ronaldo ...
0
Jak ja kocham jego grę dziękuje mu za to, Messi !!
2
Dziękuje za cały sezon było niesamowicie szczególnie w meczu z PSG 6:1 Vamos wrócimy za rok.
0
LUIS WALCZY do samego końca
0
To ma być motywacja MOTYWACJA xD
0
Frajerstwo na koniec kolejki oni zamiast strzelać bawią się.
0
To spotkanie to parodia ,,bawią się"
0
Dokładnie kolego :)
0
Chciałbym aby na dzisiejsze urodziny, Malaga jutro wygrała. :)
3
Wiecie kto nie zasłużył na przegraną w La Liga Leo Messi, ile zapewnił na wygranych w meczach.
0
Uwaga bo sie przeliczycie z Malgą.
3
W całym tym sezonie, czemu mnie to nie dziwi.