D0mxnxk
Dołączył/a: listopad 2013
Głogów
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Witamy w Barcelonie. Ale nadal uważam, że potrzebny jest jeszcze młody stoper.
0
Kiedy czytam takie rzeczy to już sam nie wiem ile Neymar kosztował. Może właśnie z powodu jego ceny, nie doszło do transferu obrońcy rok temu?
0
Spadać parówy, już nam Hummelsa zabieracie, to chociaż Blinda zostawcie. Albowiem wolę go, niż nikogo.
2
Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Jak teraz nie może biegać, to trochę mu masy przybędzie, oby tylko poszło w mięśnie ;) No i chłopak wzmocni się psychicznie. Myślę, że w tym sezonie Neymar pokaże pazur, Suarez zęby a Messi będzie Messim ;)
2
Chciałbym zobaczyć Halilovica i Deulofeu dzisiaj na murawie!
0
Tak, co nie zmienia faktu, że takiego obrońcy jak Hummels też potrzebujemy.
0
Zaraz zaraz... a powód skreślenia to gdzie? Bo nie widzę? Jak gracz widzi, że walczysz o niego mimo przeszkód, będzie bardziej skłonny do Ciebie dołączyć. Dlatego własnie Mathieu do nas przyjdzie ... :/
0
W tym momencie stosowny byłby nieśmieszny i stary żart ze zmianą przeglądarki z Explorera na inną ;)
6
A gdzie Wawrzyniak ja się pytam, he?
7
Skoro nie wysłuchiwał ofert i zdecydowanie postawił na Barcę, widać u niego zasadę Mes que un Club. Niech zostanie i zobaczymy jak się rozwinie!
0
Dzięki wielkie wam za te podsumowanie. To miłe, że bierzecie pod uwagę sugestie użytkowników ;)
Pozdrawiam.
0
przypuszczam, że nie zostanie... no chyba że po raz kolejny zarząd zaskoczy bezmyślnością
2
No i bardzo dobrze, nie ma opierdzielania się! ;)
0
O, dzięki zapomniałem. Pozdrawiam i nie bądź takim drewnem. Życie jest na to za krótkie. Ale nie będę Ci prawić morałów. Szkoda, że tak to odebrałeś ale każdy ma prawo do własnego zdania. Pozostańmy przy tym i bez spiny.
0
Masz rację - śmieszny był żart z kupą ale pod tym względem, że ośmieszyłeś samego siebie. Nie spinaj się bo ci żyłka pęknie.
0
Jak już mówiłem, nie będę rozmawiać z kimś kto nie zna się na żartach. Niezależnie od tego jaki by on nie był, gdybyś wiedział co to poczucie humoru nie komentowałbyś tego.
1
Za to ty jesteś śmieszny bardzo :) O inteligencji nie wspomnę - ludzie inteligentni mają poczucie humoru, którego tobie chyba zabrakło w tej sytuacji. Nie będę w takim razie zagłębiał się w konwersację z tobą.
9
a wysrać się może?
2
Zarząd nas wydymał, do końca utrzymywał, że Sanchez zostaje. Tylko zraża do siebie cules. Jestem skłonny nie wierzyć teraz temu co będą mówić. Oto skutki ..
1
No i zarąbiście. A ci co srają, że jeszcze nie ma obrońcy - spokojnie. Z tego co wiem nie tylko my szukamy obrońcy z klasą, to nie takie proste. Ale jestem przekonany, że takowy do nas przyjdzie jeszcze tego okienka.
3
haha, u made my day :D
1
Javier dobrze że zostaje. Interwencje cud miód. Messi nie szalał ale miał kilka przebłysków. Miejmy nadzieje że nasi doprowadzą Argentynę do zwycięstwa w finale ;)
0
Tylko te mecze o natkę pietruszki, zadecydowały, że nie wygraliśmy ligi. Mów sobie co chcesz ale Alexis serce w gre i zaangażowanie, przy tym przyczynił się, że mieliśmy chociaż szanse na trofea. Tego odebrać mu nie można.
2
Trzymaj się Xavi. Jestem przekonany, że wrócisz do Barcy może w innej roli ;)
1
Podaj jeszcze ...
1
Zgodzę się ze wszystkim, oprócz tego że Alexis wymiękał. Przypominam choćby bramkę z Atletico.
1
Niech skopią im tyłki. Powodzenia Leo :)
6
Profesjonalista a siada na piłce! Karygodne!
5
I jak tu szanować zarząd? Raz mówią jedno, raz drugie i na końcu zmieniają zdanie. Chyba sami nie wiedzą czego chcą na przyszły sezon. Inaczej sprawa wyglądałaby jakby od początku mówili że sprzedają Alexisa, bo chcą sprowadzić Suareza, a Pedro jest wychowankiem...
0
z ust mi to wyjąłeś haha