D0mxnxk
Dołączył/a: listopad 2013
Głogów
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/s720x720/10606497_365791736932635_5104790016546805614_n.jpg?oh=6fb2163dbcb6f3c34752a0d174831dee&oe=550F0FB8
0
1. Uważam, że samo powołanie potwierdziłoby to, że Vermaelen jest gotowy do gry. Mam już dość zwodzenia i zdawkowych odpowiedzi.
2. Obydwa mecze są ważne, a Busi gra strasznie nieregularnie. Uważam, że powinien zagrać Masche.
3. Tutaj się z Tobą zgodzę, pytanie miało bardziej charakter ironii. Wkurza mnie to, że Montoya nie został nawet trochę obdarzony zaufaniem. LE tylko potwierdza swoją klasę nie powołując go. Niech chłopak rozwinie się w innym klubie. Aha i potem niech odkupią go za grube miliony :D
Pozdrawiam ;)
12
1. Dlaczego nie widzę na liście powołanych Vermaelena?
2. ---------------------------||--------------------------- Mascherano?
3. ---------------------------||--------------------------- Montoyi?
Już teraz mogę podać wam skład na mecz, ależ LE jest nieprzewidywalny. No i to jak uczy się na błędach!
0
"Musimy poczekać na reakcję klubu, który jest zaskoczony sytuacją z Montoyą"
Aha. No kto by się spodziewał, że będzie chciał odejść...
0
Tym jednym słowem które teraz wypowiem chyba wyrażę myśl większości z nas:
WRESZCIE
4
Leo nie jest na sprzedaż.
To samo mówili o Sanchezie :D
Nie no tak na serio, to nie ma co porównywać tych graczy, bo jeden z nich to znacznie większa historia. Życie jednak nauczyło mnie, że nie można do końca zaufać temu co się mówi w zarządzie i kieruje do mediów. Potem wydymają cię na równo...
Pozdrawiam.
0
Pierwsza połowa nudna jak flaki z olejem...
2
Urodzony DP dalej na stoperze... już kurde sam nie wiem co myśleć o pracy LE ale powoli zaczyna mnie wkurzać. Drużyna nie wykorzystuje potencjału jaki posiada.
0
Na cholerę Messi w składzie. A za Adriano to Douglasa bym dał...
Po 3 punkty!
0
tylko właśnie o to chodzi. kiedy dawać mu szansę jak nie teraz? w meczach LM? powinien ją dostać teraz i w przyszłości a jestem pewien, że forma by przyszła.
0
no dokładnie. ale nie idź spać :P
0
Bardzo chciałbym zobaczyć dzisiaj Montoyę. Niech udowodni, że zasługuje na pierwszy skład bardziej jak Alves.
0
To co miałem wyczytać, wyczytałem. A i tak skończy się na tym, że będzie zero wyciągania wniosków i kolejne porażki po tym, że zawodnicy są tam gdzie nie powinni mianowicie: Jefecito na stoperze, Suarez na skrzydle, Busi i Alves na murawie. Mocne ale prawdziwe, jestem przekonany, że efektywność wzrosłaby o jakieś... hmmm... 40%?
0
Zawsze podobało mi się u niego to, że jest konkretny ale ten wywiad to zaczyna się powoli zwodzenie.
Wkurza mnie coś takiego, bo to świadczy po części o nie znaniu odpowiedzi na pytanie lub niezdecydowaniu. A nam potrzebny trener z jajami.
0
już dawno ;) ale ile razy jest mecz w którym Barca gra "bez niego", tyle razy się w tym utwierdzam :)
0
Guardiola to jest jednak geniusz... ;-;
0
też to zauważyłeś? to naprawdę obiecujące i świetne, że nie chce popełniać tych samych błędów!
1
Jeżeli przegramy przez błędy Masche w obronie, brak zaangażowania Busiego na DP, lub mniejszą efektywność Suareza na skrzydle, to osobiście powieszę LE za jaja.
Pozdrawiam.
0
Podoba mi się ustawienie zaprezentowane przez redaktora. Mimo wszystko uważam, że Suarez zagrałby zdecydowanie lepiej na szpicy, a na bramce ograny już Bravo.
0
Racja, moje niedopatrzenie. Więc zostaje Pique.
0
moim zdaniem na mecz od 1 minuty powinni wybiec:
C. Bravo,
Alves, Bartra, Mathieu, Alba
Rakitić, Mascherano, Rafinha(przynajmniej pierwszą połowę)
Messi, Suarez, Neymar
0
busi nie moze byc swieta krowa, alves zapchajdziura bo lepszego nie mamy a Xavi wchodzacym gdy jest zle. Ja na DP widze Masche, na obronie Montoya (chlopina powinien dostawac znacznie wiecej minut bo potencjal ma przeogromny), Bartra, Mathieu i Alba.W pomocy mamy w czym wybierac ale szczegolnie postawilbym na Rakiticia. Napad wiadomo. Aha i stawianie Mathieu na skrzydlo obrony to raczej glupi pomysl. Oby LE zaczal wyciagac wnioski bo ja po ostatnich porazkach takowe wyciagnalem. Ale oczywiscie nie pracuje z tymi zawodnikami na codzien wiec trzeba zaufac trenerowi.
0
PUCHAR jest nasz! Oby nie ostatni :)
4
LE to swietny trener. Bardzo podobaja mi sie jego wypowiedzi. Mysle ze lada moment zobaczymy swietna Barce.
1
Szkoda, że Masche nie zagrał na DP, Alba na lewej obronie, a zamiast Pique Bartra. Tak bym to widział z pozycji zwykłego kibica.
0
see you soon at camp nou :)
6
"Zdarzają się takie dni, że nie przejmujesz się tym, że Twoją kobietę znów boli głowa, bo w sobotę pomiędzy 18 a 20 nie będziesz myślał o seksie. "
świetna myśl, jakże prawdziwa :D
0
wiedziałem że to ktoś napisze :D pozdrawiam
0
shakira się nie zgadza :P
1
Oby Javier :D bardzo chciałbym go ponownie zobaczyć na tej pozycji w ważnym meczu.