2

Ciężko naprawdę wyłonić faworyta do Ligi Mistrzów w tym roku. Dużo dobrych transferów i wzmocnień. Myślę, że poziom będzie wyrównany i o przegranej czy wygranej będą decydować wykorzystane szanse.

2

:D cóż więcej pisać :)

2

dzięki serdeczne ;)

2

kiedy dokładnie kończy się kara Suareza? Bo chyba 25 nie będzie mógł jeszcze zagrać..

2

Z całym szacunkiem ale nie chce mi się wierzyć, że było więcej kibiców Romy i Moskwy niż Barcy. I to jeszcze tych którzy głosują.

2

Pewnie wiele z was ma to gdzieś ale nie ja. Jest mnóstwo wpisów na temat głosowania więc nie muszę ponownie wklepywać linka. Głosujcie więc by zobaczyć Barcę na Canal Plus 17 września br.

2

Myślę, że o skuteczność w dużej mierze zatroszczy się Suarez gdy wróci :)

2

Jest transmisja po polsku na innym kanale niż canal+ ?

2

Dobrze w sumie, że Ney na ławce, szkoda, żeby znowu jakiejś kontuzji się nie nabawił.

2

Teraz z kolei ciekawie byłoby zobaczyć takie zestawienie komentarzy Messiego o Ronaldo. Jestem przekonany, że zauważylibyśmy niezły kompleks u Krysi, choć i już teraz jest bardzo widoczny :)

4

Racja, moje niedopatrzenie. No więc pozostaje tylko Montoya :)

2

Bardziej podoba mi się skład MD, tylko chciałbym zobaczyć na DP Masche, a zamiast Alvesa Montoyę. Chociaż zapewne zostaną dokonane zmiany rotacyjne.

2

Biorąc pod uwagę pieniędzy, których nie wydamy w najbliższych okienkach transferowych, może udałoby się wyskrobać kasę - nie wiem. Ale co do wydawania 60mln w pełni się zgadzam.

3

(uwaga suchar) Ebola? A co to za piłkarz?

3

Nie spędza ich przypadkiem w Anglii :D ?

3

To by było piękne, szczerze to nawet wolałbym sterlinga ale wydaje się mało prawdopodobne byśmy w ten sposób zostali zaskoczeni :D

4

http://angielskaliga.eu/news/show/barcelona-zaplaci-majatek-za-gracza-liverpoolu

Co sądzicie o tym doniesieniu, z jakże wiarygodnego źródła? :P

0

Świetny piłkarz ale ma głupie wypowiedzi. Skoro uważa, że prasa była dla niego niesprawiedliwa to po co dodatkowo błaźni się słowami typu: "Dla mnie to ja jestem najlepszy, jeśli bym tak nie myślał, nie byłbym ambitny. (…) Może tak nie jest w rzeczywistości, ale ja uważam, że jestem najlepszy." ? Hipokryzja.

0



To właśnie wtedy go polubiłem i zapragnąłem zobaczyć go w koszulce Barcy. Całe szczęście to się spełniło :P

0

Dla mnie dziwne jest słowo "naciska". Co tutaj naciskać? Dla Songa nie ma miejsca w składzie LE więc nq.

0

Gówno. Ja tam nie wierzę w co piszą po tym jak wydymali nas z Alexisem. Też "nie był na sprzedaż"... Dlatego radzę podchodzić do takich informacji z dystansem.

0

A ja skupie sie raczej na Albie bo to co wczoraj wyczyniał to magia ;)

0

Kiedy Masche gra na DP czyni cuda. Do Busiego nic nie mam ale powinien ustąpić miejsce lepszym. Mógłbym zapytać w drugą stronę: co wy macie z tym Busquetsem? Jest dobry ale nie wywyższajcie go ponad niebiosa...

0

W pierwszym momencie się uśmiechnąłem, a potem wystraszyłem czy coś się stało naszemu stadionowi :D

4

1. Masche za Busiego,2. Montoya za Alvesa3. Bartra na ŚO

0

Mina Leo ze zdjęcia, jak zobaczył harmonogram zajęć :P

0

Przepraszam ale chyba wzrok mnie myli. Alves to świetny piłkarz ale jego czas w Barcelonie minął - nie uda im się udowodnić że jest inaczej!

0

Tak, bo lepiej żeby młode talenty się kurde marnowały... ehhh. Szkoda słów. Ten badziewny regulamin powinien być już dawno odmieniony.

0

Ciekawe czemu Messi klęka :) jakieś pasowanie xD?

0

W takim razie chciałbym zobaczyć Cuadrado jeszcze tego okienka. O Reusie to już możemy raczej zapomnieć...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?