D0mxnxk
Dołączył/a: listopad 2013
Głogów
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Lewy taki prezent i lipa…
0
Sergi Roberto na bramce?
1
Dobrze, że Xavi ma asa w rękawie - Sergiego Roberto. Nie mamy co martwić się o naszą pomoc, bo przecież as może zagrać na każdej pozycji. Nawet na bramce.
2
Nie sądziłem, że kiedykolwiek usłyszę takie słowa jak tytuł artykułu :-D dziękuję FCBarca, sprawiliście, że się pośmiałem chwilę
0
Jak dla mnie nie ma znaczenia na kogo trafimy. Pragnę mocnego widowiska, gryzienia trawy przez naszych i zaanagażowania do końcowego gwizdka. Jak wygrywać to z najlepszymi, jak przegrywać to w dobrym stylu.
1
Dla mnie to oczywisty wybór.
1
@prestigiacomo Tak, podejmij tą decyzję i zrezygnuj z kibicowania. Jutro sobie wybierz inny zespół, na pewno coś znajdziesz :-)
0
@ziomal88 Zgadzam się ale nie do końca. Niektórzy zawodnicy są na boisku ale do określenia ich gry jako”walka” to im daleko.
2
No cóż.. naprawdę zaczyna się robić już poważnie nieciekawie. Dla niektórych może to jest niemodna opinia ale dla mnie Raphinha to nie jest zawodnik na miarę Barcelony. Fakt - nie można odmówić mu nieraz waleczności ale szkoda, że nic z niej nie wynika. Od początku jego pobytu w Katalonii mnie nie przekonuje.
Z takim graczem jak Frenkie, gdybyśmy tylko mieli lepszy atak, to klękajcie narody. Cóż to jest za piłkarz! Na dzień dzisiejszy bardzo marnujemy jego potencjał, bo nie ma z kim grać. To trochę jak z Lewym. Gdyby był otoczony skuteczniejszymi skrzydłowymi to myślę, że dawałby to co wcześniej.
Mały EDIT:
Widzę, że niektórzy już przestają kibicować Barcelonie. Mam dla was wiadomość. Zróbcie to jak najszybciej i nie wracajcie :-)
0
Carlo to trener z klasą, nic innego nie mógł powiedzieć o Xavim. Tak jak powiedział oceną trenera są wyniki. Nikt z nas nie wejdzie do szatni i nie zrozumie w jaki sposób dany trener wpływa na graczy. Dzisiejszy szkoleniowiec to nie tylko taktyka piłkarska i przygotowanie fizyczne. To szeroko pojęta psychologia. Żyjemy w czasach, gdzie trzeba się postarać aby zmotywować dziecko do wyniesienia śmieci, a co dopiero takiego 17 letniego „smarka”, który już teraz na stole ma milionowy kontrakt. Dlatego taki Pep Guardiola będzie odnosił sukcesy w nowoczesnym futbolu. Człowiek, który ma to coś, czego brakuje wielu świetnym taktykom i osobom, które świetnie rozumieją grę. Do takich ludzi wydaje się należeć Xavi. Chyba brakuje mu tej „cząstki Pepa”.
5
Jak miło oglądało się tamtą Barcę! Jeszcze wrócą takie czasy…
1
Barca zbankrutuje, stanie się spółką ale przynajmniej piłkarze z trenerem będą zjednoczeni.
3
Jeżeli drużyna jest w budowie to Xavi chyba jest rosjaninem… niestety po takim meczu nic już nie broni trenera. Ostatnio oglądanie Barcy jest jakimś masochizmem. Podziwiam siebie i was wszystkich, którzy to wytrzymujecie. Jeszcze przyjdą lepsze czasy ale najwyraźniej nie z Generałem…
4
Wydaje się, że jakoś zaczęło to wyglądać w ostatnim meczu z Atletico. Bardzo bym chciał, żeby Lewy został i pokazał jeszcze ten pazur z poprzedniego sezonu. Być może oddech młodego Roque na plecach podziała na niego motywująco i będziemy mieli jeszcze dużo pociechy. Oby tak było…
2
Tak właśnie na powtórce wydawało mi się, że dostał korkiem od biegnącego rywala. Sam upadek tego nie spowodował. Oby jak najszybciej się zrosło.
5
Lewy dzisiaj wyjątkowo nieskuteczny… powinien skompletować hat tricka. Ale przynajmniej do końca mieliśmy mecz pełen emocji.
0
3-1 dla Barcelony, Lewy dublet i asysta przy golu Raphinii :-)
9
Rewelacyjnie odświeżony hymn!
2
Lewy pyknie dwie brameczki i będzie dobrze ;-)
1
Obym nie musiał patrzeć na Araujo na prawej obronie - zdecydowanie lepiej wypuścić tam Kounde.
0
Skoro szatnia jest taka zespolona i wszyscy są tak bardzo skupieni, gramy tak świetny futbol… to czekam na tego efekty. Póki co tych nie widać. Xavi nie ma już wymówek, bo mówiąc powyższe rzeczy się ich pozbawił. Jeśli po kolejnej przegranej będzie mówił o tym, że musimy generować więcej okazji i być bardziej zespoleni to wyjdzie na hipokrytę - oby nie.
0
Bardzo przepraszam, zawsze staram się hamować w jakichkolwiek reakcjach ale…
No ja pier..ole :-(
Chłopie wracaj bo potrzebujemy Cię jak tlenu. Tak, ty młodziaku.
0
Nie zawiodłem się komentarzami Panie i Panowie, widzę że piątek/sobota Wam służy :-)
1
Przykra sprawa, oby jak najszybciej powrócił do zdrowia, to naprawdę niezły grajek.
11
Droga redakcjo, jestem z FCBarca już wiele lat i błagam… nie idźmy w stronę nic nie wnoszących artykułów, które jedynie wywołują g.wno burzę. Szkoda wysiłku, który można spożytkować na dużo bardziej merytoryczne treści.
13
Przypomnijcie mi kto to był, bo mam ‚mniejszą klarowność umysłu’?
1
Cieszą 3 punkty ale chyba wielu z nas czuje, że czegoś w naszej grze brakuje. Mam nadzieję, że znajdziemy „brakujące ogniwo”.
1
Bardzo elegancka :-)
8
Przypadek? Nie sądzę :-) i tak dostaną baty :-D
3
Czy cieszę się, że Roberto nie wyjdzie na mecz z Realem? Tak. Czy cieszę się z jego kontuzji? Nie. Po raz kolejny powiem, że nie w taki sposób zawodnicy powinni dostawać/nie dostawać szans na grę. Tylko i wyłącznie sportowo. Zdrowia Sergi!