0

tak, bo kocham

2

Jak kocha to poczeka :D

0

o masakra, pewnie dlatego espanyol przegrał :/

0

Jak Pedro wróci do optymalnej formy będzie dobrym zmiennikiem. Neymar też zagrał niczego sobie chociaż brakuje mi u niego zdecydowanie goli ostatnio.

3

Najpierw należy użyć tzw. mózgu.
Potem klawiatury.

0

nie zaskoczył ...

1

Nie będę nazywać siebie trenerem ale najgorszym transferem roku okazuje się jak do tej pory L. Enrique... Nie trawię kolesia i wkurza mnie na każdym kroku - od powoływania na mecz po wypowiedzi. A do tego dochodzi jeszcze ta zarozumiałość...

0

Co ten LE się tak uparł na Munira. Widać, że to jeszcze nie jego czas. Z chęcią zobaczyłbym Rafinhę od pierwszej minuty. Naprawdę radzi sobie super i miejmy nadzieje, że będzie z niego wartościowy zawodnik.

0

Jeżeli nie będą mieli zbyt wiele szans na grę w pierwszej drużynie to nie widzę przeciwwskazań :D

0

no właśnie włączyłem i faktycznie O.o

0

Nie mnie to oceniać. Niech wykaże go boisko. A tak na poważnie to skoro jest on tak cienki to równie dobrze mogliby ściągnąć mnie :D
Na serio zerknęliby do polskiej ligi? xD

0

dobre :D pozdro :P

0

Nic nie sugeruję, ale raczej nie ściągnęliby do Barcy byle kogo. Prawdą jest, że nigdy przedtem (przed jego transferem do nas) o nim nie słyszałem. Ale trzeba dać mu szansę się wykazać. Też ubolewam, że Montoya zapewne odejdzie ale skoro już wystawia Douglasa to zobaczmy co z niego będzie. Na cuda raczej nie liczę...

3

Dla tych którzy dzisiaj odkryli, że dni Montoyi są policzone brawa.

Przestańcie walić smutami i zobaczmy kim jest ten Douglas. Może nie jest taki zły?

1

Zarząd ma poprzewracane w głowie jak pasy na nowej koszulce.

0

Roni *,*

0

Leo jest historią Barcy. Mimo, że w piłce wszystko jest możliwe to nie obstawiałbym, że Leo da się namówić :D

0

wg mnie w podstawowym składzie powinni znaleźć się: Masip, Montoya, Bartra, Mathieu, Adriano, Samper, Rafinha, Iniesta, Pedro, Munir i Sandro

1

Taka sama historia powtarza się z Montoyą... a szkoda.

0

haha stary, powaliłeś mnie tym komentem :D pozdrawiam hehe

1

jajko zniosłem

0

Zawsze lepiej jak Masche na obronie ;) Zobaczymy, ocenimy.

0

Tajemnicza sprawa z Montoyą... skoro jest taki dobry i między nim a Lucho wszystko ok, to czemu nie gra?

0

Naprawde dobry wystep Rafy wiec mozna wybaczyc kartke :) no i jeszcze do tego przyznanie sie do bledu - nie kazdy potrafi

0

Po raz kolejny nie mam wątpliwości komu wystawić ocenę "10" i zawodnika meczu :) Brilliant!

0

Znowu kłamanie w żywe oczy było. Mam dość zarządu...

0

Najważniejsze, że chociaż trochę pograł i pokazał, za co mu płacą.

1

Szkoda chłopaka. Naprawdę uważam, że powinien dostać konkretną szansę. Munir raz dwa dostał swoją, zaraz na wyjściu z Barcy B i po części ją wykorzystał. Montoya natomiast czeka już tyle czasu i doczekać się nie może, a jest to pełnoprawny zawodnik pierwszej drużyny...

13

Jestem dumny, że mogę żyć w latach najlepszego zawodnika świata :) Dzieci będą mi zazdrościć!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?