1

@TR3VOR Jestem za tym, zostawić go na jeszcze jeden sezon.
Ale będzie trudno, musimy zmienić ustawienie.

0

Może mi ktoś pomóc, szukam filmu ,,Ostatni Legion,, ale nie mogę nigdzie znaleźć

0

Te statystyki to kosmos. Leo tworzy własną historie.

3

25

Podobno Pele płakał jak widział

0

Co tu można mówić Messi

1

Nie ma co mówić, wiadomo kto jest najlepszy w historii piłki nożnej Messi. Każdego dnia to udowadnia i zaskakuje czymś nowym

0

Udowadnia że zasługuje na minuty w Fc Barcelonie, oby wrócił do nas jako zmienik dla Suareza

15

"Messi najlepszy w historii.Gole.Umiejętności.Wydajność pracy.Nastawienie.Artyst". ~ Alan Shearer

2

2 nie tak źle hehe

14

Trzeba się pochwalić heh, od dzisiaj oficjalnie jestem kierowcą ;D

11

Mateusz Borek ~ ,, Stres może odczuwać pielęgniarka na onkologi, gdzie każdego dnia umierają dzieci, a nie piłkarz, który zarabia kilkaset tysięcy miesięcznie."

2

Tak na poważnie bez spin, szkoda mi bardzo Messiego teraz muszą wygrać i liczyć co zrobią rywale

0

Na 110% odchodzi do nas, tak już dziś by powiedział że zostaje.

14

Leo Messi i jego filmik na FB warto zobaczyć
https://www.facebook.com/leomessi/videos/2265237236829191/

45

David Beckham~"Mam pecha,że moi synowie lubią Messiego bardziej ode mnie i są fanami Argentyny"

1

I jeszcze się okaże że Ronaldo aut z Realu. :D

19

Fajnie jak by się odpalił na MŚ i z Leo byś coś ugrali

25

Douglas tryplet, i co mam powiedzieć

1

Taki Casemiro ma tyle samo LM co Messi, szkoda mi Leo
Gdzie tu jest sprawiedliwość

1

Dostanie ZP, chyba że Argentyna wygra mundial

11

Robi tylko zamęt wokół siebie, i tak pewnie zostanie, łaski nie robi.

0

Można jakiś w końcu mecz obejrzeć

10

Ja podchodzę do meczu na luzie, nie interesuje mnie Real, jest mi obojętnie nawet jeśli wygra. Chciałbym żeby były dziś emocje i dobry mecz. Życzę im, Liverpool niech wygra bo drugiej takiej szansy mogą nie mieć.
P.S Barcelona miała bardzo dobry sezon.

0

"Fc Barcelona to więcej niż klub"

1

Jego transfer był strzałem w 10, dobrze że go kupili. Zacieram ręce na kolejny sezon i na jego występy w LM.

1

Brawo dla naszych !! Taka kartka Roberto miała znaczenie i sędzia, lecimy bez porażki.

1

Komentarz usunięty

14

Dalej nie mogę uwierzyć że gra u nas :) transfer na lata, bardzo nam pomoże.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?