0

Tyle ludzi go teraz krytykuje, a za kilka lat będą sławić w nieboskłon. Dajcie mu czas bamboki .

1

Jak najbardziej mile widziany. Pytanie tylko czy jest to możliwe? :) Przekonamy się niedługo :D

0

Nie ma czegoś takiego jak zasługuje - nie zasługuje. Jeśli Barca wygra ligę to znaczy, że była lepsza. Albo po prostu mniej słaba w tym sezonie.

0

On czy Courtois.. oby tylko doszło do transferu któregoś z nich, a najlepiej obydwu. Dwóch rywalizujących ze sobą bramkarzy takiej klasy byłoby hitem. Pożyjemy zobaczymy. Pozdrawiam.

0

Także w tym okienku nie można nawalić. Niezbędne jest kilka transferów. Mile przywitam każdego kto wniesie coś dobrego do drużyny. Myślę, że jeśli chodzi o atak potrzeba kogoś kto wniesie trochę świeżości obok Neymara (Reus?) i w pomocy. O obronie i bramce chyba nie muszę nawet wspominać :D

0

Dla Alvesa, dla Puyola któremu niestety lata już nie pozwalają na taką grę jakby chciał... ale za Bartrę?!

0

dudek333 szacu dla Ciebie, ale nie ma sensu napominać pseudo kibiców. Ci prawdziwi przeważnie się nie wypowiadają albo jeśli już to z widoczną na 100km klasą. Pozdrawiam i również życzę powodzenia.

0

Co powiem o tym meczu.
Bartra klasa, zdarzyło się kilka błędów ale powoli zrobił się filarem obrony. Brawo.
Messi klasa. Niech kilka polaków osiągnie taki poziom co on reprezentował w tym meczu to reprezentacja top 10. A tak całkiem poważnie, nie było to jego najlepsze spotkanie, widać, że coś z nim nie tak, ale cieszę się że strzelił gola, trzeba dać mu trochę czasu, może odpocząć na ławce.. nie wiem. Trenera wola. Ale NA PEWNO nie może odejść z Barcy jak to niektóre dzieci lubią ostatnio pisać.
Alexis - świetny mecz i szczerze mówiąc ta setka którą miał mną nie poruszyła. Powinien być bardziej u nas szanowany, bo jest cholernie dobry. Tylko czekać aż rozwinie skrzydła.
No i w końcu Martino:
Już od jakiegoś czasu widać że Barca potrzebuje kogoś innego. I nie chodzi tylko o ostatnie mecze, ale całokształt pracy. Na tym poziomie trzeba grać regularnie jeśli chce się wygrywać trofea. A nie z City 2:0 a z podrzędnym ligowcem 0:1.
Nie będę jednak się w tej kwestii za dużo wypowiadał bo nie jestem fachowcem. Wydaje mi się jednak, że Martino brakuje charyzmy i serca żeby dać kopa zawodnikom.

Ogółem: Barca dobra ale nie b. dobra ani nie najlepsza. Potrzeba zmian.
Wszystko co napisałem powyżej jest moją osobistą opinią do której każdy ma prawo :) Proszę o uszanowanie i jeśli już - dyskusję na poziomie :)

0

Grają w dziada, a jakoś tak smutno.. skupienie pełne. Oby przełożyło się to w meczu ;)

0

Ze wszystkimi się zgodzę ale jeśli chodzi o Sancheza to niech sobie nie żartują xD

0

"mamy matematyczne szanse"... Martino powoli zaczyna gadać jak polscy trenerzy

1

Tak, ale mamy również młodych zawodników takich jak Tello i inni. Na razie nie zachwycają ale to wiele zależy od trenera, czy wyciągnie z nich maximum. Tak samo Neymar - ma przebłyski geniuszu ale nie będzie potrafił wziąć ciężar gry na siebie dopóki nie znajdzie mentora, kogoś kto będzie go dopingował. Szkoda żeby taki talent się zmarnował dlatego potrzebny jest ktoś taki jak Jurgen. Pozdrawiam

0

Kibole.. nie wiedzą, że tak nie poprawią sytuacji?? Na pewno mieli powody do frustracji ale jeżeli problem ma się rozwiązać to to jest ostatni sposób..

0

Ale właśnie taka "czystka" jest potrzebna. Tylko nie mówmy od razu o wywalaniu z zespołu. Jak można przeczytać w artykule Jurgen potrafi wycisnąć z piłkarza 100%. Jest to również trener z jajami, który inteligentnie wprowadza młodych zawodników. Jakby umiał zrobić to w Barcelonie, a myślę, że tak, powitałyby nas pozytywne zmiany.

0

To, że przegrali i sam też zagrał beznadziejnie, nie znaczy, że nie może się uśmiechać ani śmiać. Jakby utrzymywał grobowy nastrój to życzę powodzenia w kolejnych meczach.

0

Wydaje mi się, że Martino powinien mieć jaja i posadzić Messiego. Pchła musi się ogarnąć, a szansę dostać Alexis, który ostatnio dostaje ich mniej.

0

Z przykrością muszę stwierdzić, że tylko dwóch zawodników w tym meczu dawało z siebie 100% możliwości. Mianowicie Pinto i Neymar.. czasami potrzebne jest 120% ale gdy fatalnie gra cały zespół to ciężko o takie coś..

0

Dokonujmy zmian pamiętając jakich piłkarzy mamy i jakich możemy mieć...

0

każdy następny ;)

0

Z tym muszę się zgodzić, brak zaangażowania jeśli o to chodzi. Ale w takim razie gdzie jest reszta graczy podchodzących do pressingu? Bo u innych śmiem powiedzieć też tego nie widziałem. Może tylko kilka razy.

0

Spokojnie, Messi udowodnił, że jest tym samym Messim sprzed kontuzji i zrobi to ponownie. We wczorajszym meczu nie szukałbym winy u niego tylko u całej drużyny która nie trzymała się kupy. Tyle ode mnie.
VeB i nie patrzeć za siebie.

0

Bartra będzie wkrótce filarem obrony... zobaczycie :)

0

Uważam, że Neymar nie powinien grać od 1 minuty. Niech wspomoże zespół w drugiej połowie albo ostatnich 40-30 minutach. Ale oczywiście Martino lepiej zna tych piłkarzy i to co zrobi dzisiaj będzie najlepszym wyjściem. VeB i po zwycięstwo!

8

Kiedy włączyłem ten artykuł, byłem niemal pewien że kilka osób skomentuje ich świetne bluzy :D

1

Dla mnie to zawsze będzie Camp Nou :))

0

Kiepska sprawa, ale wierzę w tą drużynę. Mam nadzieję że po odwołaniu, wymiar kary zostanie zmniejszony.

0

Trzeba to powiedzieć - strzał Diego czysta poezja :D Ale Barca grała również świetnie więc nie dziwi też super gol Neymara. Za tydzień się wszystko rozstrzygnie. VeB

0

a niech zapuszcza wąsy hah :D

0

Tym razem raczej nie będą mówić, że ktoś przeciwko nim spiskuje :D Chociaż ich przegrana cieszy (ze względów czysto sportowych) to niestety kontuzja Valdesa :( Trzymaj cię chłopie i nie poddawaj się - będziesz jeszcze ważnym bramkarzem, może nie w Barcelonie, ale i tak trzymam za ciebie kciuki. VeB

0

Stary trzymaj się!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?