0

Po tym co prezentuje Rakitić wierzę, że Rafinha da z siebie maksimum.
3-5-2 jakby było to zacnie całkiem. Dlatego "szkoda", że Mathieu niepowołany.

0

Rakitć niestety ale zagrał traaagiczny mecz. Nadal wiaze z nim nadzieje i oby się w końcu odblokował.

0

no właśnie tak patrzę i chyba koleś to marna podróba LOL LOL :D

0

Chodzi ci o Enrique czy o mój ironiczny komentarz? :P

2

Enrique to świetny taktyk. Już wszystko jasne. Messiego i Neya oszczędzał na Elche! >,

0

Ter Stegen
Montoya, Bartra, Pique
Pedro, Messi, Mascherano, Iniesta, Alba
Suarez, Neymar

Tak to widzę :)

1

Moze Lucho specjalnie wystawil taki sklad zeby zaczela dziac sie rewolucja a teraz objawi swe poczynania? :D

0

Siema siema :) ...................

3

Chcieliście trenera z jajami to macie :D
Pozdro hehe

0

wow, no to ładny bałagan :D

0

Ciekawe wnioski, oby prawdziwe ! :)

0

Zubi od dziś w nowej paczce, sam wywiozłem go na taczce
Booya

1

Mam takie małe pytanko. Jakie Puyol ma obecnie uprawnienia?

2

NARESZCIE!!! ŚWIĘTUJMY TEN UROCZYSTY DZIEŃ!!!

0

Tak, nie mówię, że popełniał jakieś błędy rażące i zagrał całkiem przyzwoicie. Chodzi mi głównie o decyzje Enrique która zaprzecza jemu samemu. Już chyba sam nie wie jaki ma plan na tą drużynę.

Z początku nie byłem tak do Niego nastawiony ale co by się nie stało raczej ciężko będzie mi zmienić zdanie co do tego trenera. Potrzebujemy kogoś doświadczonego a nie kolejnego byłego zawodnika. To prawda, że Guardiola się sprawdził ale jest geniuszem, co nie oznacza, że będzie nim każdy następny były zawodnik.

0

"Uznałem, że lepiej nie ryzykować wystawienia Messiego i Neymara"
L. Enrique

Ja - Uznaję, że ryzykiem było "nie wystawienie" Leo i Neymara.

Rzeczywiście do drużyny więcej wniesie wypoczęty Munir niż zmęczony Leo. Ta logika mnie poraża i jeżeli dalej tak będziemy jechać to papa trofea.

Kolejnym dziwnym aspektem jest wystawienie Montoi. Na taki mecz?! Koleś ma potencjał ale jest nieograny i jeżeli trener na niego wcześniej nie stawiał to czemu teraz dał mu do rozegrania 90 minut??
Ehhh..

2

Od drugiej połowy zdecydowanie Munir out. I coś świeżego w pomocy. Może Rafinha?

0

Ciekawe czy Montoya zagra. Wierzyć w to?
:P

0

Kolejny wywiad z brakiem konkretow. Nie wiem jak moze chwalic Alvesa skoro wyraznie widac jego czeste szkolne bledy. Alves jest juz za slaby na Barce, mam do niego sentyment ale to juz nie to :/

0

jak dla mnie przepisy te sa niepotrzebne. jesli klub chce dac mozliwosc rozwoju mlodym i pokrywa zwiazane z tym koszta to powinna byc sprawa tylko i wylacznie jego. no chyba ze chca zepsuc to co najpiekniejsze w futbolu.

4

A pamiętacie jak tydzień przed transferem zapewniali, że Alexis nie jest na sprzedaż? Hipokryci...

0

Xavi jest szczery i nie owija w bawełne. Za to go cenie.

0

Lipa troche. Pożyć im nie dadzą :D Ale przynajmniej będą gotowi na mecz.

0

Montoya jest ok, ale to jest prawy obrońca który w Barcelonie miałby inne zadanie. Nie bez powodu w tym składnie nie ma np. Alvesa. To samo Alba. Barca potrzebuje czegoś nowego, bo niestety wiele zespołów już nauczyło się z nią grać.

1

MAtS
Bartra - Pique - Mathieu
Pedro - Messi - Rafinha - Mascherano - Iniesta
Suarez - Neymar

Oczywiście nie dzisiaj ale jestem ciekaw jakby poszło nam w tym składzie w kilku meczach. Z PSG Bartra zagrał mecz cud miód.
Co myślicie o tym? :)




0

skisłem.............. ^^

0

Dobra wiadomość. Oby jak najszybciej wykorzystał te uprawnienia :D

0

z ust mi to wyjąłeś

1

Enrique to geniusz, który podobał mi się na początku sezonu, czy też totalny palant, który mogłoby się wydawać, ujawnia się teraz?
Przekonamy się po meczu...

0

LE nie wychodzi z formy jak widać xD O.o

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?