D0mxnxk
Dołączył/a: listopad 2013
Głogów
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ciężko naprawdę wyłonić faworyta do Ligi Mistrzów w tym roku. Dużo dobrych transferów i wzmocnień. Myślę, że poziom będzie wyrównany i o przegranej czy wygranej będą decydować wykorzystane szanse.
2
:D cóż więcej pisać :)
2
dzięki serdeczne ;)
2
kiedy dokładnie kończy się kara Suareza? Bo chyba 25 nie będzie mógł jeszcze zagrać..
2
Z całym szacunkiem ale nie chce mi się wierzyć, że było więcej kibiców Romy i Moskwy niż Barcy. I to jeszcze tych którzy głosują.
2
Pewnie wiele z was ma to gdzieś ale nie ja. Jest mnóstwo wpisów na temat głosowania więc nie muszę ponownie wklepywać linka. Głosujcie więc by zobaczyć Barcę na Canal Plus 17 września br.
2
Myślę, że o skuteczność w dużej mierze zatroszczy się Suarez gdy wróci :)
2
Jest transmisja po polsku na innym kanale niż canal+ ?
2
Dobrze w sumie, że Ney na ławce, szkoda, żeby znowu jakiejś kontuzji się nie nabawił.
2
Teraz z kolei ciekawie byłoby zobaczyć takie zestawienie komentarzy Messiego o Ronaldo. Jestem przekonany, że zauważylibyśmy niezły kompleks u Krysi, choć i już teraz jest bardzo widoczny :)
4
Racja, moje niedopatrzenie. No więc pozostaje tylko Montoya :)
2
Bardziej podoba mi się skład MD, tylko chciałbym zobaczyć na DP Masche, a zamiast Alvesa Montoyę. Chociaż zapewne zostaną dokonane zmiany rotacyjne.
2
Biorąc pod uwagę pieniędzy, których nie wydamy w najbliższych okienkach transferowych, może udałoby się wyskrobać kasę - nie wiem. Ale co do wydawania 60mln w pełni się zgadzam.
3
(uwaga suchar) Ebola? A co to za piłkarz?
3
Nie spędza ich przypadkiem w Anglii :D ?
3
To by było piękne, szczerze to nawet wolałbym sterlinga ale wydaje się mało prawdopodobne byśmy w ten sposób zostali zaskoczeni :D
4
http://angielskaliga.eu/news/show/barcelona-zaplaci-majatek-za-gracza-liverpoolu
Co sądzicie o tym doniesieniu, z jakże wiarygodnego źródła? :P
0
Świetny piłkarz ale ma głupie wypowiedzi. Skoro uważa, że prasa była dla niego niesprawiedliwa to po co dodatkowo błaźni się słowami typu: "Dla mnie to ja jestem najlepszy, jeśli bym tak nie myślał, nie byłbym ambitny. (…) Może tak nie jest w rzeczywistości, ale ja uważam, że jestem najlepszy." ? Hipokryzja.
0
To właśnie wtedy go polubiłem i zapragnąłem zobaczyć go w koszulce Barcy. Całe szczęście to się spełniło :P
0
Dla mnie dziwne jest słowo "naciska". Co tutaj naciskać? Dla Songa nie ma miejsca w składzie LE więc nq.
0
Gówno. Ja tam nie wierzę w co piszą po tym jak wydymali nas z Alexisem. Też "nie był na sprzedaż"... Dlatego radzę podchodzić do takich informacji z dystansem.
0
A ja skupie sie raczej na Albie bo to co wczoraj wyczyniał to magia ;)
0
Kiedy Masche gra na DP czyni cuda. Do Busiego nic nie mam ale powinien ustąpić miejsce lepszym. Mógłbym zapytać w drugą stronę: co wy macie z tym Busquetsem? Jest dobry ale nie wywyższajcie go ponad niebiosa...
0
W pierwszym momencie się uśmiechnąłem, a potem wystraszyłem czy coś się stało naszemu stadionowi :D
4
1. Masche za Busiego,2. Montoya za Alvesa3. Bartra na ŚO
0
Mina Leo ze zdjęcia, jak zobaczył harmonogram zajęć :P
0
Przepraszam ale chyba wzrok mnie myli. Alves to świetny piłkarz ale jego czas w Barcelonie minął - nie uda im się udowodnić że jest inaczej!
0
Tak, bo lepiej żeby młode talenty się kurde marnowały... ehhh. Szkoda słów. Ten badziewny regulamin powinien być już dawno odmieniony.
0
Ciekawe czemu Messi klęka :) jakieś pasowanie xD?
0
W takim razie chciałbym zobaczyć Cuadrado jeszcze tego okienka. O Reusie to już możemy raczej zapomnieć...