D0mxnxk
Dołączył/a: listopad 2013
Głogów
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wydaje mi się że ma rację, nie powiedział przecież, że Ney psuje tą drużynę ale może popsuć "się". On będzie jednym z najlepszych piłkarzy na świecie kiedyś, jeśli teraz zostanie odpowiednio poprowadzony - i to również pod względem finansowym.
Bo to tak samo, jak rozpieszczać dziecko - może to nie przynieść pozytywnych rezultatów. Liczę, że Ci z kumatych zrozumieją o co mi chodzi.
Pozdrawiam
0
Odpowiedź trafiona tak celnie, jak strzelał na bramkę :D Pozdrawiam
0
"zawsze ci strzelam i pojawiasz się na wszystkich zdjęciach, gdy Real traci gole" Messi mistrz ciętej riposty :D
0
Świetny mecz, jeszcze bardziej wykazał potrzebę obrońcy światowego formatu. Poza tym, nie mam nic do dodania. No ok, poza tym że Ney grał dobrze, ale wszyscy wiemy że stać go na więcej. Ocenę pozostawię starym wyjadaczom ;) VeB
0
Mówi się o dołku Barcelony, Neymara itd. A ja myślę, że jutro Real dostanie wycisk jak się patrzy. Od "słabej" Barcy i Neymara :) VeB
0
Dobrze, że Neymar siedzi, moim zdaniem Martino za dużo oczekiwał od niego po kontuzji. Ale jestem cierpliwy i gdy przypominam sobie jak zmiótł Celtic, wierzę, że będą jeszcze z niego ludzie ;)
0
Macie pretensje do Martino, że od początku wystawił Neymara, a ja myślę, że on lepiej wie w jakiej formie jest Brazylijczyk. Chociaż z drugiej strony rozumiem was, bo ostatnimi czasy nie błyszczy w KLUBIE. Co by nie było, VeB i po zwycięstwo!!
1
Przykro to stwierdzać ale Neymar miał więcej swobody i bardziej czarował gdy nie było Messiego. Oczywiście nie tutaj szukałbym powodu dlaczego jest teraz w słabszej dyspozycji, bo sądzę że za niedługo się to zmieni. W drużynie potrzebne jest świeże ogniwo.
0
Będziemy mieli Niemca na bramce :)
0
Dobry mecz, oby więcej takich. Szkoda tylko, że Ney nie wrócił do formy po kontuzji ale jestem dobrej myśli. Bramka Messiego i Xaviego cud miód :)
0
To dzisiaj mamy NeMeSis :) (prawdopodobnie). Życzę Messiemu rekordu, a drużynie oczywiście wysokiej wygranej!
0
Panie Flores, na tym właśnie polega cały błąd. Nie można porównywać Barcy Guardioli do obecnej bo Martino nim nie jest. I jakby się nie starał, nim nie będzie :) Może natomiast wprowadzić coś, czego nie dał drużynie Pep. Na tym polega piękno futbolu - każdy trener i piłkarz to odrębna jednostka.
0
Song jest ok facet ale czegoś mu brakuje jeśli chodzi o grę w Barcelonie.
0
Każdemu się zdarza :) I tak z chęcią zobaczę go w koszulce Blaugrany :)
0
Lubię go ;)
0
Info dla wszystkich krytykujących grę Xaviego. Już widzicie jak bardzo potrzebny to zawodnik? Nie tylko fizycznie ale i psychicznie. Co do meczu, szkoda gadać, totalna klapa, ale jak to mówią nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Głowy do góry i jedziem dalej...
0
powiem krótko: szkoda...
0
To go pozna jeszcze w rewanżu :D
0
hah, co tak hejtujecie kolegę? zarzucił dobrym, żałosnym sucharem. wodyyy :P
0
No trochę żałosna ta jego "skrucha"...
0
Cieszy wysoko postawiony pressing Barcy. Nie bede pisal o bledach badz i nie sedziego bo to jest pilka nozna. Nie ma nic niesprawiedliwego.
0
To jest dobre podejscie taty. Zagramy na Camp Nou tak jakby bylo 0:0. Mysle ze uda sie powtorzyc ten wynik, jesli nie poprawic ;)
0
Zechcę przypomnieć o golu Pique który powinien zostać uznany jak i również nieodgwizdanej ręce (nie pamiętam teraz którego z graczy) więc tak czy siak wychodzimy na 4:0 panie Pellegrini i niech pan nie mówi że Barcã nie miała żadnych sytuacji. Oczywiście zawsze znajdzie się ktoś próbujący odjąć z wyniku.
0
Śpią u mnie w domu, na stadionie nie jestem więc mogę wyżyć się tylko na klawiaturze. JEEEEEEEEEEESSSSSSSSSSSST! VeB :)
0
Wygramy to !
0
Wkurza się bo przegrał z City 2-0 :D
0
Wszystkich którzy nie wiedzą gdzie obejrzeć odsyłam tutaj:
http://www.meczyki.pl/transmisja-na-zywo,29143,manchester_city_fc_barcelona,1.html
VeB!
0
Mówi o Xavi, Inieście i Messim.. A Neymar? :) Może też ładnie ich zawojować. Oczywiście szacunek dla Niego i całej drużyny. To będzie dobry mecz.
0
Przede wszystkim liczę jutro na piękny mecz ;) Ale moje przeczucia, jak zresztą wielu z was mówią o wygranej Barcy - już nie z racji kibica :)
VeB
0
Neymar brameczka cud miód! Mecz super, dobrze prognozuje Wtorkowy mecz ;)