2

@Kidd dobry pomysł !

10

Informacja o odejściu Dembele to jak usiąść na cieplej desce klozetowej. Z jednej strony fajnie ale nie do końca.

0

@michalgajdek czego to człowiek nie zrobi jak mu meczów brakuje… :-D

1

Świetny piłkarz - chciałbym go u nas ale nie za wszelką cenę. Myślę że na dzień dzisiejszy niemożliwa transakcja.

26

Nie zesrajcie się …

0

Hasta la vista ! :-D

1

Nareszcie jakieś konkretne wzmocnienie ;-)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Gdyby babcia miała wąsy to by była dziadkiem ;-)

2

Mamy to!

Akcja „powrót do szatni” jedna z najszybszych tego wieczoru :D

6

Trzeba zmienić chip i będzie git

0

@Dyrman w punkt XD

0

@najs Dla mnie dość kontrowersyjna sytuacja z ręką. Kontrowersja jak nazwa wskazuje to rozbieżność opinii - dlatego nie chce mi się komentować ;-) może mieć sędzia rację Ty lub ja

1

Sędzia totalnie niekonsekwentny.
Kessie póki co totalny szef.
Gol w stylu Realu.
Kontrowersji nie chce mi się komentować.
Barca w drugiej połowie strzeli dwie brameczki i będzie dobrze :-)

0

Przyganiał kocioł garnkowi…

0

@mleczkoo możliwe - jednak to tylko jedna sytuacja. Oprócz tego był pewnym punktem.

2

A ziemia jest płaska.

28

Lewy dzisiaj wyglądał dużo lepiej, pod grą, kilka strzałów i uruchamiających akcji, mniej głupio straconych piłek, fizycznie wyglądał naprawdę dobrze. Piękne kluczowe podanie piętką. Oby tak dalej.

Żul dzisiaj całkiem całkiem.

Araujo - wybaczone.

1

Niestety dzisiaj nie oglądałem meczu ale po komentarzach stwierdzam, że Chip chyba dalej niewymieniony :-)

1

@pienaar mocny komentarz - takie lubię :-D wydaje się, że Lewemu puściły nerwy, bo zrobił coś co jest do niego mega niepodobne… ale mimo wszystko wydaje mi się, że ma tą mentalność kapitana a przy tym jest człowiekiem i popełnia błędy jak człowiek.

8

Plusy i minusy na gorąco:

+ Balde, kozak, rośnie nam zawodnik na lata
+ podniesienie głowy i wjazd w drugą połowę bez kompleksów mimo osłabienia

- Busi - przykro patrzeć ale kapitan już mocno odstaje od reszty.
- Lewy - są dwa wytłumaczenia - albo jest geniuszem i przewidział, że tak zagra zespół pod jego nieobecność :-D albo.. potrzebuje kopa i mały reset ;-)

0

@Manypijany w punkt! Bardzo pozytywnie z meczu na mecz ;-)

1

@Arczi87 wolę wchodzić na bardziej wartościowe strony :-D

11

Dlaczego wyglądało to tak dobrze bez Lewego?
Bo to szalenie ważny gracz ale nie pępek świata!
Chłopaki pokazali charakter i miejmy nadzieje że to kolejny kamień milowy do budowania mistrzowskiej drużyny ;-)

Podanie Frenkiego palce lizać… jak dobrze, że go mamy.

1

Staranowanie Alonso - brak faulu, brak kartki, słusznie uznana bramka.

Staranowanie zawodnika Osasuny przez Lewego - druga żółta i czerwo.

Uważam, że Lewy wyleciał zasłużenie ale konsekwencja i poziom sędziowania w tym meczu to dno i wodorosty…

0

Informacja jednocześnie przykra i uspokajająca.
Dzięki Geri!

0

@Xonar w czwartek widzę Christensena, dobrze że to nie piątek bo bym po tygodniu pracy Leo widział jak biega u nas ;-)

1

@Pinek5 Tak kolego, pomyliłem się ;-) napisz coś może na temat meczu zamiast połowy komentarza w „xD”

3

Widzisz: FdJ wychodzi do przodu i uruchamia akcję zamiast grać wzdłuż boiska

Myślisz: No w końcu! :-D

Skala ocen 1-6

1. Frenkie - ogromny plus za wielokrotne otwieranie akcji. Kilka strat na szczęście niekrzywdzących. 4+

2. Gavi - chłopak waleczny i inteligentny. Pokazuje coraz więcej swojego potencjału.
Przy wślizgu w drugiej połowie przy lini bocznej aż moja żona podskoczyła. Myślałem o 4 ale myślę że takie 4+ będzie bardziej adekwatne.

3. Kounde - czyścił co było do wyczyszczenia. Myślę, że może to być obrońca na lata. 5

4. Alonso - świetne podania i piękny przegląd pola. Może ze dwie niepewne interwencje. Na szczęście do niczego nie doprowadziły. 4+

5. Pedri - zmęczony chłopak i coraz bardziej to widać. Ale widać było również trzeźwe podania z pierwszej piłki tam gdzie miały pójść. Ten człowiek już staje się filarem formacji pomocy (już jest?).
Pomyślałem nawet podczas meczu dlaczego on tak mało się uśmiecha. Może trochę wolnego? 4+

6. Ansu - mam dylemat co do oceny. Z jednej strony fajnie bo pod grą, a z drugiej - widać dziecinne zagrania. Oczywiście gol na plus, szukanie piłki, nieskrępowane wejścia wśród znacznie starszych zawodników. Będę fair i zostawię 4.

7. Lewy - mecz jak typowy Robert. Nie ma, nie ma, nie ma… a kuku!! Robię tak z synkiem, Lewy robi tak z obrońcami.
Piłka czasem odskoczyła od nogi ale co tam.. dwie brameczki, obie ładnie wypracowane. Dublet to zawsze ocena wyżej. 5

8. Ferran - co mogę rzec.. trochę więcej chyba każdy oczekiwał po tym zawodniku. Niemniej jednak szukał piłki, brak gry na alibi zawsze jest dla mnie plusem. Minus za gubienie kolegów z boiska w momentach gdy aż prosiło się o podanie. Plus za determinację i akcje bramkową. Mocne 4

9. Sergi - nie wiem jak czytać naszego kapitana. Naprawdę nie wiem, może ktoś podpowie jak on się spisywał bo jak dla mnie to jak mizeria. Lubie mizerię. I to tyle - nie bardziej nie mniej.

10. Alba - Gdyby Leo był dzisiaj na boisku to prawdopodobnie żółta łódz topiła by się bardziej. Mocno poprawny mecz i asysta. Jak dla mnie 4+

11. Marc - był na boisku, w bramce jak skala. Skupiony w pełni na grze. 4+

Reszty nie oceniam. Chciałem skupić się na podstawowej 11 z dzisiejszego dnia.
Wyglądało to dobrze ale czy dość dobrze na mocniejsze zespoły?
Barca potrzebuje trofeów tu i teraz, jednak trudno oprzeć się wrażeniu że to jeszcze jest rok przejściowy. Ogromny potencjał drzemie w młodych. Jak go nie zmarnują to będziemy cieszyć sie jeszcze nie raz :-)

Jak ktoś dotrwał do końca to szacun, nawet mi było ciężko :-D

Dobrej nocy !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?