Czarny2528
Dołączył/a: maj 2015
Lubuskie
7 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@TR3VOR Jestem za tym, zostawić go na jeszcze jeden sezon.
Ale będzie trudno, musimy zmienić ustawienie.
0
Może mi ktoś pomóc, szukam filmu ,,Ostatni Legion,, ale nie mogę nigdzie znaleźć
0
Te statystyki to kosmos. Leo tworzy własną historie.
3
Podobno Modric jeszcze w szoku po tym zagraniu.
https://www.instagram.com/p/Bsf-no5gc8D/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=167zlox8s76ps
55
Messi strzela prawą nogą
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/48357834_2256302344420282_3958527801736298496_n.jpg?_nc_cat=1&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=f4618a925f7569871b49a75caf0c3fd4&oe=5C989042
25
Podobno Pele płakał jak widział
0
Co tu można mówić Messi
1
Nie ma co mówić, wiadomo kto jest najlepszy w historii piłki nożnej Messi. Każdego dnia to udowadnia i zaskakuje czymś nowym
0
Udowadnia że zasługuje na minuty w Fc Barcelonie, oby wrócił do nas jako zmienik dla Suareza
15
"Messi najlepszy w historii.Gole.Umiejętności.Wydajność pracy.Nastawienie.Artyst". ~ Alan Shearer
2
2 nie tak źle hehe
14
Trzeba się pochwalić heh, od dzisiaj oficjalnie jestem kierowcą ;D
11
Mateusz Borek ~ ,, Stres może odczuwać pielęgniarka na onkologi, gdzie każdego dnia umierają dzieci, a nie piłkarz, który zarabia kilkaset tysięcy miesięcznie."
2
Tak na poważnie bez spin, szkoda mi bardzo Messiego teraz muszą wygrać i liczyć co zrobią rywale
0
Na 110% odchodzi do nas, tak już dziś by powiedział że zostaje.
14
Leo Messi i jego filmik na FB warto zobaczyć
https://www.facebook.com/leomessi/videos/2265237236829191/
45
David Beckham~"Mam pecha,że moi synowie lubią Messiego bardziej ode mnie i są fanami Argentyny"
1
I jeszcze się okaże że Ronaldo aut z Realu. :D
19
Fajnie jak by się odpalił na MŚ i z Leo byś coś ugrali
25
Douglas tryplet, i co mam powiedzieć
1
Taki Casemiro ma tyle samo LM co Messi, szkoda mi Leo
Gdzie tu jest sprawiedliwość
1
Dostanie ZP, chyba że Argentyna wygra mundial
11
Robi tylko zamęt wokół siebie, i tak pewnie zostanie, łaski nie robi.
0
Można jakiś w końcu mecz obejrzeć
10
Ja podchodzę do meczu na luzie, nie interesuje mnie Real, jest mi obojętnie nawet jeśli wygra. Chciałbym żeby były dziś emocje i dobry mecz. Życzę im, Liverpool niech wygra bo drugiej takiej szansy mogą nie mieć.
P.S Barcelona miała bardzo dobry sezon.
0
"Fc Barcelona to więcej niż klub"
1
Jego transfer był strzałem w 10, dobrze że go kupili. Zacieram ręce na kolejny sezon i na jego występy w LM.
1
Brawo dla naszych !! Taka kartka Roberto miała znaczenie i sędzia, lecimy bez porażki.
1
Komentarz usunięty
14
Dalej nie mogę uwierzyć że gra u nas :) transfer na lata, bardzo nam pomoże.