D0mxnxk
Dołączył/a: listopad 2013
Głogów
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
szczerze naprawde wolalbym obejrzec suareza od pierwszej minuty bo nawet bez rytmu meczowego jest znacznie lepszy od pedro. Ale niech sie dzieje wola trenera.
0
na początku podobały mi się u neymara dryblingi przy lini boiska. tyle że nid zawsze coś przynosiły. teraz to jest bardziej napastnik i efekty widoczne :) oby się rozwinął.
1
a może to jego ostatni mecz? :)
0
Jak widzicie skład na el clasico?
Moim zdaniem od pierwszej minuty powinien zagrać Suarez, Rakitić, Bravo i Pique z Mathieu.
0
Słuszna uwaga. Stronę odkryłem rok temu, a czuję się jakbym spędził na niej wieki. Dlaczego więc nie dbać o sprzątanie? :)
0
Neymar 4 gole :P
oby tak dalej
0
Mi by wystarczył tydzień gry żeby przeżyć (i to w całkiem niezłych warunkach) do końca życia. O miesiącu już nie wspomnę...
5
Brawo Polacy :D
Glik kapitalnie
Lewy kapitalnie
Szczęsny kapitalnie
Szczęście dopisało nam kapitalnie.
Ale liczą się 3 pkt :)
0
W pełni podzielam twoje zdanie. Jeśli nie dostanie zbyt wielu szans w tym sezonie albo ich nie wykorzysta to nie widzę sensu go trzymać.
0
Bardzo dobrze się prezentuje. Powinni się o niego postarać po zakończeniu sankcji.
0
Wiele razy miałem do czynienia z takimi ludźmi jak ty. Nie wiem czy wiesz, ale zasada, "kto kogo przezywa ten się tak sam nazywa" ma silne odwzorowanie w psychologii rozmowy. Często ma miejsce przy podkopaniu czyjegoś autorytetu. Potocznie nazywamy to bólem dupy - zalecana maść.
Pozdrawiam, życzę miłego dnia :)
1
A ty do polskiego :D
0
Jak dla mnie, to Bravo pokazuje, że warto na niego stawiać.
0
Barca musi poprawić Busiego. Więc czemu nie dać mu odpocząć a wprowadzić za niego Masche na DP ? Uwaga dla wszystkich dzieci - nie, nie mówię tego "po jednym udanym mundialu" ale po prostu on jest tam świetny.
0
Znają się na sporcie jak koza na matematyce
B-)
3
skoro ma tyle rąk, to ile nóg? :D
10
macie fajny obrazek z wczoraj:
https://i.ytimg.com/vi/cd2YqxE8LuQ/mqdefault.jpg
2
Z zawodu jestem szambonurkiem :D
70
"Dzięki informacjom prosto z kibla w szatni dowiedzieliśmy się, czym srali nasi zawodnicy.
Leo Messi po pomidorowym sosie srał rzadko i czerwono podczas gdy Neymar postawił całkiem twardy i solidny stolec. Najbardziej oryginalny był Claudio Bravo który nie dość, że oddał dużo moczu, zadziwił złożonością kupy."
Powyższy tekst napisany w formie żartu. Dla wszystkich z brakiem dystansu i bólem dupy polecam maść.
#sarcasm
3
Właśnie tacy ludzie jak ty nie powinni być kibicami. Sorry że tak ostro ale gdyby tak zakładać to byłbym bogaczem dzięki zakładom sportowym. Dopóki piłka w grze wszystko jest możliwe. Amen
2
Samper wykonał naprawdę bardzo dobry debiut. Podoba mi się jego styl gry, styl Barcelony :P W końcu wychowanek. Miejmy nadzieje, że niedługo jeden z filarów.
2
Z wiadomych powodów szału nie było ale cieszą trzy punkty oraz debiuty młodych :D Plus PSG i Ajax podzieliły punkty :)
5
Douglas to wielka niewiadoma, nie wystawialbym go od pierwszej minuty
2
oby jutro się rozstrzelali :P
10
Przykre jest ze wiele osob nie dostrzega pracy ivana. Dla niektorych ciezko zrozumiec ze nie trzeba zdobywac goli zeby byc waznym w zespole.
2
Tak jak powiedziałem, wkurzają mnie hejty. Zdanie podtrzymuję. Szanuję opinię. Tępię nieuzasadnioną krytykę.
3
Oby sie chlopak rozwinal i nie zmarnowal talentu.
2
Wkurzaja mnie hejty na obydwu zawodnikow. Alves to prawda ze sie wypalil ale ostatnio grywal calkiem ladnie. Z kolei Montoya zagral ostatnio rewelacyjnie.
2
Oby reszta obrońców robiła mu taką konkurencję, by było równie ciasno na pierwszy skład :D
25
Cytat miesiąca, to zdanie o Leo:
"Messi wrócił?
Czy wrócił? Ale… to on gdzieś odchodził?"
Kozacko :P