1

Zarąbisty strój, nie ma co :D

0

Czemu mu tak głos drży? :D

0

A moze jutro sie obudze i dowiem ze to byly tylko plotki? Bo krew mnie zalewa. Niech sobie Pedro zostanie jak chca go przetestowac na prawa obrone. Ale czemu puszczaja Alexisa, najlepszego zawodnika ubieglego sezonu?? Pokazal ze zasluzyl na miejsce w pierwszym skladzie, ze ma serce do gry, a my jak sie odwdzieczamy? Banda baranow.

4

Sprzedajcie jeszcze Neymara i Bartrę bo muszą być pieniądze na Mathieu ... -,-

1

Tyle kasy za 29 letniego zawodnika? No nie wiem... ale na pewno lepszy niż Mathieu :P W każdym razie transfer mało prawdopodobny :D

3

1

No szkoda że tak ostro wjechał. Często tak jest jak się gra z amatorami na murawce. Nie uważają i trzeba im wybaczać jak coś ci zrobią. Ale to jest poziom światowy i takie wejścia nie powinny mieć miejsca. Tyle w temacie. Wracaj jak najszybciej do zdrowia Ney - jak to mówią co cię nie zabije to cię wzmocni. Oby to się potwierdziło w Twoim wypadku :)

77

Mam pytanie, czy będzie jakieś ogólne podsumowanie graczy Barcy na mundialu? To by było ciekawe - taki zbiór statystyk i ogólna ocena ;)

3

A niech go wypożyczą, zobaczymy czy coś z niego jeszcze będzie. Bo faktem jest, że dostawał trochę szans w Barcelonie i raczej nie błyszczał. Ale kto tam go wie :D

1

i nie zapominajcie jeszcze o słynnym Marszczerano Szpaka z Fify :D

0

Z angielskim nie ma problemu ;) Dzięki wszystkim.

0

Tak z innej beczki. Podeślijcie jakąś sprawdzoną stronkę ze świeżymi informacjami sportowymi. Ale tak że w miarę szybko się ukazują. Dzięki ;)

1

no żesz ja pierdziu :/ przepraszam za słowa ale przerąbane jest :/ miałem nadzieję zobaczyć go do końca w tym turnieju co by potwierdził klasę...

2

No raczej ale czekam z niecierpliwością na szczegóły. Bo trochę lipnie to wyglądało :/ szkoda żeby opuścił mistrzostwa na tym etapie...

8

James, james, james james, james james james james srames bla ir bli bla bljcspcrs..... A CO Z NEYMAREM?

1

Czy tylko mi się wydaje, że Fred powinien mieć inną pozycję na boisku? Źle wykorzystana przestrzeń. Po prawej stronie lini bocznej za mało chłopców do podawania piłek :)

1

Bale też strzelił nam gola fartownie, przecież jakby Bartra był szybszy to gol by nie wpadł... -,-

2

Czy taka fartowna to nie wiem, zauważ że w polu byli ci co zbierali, a alternatywną opcją był własnie Silva wbiegający na dalszy słupek. Dobre zagranie i tyle. Asysta zasłużona.

1

Zgodzę się, że obrona potrzebna. Ale niedawne czasy pokazywały, że grając wysokim pressingiem Barca też potrafi zdziałać wiele. Poza tym myślę, że możemy być spokojni o transfer PRZYNAJMNIEJ jednego obrońcy. Kasy starczy patrząc na to, że odchodzi Tello, prawdopodobnie Alves, JdS i reszta często wymienianych w tym gronie graczy.

6

Więc albo Messi na prawej, albo gramy ustawieniem 4-2-3-1 z Suarezem na szpicy czym samym robi się miejsce dla Alexisa :) To by było ciekawe.

3

ta? no popatrz, nie wiedziałem...

7

Jeśli rzeczywiście Suarez przyjdzie, Alexis zostanie i przyjdzie jakiś dobry obrońca to Zubi przejdzie samego siebie. :D

0

A ja wciąż pamiętam tą akcję :D



chociaż jak widać wykończenie nie było dobre. Przyda się ktoś świeży.

0

Niech zrobi tak jak mówi, to jego ostatni sezon by się przebudzić. Jak nic nie pokaże to do widzenia. Chociaż osobiście byłem za tym już wcześniej.

5

Oby wniósł nieco świeżości :)

1

także tego... hahahaha - moja reakcja :D Nie wiem na jakiej podstawie Pedro ma grać na obronie ale równie dobrze czemu nie Messi na bramce? Kiedyś widziałem zdjęcie jak pięknie się rzucał :)

0

Dziękuje, dobranoc :D (a może wzięlibyście pedro i tello, jeszcze dopłacimy :) )

1

Mathieu w Barcelonie:

0

Zapraszam, ale jeśli to ma być ten obrońca to chyba ich porąbało...

0

Mówiłem tak samo niedawno ale w Brazyli prezentuje się świetnie. Tylko podejrzewam, że jakby został w Barcy to wróciłby do tych swoich irytujących zagrań :D Tak czy owak potrzebujemy kupić przynajmniej dwóch obrońców.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?