D0mxnxk
Dołączył/a: listopad 2013
Głogów
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Kidd dobry pomysł !
10
Informacja o odejściu Dembele to jak usiąść na cieplej desce klozetowej. Z jednej strony fajnie ale nie do końca.
0
@michalgajdek czego to człowiek nie zrobi jak mu meczów brakuje… :-D
1
Świetny piłkarz - chciałbym go u nas ale nie za wszelką cenę. Myślę że na dzień dzisiejszy niemożliwa transakcja.
26
Nie zesrajcie się …
0
Hasta la vista ! :-D
1
Nareszcie jakieś konkretne wzmocnienie ;-)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Gdyby babcia miała wąsy to by była dziadkiem ;-)
2
Mamy to!
Akcja „powrót do szatni” jedna z najszybszych tego wieczoru :D
6
Trzeba zmienić chip i będzie git
0
@Dyrman w punkt XD
0
@najs Dla mnie dość kontrowersyjna sytuacja z ręką. Kontrowersja jak nazwa wskazuje to rozbieżność opinii - dlatego nie chce mi się komentować ;-) może mieć sędzia rację Ty lub ja
1
Sędzia totalnie niekonsekwentny.
Kessie póki co totalny szef.
Gol w stylu Realu.
Kontrowersji nie chce mi się komentować.
Barca w drugiej połowie strzeli dwie brameczki i będzie dobrze :-)
0
Przyganiał kocioł garnkowi…
0
@mleczkoo możliwe - jednak to tylko jedna sytuacja. Oprócz tego był pewnym punktem.
2
A ziemia jest płaska.
28
Lewy dzisiaj wyglądał dużo lepiej, pod grą, kilka strzałów i uruchamiających akcji, mniej głupio straconych piłek, fizycznie wyglądał naprawdę dobrze. Piękne kluczowe podanie piętką. Oby tak dalej.
Żul dzisiaj całkiem całkiem.
Araujo - wybaczone.
1
Niestety dzisiaj nie oglądałem meczu ale po komentarzach stwierdzam, że Chip chyba dalej niewymieniony :-)
1
@pienaar mocny komentarz - takie lubię :-D wydaje się, że Lewemu puściły nerwy, bo zrobił coś co jest do niego mega niepodobne… ale mimo wszystko wydaje mi się, że ma tą mentalność kapitana a przy tym jest człowiekiem i popełnia błędy jak człowiek.
8
Plusy i minusy na gorąco:
+ Balde, kozak, rośnie nam zawodnik na lata
+ podniesienie głowy i wjazd w drugą połowę bez kompleksów mimo osłabienia
- Busi - przykro patrzeć ale kapitan już mocno odstaje od reszty.
- Lewy - są dwa wytłumaczenia - albo jest geniuszem i przewidział, że tak zagra zespół pod jego nieobecność :-D albo.. potrzebuje kopa i mały reset ;-)
0
@Manypijany w punkt! Bardzo pozytywnie z meczu na mecz ;-)
1
@Arczi87 wolę wchodzić na bardziej wartościowe strony :-D
11
Dlaczego wyglądało to tak dobrze bez Lewego?
Bo to szalenie ważny gracz ale nie pępek świata!
Chłopaki pokazali charakter i miejmy nadzieje że to kolejny kamień milowy do budowania mistrzowskiej drużyny ;-)
Podanie Frenkiego palce lizać… jak dobrze, że go mamy.
1
Staranowanie Alonso - brak faulu, brak kartki, słusznie uznana bramka.
Staranowanie zawodnika Osasuny przez Lewego - druga żółta i czerwo.
Uważam, że Lewy wyleciał zasłużenie ale konsekwencja i poziom sędziowania w tym meczu to dno i wodorosty…
0
Informacja jednocześnie przykra i uspokajająca.
Dzięki Geri!
0
@Xonar w czwartek widzę Christensena, dobrze że to nie piątek bo bym po tygodniu pracy Leo widział jak biega u nas ;-)
1
@Pinek5 Tak kolego, pomyliłem się ;-) napisz coś może na temat meczu zamiast połowy komentarza w „xD”
3
Widzisz: FdJ wychodzi do przodu i uruchamia akcję zamiast grać wzdłuż boiska
Myślisz: No w końcu! :-D
Skala ocen 1-6
1. Frenkie - ogromny plus za wielokrotne otwieranie akcji. Kilka strat na szczęście niekrzywdzących. 4+
2. Gavi - chłopak waleczny i inteligentny. Pokazuje coraz więcej swojego potencjału.
Przy wślizgu w drugiej połowie przy lini bocznej aż moja żona podskoczyła. Myślałem o 4 ale myślę że takie 4+ będzie bardziej adekwatne.
3. Kounde - czyścił co było do wyczyszczenia. Myślę, że może to być obrońca na lata. 5
4. Alonso - świetne podania i piękny przegląd pola. Może ze dwie niepewne interwencje. Na szczęście do niczego nie doprowadziły. 4+
5. Pedri - zmęczony chłopak i coraz bardziej to widać. Ale widać było również trzeźwe podania z pierwszej piłki tam gdzie miały pójść. Ten człowiek już staje się filarem formacji pomocy (już jest?).
Pomyślałem nawet podczas meczu dlaczego on tak mało się uśmiecha. Może trochę wolnego? 4+
6. Ansu - mam dylemat co do oceny. Z jednej strony fajnie bo pod grą, a z drugiej - widać dziecinne zagrania. Oczywiście gol na plus, szukanie piłki, nieskrępowane wejścia wśród znacznie starszych zawodników. Będę fair i zostawię 4.
7. Lewy - mecz jak typowy Robert. Nie ma, nie ma, nie ma… a kuku!! Robię tak z synkiem, Lewy robi tak z obrońcami.
Piłka czasem odskoczyła od nogi ale co tam.. dwie brameczki, obie ładnie wypracowane. Dublet to zawsze ocena wyżej. 5
8. Ferran - co mogę rzec.. trochę więcej chyba każdy oczekiwał po tym zawodniku. Niemniej jednak szukał piłki, brak gry na alibi zawsze jest dla mnie plusem. Minus za gubienie kolegów z boiska w momentach gdy aż prosiło się o podanie. Plus za determinację i akcje bramkową. Mocne 4
9. Sergi - nie wiem jak czytać naszego kapitana. Naprawdę nie wiem, może ktoś podpowie jak on się spisywał bo jak dla mnie to jak mizeria. Lubie mizerię. I to tyle - nie bardziej nie mniej.
10. Alba - Gdyby Leo był dzisiaj na boisku to prawdopodobnie żółta łódz topiła by się bardziej. Mocno poprawny mecz i asysta. Jak dla mnie 4+
11. Marc - był na boisku, w bramce jak skala. Skupiony w pełni na grze. 4+
Reszty nie oceniam. Chciałem skupić się na podstawowej 11 z dzisiejszego dnia.
Wyglądało to dobrze ale czy dość dobrze na mocniejsze zespoły?
Barca potrzebuje trofeów tu i teraz, jednak trudno oprzeć się wrażeniu że to jeszcze jest rok przejściowy. Ogromny potencjał drzemie w młodych. Jak go nie zmarnują to będziemy cieszyć sie jeszcze nie raz :-)
Jak ktoś dotrwał do końca to szacun, nawet mi było ciężko :-D
Dobrej nocy !