0

Jestem przyzwyczajony do tego że Atleti zawsze dupy daje z Realem.

0

Są niesamowici, każdy z nich się uzupełnia.. a w dodatku przyjaciele, tylko ich oglądać. MSN nie ma co porównywać do BBC.

0

Taką masz minę jak strzelasz 1 bramkę dla klubu 0.25 :D

0

Zaczyna się powtarzać to.

6

Ciekawostka kolejna :
Mascherano pobił swój rekord bramek w Fc Barcelonie.

0

,,Życie nas ciągle zaskakuje"

15

Macherano naszym talizmanem, Fc Barcelona wygrywa mecze po golu szefunia.

4

Prawie całą karierę na to czekał ! :)

1

Zycie jest piękne.
P.S Gol Mascherano

1

Czekam teraz na Masch :D

1

Tego nie da się opisać po prostu Leo Messi

0

Gomes odkupiciel grzechów. :D

2

Progres Sergio Roberto w ciągu ostatnich 2 lat jest niesamowity oby rozwijał się u nas dalej.

0

Bardzo fajne zachowanie kibiców po golu Messiego. :)

0

Każdy ma swoje zdanie.

4

Reakcje na zlocie kibiców Barcy i Realu :D .. co tu mówić u footroll.

0

Uwaga Kibice Realu : ,, Messi prosi o ukłon"
Leo królu

8

Ale ostatnia akcja cud miód , Roberto nasz Bolt... a Leo co tu mówić wystarczy zobaczyć jego mecz. VeB

0

Barca gra bardzo dobrze, oby zamknęli usta kibicom Rm, po 3 pkt. Vamos

3

Weź przestań z tym Ronaldo

1

Może to za wczesnie mówić, myślicie że Messi zdobędzie ZP w tym roku ?

0

Dalej mi smutno po odpadnięciu z LM. I prawie zaraz koniec sezonu.

1

Aż się łza kręci :C, dziś Neymar próbował .. głowa no góry.

0

Dokładnie wkładali włożyli serducho w ten mecz, za rok będzie lepiej. :)

2

Dziękujemy ..kibicom,zawodnikom za walkę do końca i ża te emocje w LM. Wrócimy mocniejsi za rok.. trzeba teraz poukładać grę i czekać na El Clasico. Dobranoc Clues.. VeB

3

No niestety wrócimy za rok mocniejsi, VeB

0

Mecz się nie zaczął a ja mam ciarki że to szok... Vamos !

0

Footroll ,,To był dobry mecz w wykonaniu Realu.M i Cr7"

0

Szkoda, mi pisać o tym człowieku,

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?