0

1. Uważam, że samo powołanie potwierdziłoby to, że Vermaelen jest gotowy do gry. Mam już dość zwodzenia i zdawkowych odpowiedzi.

2. Obydwa mecze są ważne, a Busi gra strasznie nieregularnie. Uważam, że powinien zagrać Masche.

3. Tutaj się z Tobą zgodzę, pytanie miało bardziej charakter ironii. Wkurza mnie to, że Montoya nie został nawet trochę obdarzony zaufaniem. LE tylko potwierdza swoją klasę nie powołując go. Niech chłopak rozwinie się w innym klubie. Aha i potem niech odkupią go za grube miliony :D

Pozdrawiam ;)

12

1. Dlaczego nie widzę na liście powołanych Vermaelena?
2. ---------------------------||--------------------------- Mascherano?
3. ---------------------------||--------------------------- Montoyi?

Już teraz mogę podać wam skład na mecz, ależ LE jest nieprzewidywalny. No i to jak uczy się na błędach!

0

"Musimy poczekać na reakcję klubu, który jest zaskoczony sytuacją z Montoyą"

Aha. No kto by się spodziewał, że będzie chciał odejść...

0

Tym jednym słowem które teraz wypowiem chyba wyrażę myśl większości z nas:

WRESZCIE

4

Leo nie jest na sprzedaż.
To samo mówili o Sanchezie :D

Nie no tak na serio, to nie ma co porównywać tych graczy, bo jeden z nich to znacznie większa historia. Życie jednak nauczyło mnie, że nie można do końca zaufać temu co się mówi w zarządzie i kieruje do mediów. Potem wydymają cię na równo...

Pozdrawiam.

0

Pierwsza połowa nudna jak flaki z olejem...

2

Urodzony DP dalej na stoperze... już kurde sam nie wiem co myśleć o pracy LE ale powoli zaczyna mnie wkurzać. Drużyna nie wykorzystuje potencjału jaki posiada.

0

Na cholerę Messi w składzie. A za Adriano to Douglasa bym dał...
Po 3 punkty!

0

tylko właśnie o to chodzi. kiedy dawać mu szansę jak nie teraz? w meczach LM? powinien ją dostać teraz i w przyszłości a jestem pewien, że forma by przyszła.

0

no dokładnie. ale nie idź spać :P

0

Bardzo chciałbym zobaczyć dzisiaj Montoyę. Niech udowodni, że zasługuje na pierwszy skład bardziej jak Alves.

0

To co miałem wyczytać, wyczytałem. A i tak skończy się na tym, że będzie zero wyciągania wniosków i kolejne porażki po tym, że zawodnicy są tam gdzie nie powinni mianowicie: Jefecito na stoperze, Suarez na skrzydle, Busi i Alves na murawie. Mocne ale prawdziwe, jestem przekonany, że efektywność wzrosłaby o jakieś... hmmm... 40%?

0

Zawsze podobało mi się u niego to, że jest konkretny ale ten wywiad to zaczyna się powoli zwodzenie.
Wkurza mnie coś takiego, bo to świadczy po części o nie znaniu odpowiedzi na pytanie lub niezdecydowaniu. A nam potrzebny trener z jajami.

0

już dawno ;) ale ile razy jest mecz w którym Barca gra "bez niego", tyle razy się w tym utwierdzam :)

0

Guardiola to jest jednak geniusz... ;-;

0

też to zauważyłeś? to naprawdę obiecujące i świetne, że nie chce popełniać tych samych błędów!

1

Jeżeli przegramy przez błędy Masche w obronie, brak zaangażowania Busiego na DP, lub mniejszą efektywność Suareza na skrzydle, to osobiście powieszę LE za jaja.
Pozdrawiam.

0

Podoba mi się ustawienie zaprezentowane przez redaktora. Mimo wszystko uważam, że Suarez zagrałby zdecydowanie lepiej na szpicy, a na bramce ograny już Bravo.

0

Racja, moje niedopatrzenie. Więc zostaje Pique.

0

moim zdaniem na mecz od 1 minuty powinni wybiec:
C. Bravo,
Alves, Bartra, Mathieu, Alba
Rakitić, Mascherano, Rafinha(przynajmniej pierwszą połowę)
Messi, Suarez, Neymar

0

busi nie moze byc swieta krowa, alves zapchajdziura bo lepszego nie mamy a Xavi wchodzacym gdy jest zle. Ja na DP widze Masche, na obronie Montoya (chlopina powinien dostawac znacznie wiecej minut bo potencjal ma przeogromny), Bartra, Mathieu i Alba.W pomocy mamy w czym wybierac ale szczegolnie postawilbym na Rakiticia. Napad wiadomo. Aha i stawianie Mathieu na skrzydlo obrony to raczej glupi pomysl. Oby LE zaczal wyciagac wnioski bo ja po ostatnich porazkach takowe wyciagnalem. Ale oczywiscie nie pracuje z tymi zawodnikami na codzien wiec trzeba zaufac trenerowi.

0

PUCHAR jest nasz! Oby nie ostatni :)

4

LE to swietny trener. Bardzo podobaja mi sie jego wypowiedzi. Mysle ze lada moment zobaczymy swietna Barce.

1

Szkoda, że Masche nie zagrał na DP, Alba na lewej obronie, a zamiast Pique Bartra. Tak bym to widział z pozycji zwykłego kibica.

0

see you soon at camp nou :)

6

"Zdarzają się takie dni, że nie przejmujesz się tym, że Twoją kobietę znów boli głowa, bo w sobotę pomiędzy 18 a 20 nie będziesz myślał o seksie. "

świetna myśl, jakże prawdziwa :D

0

wiedziałem że to ktoś napisze :D pozdrawiam

0

shakira się nie zgadza :P

1

Oby Javier :D bardzo chciałbym go ponownie zobaczyć na tej pozycji w ważnym meczu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?