D0mxnxk
Dołączył/a: listopad 2013
Głogów
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sędzia wygląda jak biały Obama :-P jak się nazywa ?
0
Leo to też człowiek i może mu zdarzyć się słabszy dzień podczas gdy przeciwnik ma dobry. Co tu rozdmuchiwać. Już niejeden próbował różnych rzeczy na niego i jakoś do tej pory nikomu się nie udało to do końca.
0
Wszyscy byli przy każdych rozmowach więc na pewno to są rzetelne informacje...
1
W głowie im wszystkim się poprzewracało od pieniędzy.. ciągle mało
0
Racja, nie jest to łatwa sprawa do rozwiązania. Hipotetycznie jednak, gdyby miało dojść do takiej sytuacji to uważam, że Neymar nie jest niezastąpiony. Oczywiście ma świetne warunki do tego żeby być najlepszym (zaraz po Messim) ale jest kilku grajków, którzy stanowiliby fajne dopełnienie do Suareza i Messiego.
0
Jeżeli w transfer Neya miałby być włączony Veratti to myślę, że jest to całkiem ciekawa opcja.
0
Może i były przekręty, może nie było - Barca powinna wygrać w meczach z "ogórkami", a tego nie uczyniła i stąd strata punktów do Realu. Zobaczymy jak potoczy się ostatni mecz... wielce prawdopodobne że to Real wygra ligę i wtedy zostaje tylko im pogratulować.
0
No nie mów że nie wywołało to uśmiechu :-D chodzą słuchy, że już szykowano na mnie działa rakietowe
1
Dokładnie to samo przeszło mi przez myśl.. chociaż mam nadzieję, że tym razem nie kłamią.
0
A co innego miał powiedzieć? :-P
Munir i Sandro, nie gadajcie za dużo tylko pyknijcie im tam parę brameczek.
29
Przepisy muszą ulec stanowczo zmianie. Nie można karać zawodników za słowa bardziej niż za czyny.
0
Prowokacja wyszła :) Oczywiście za nic Neymara bym nie sprzedał, kibicuję jego karierze u nas od kiedy pojawiły się plotki o tranferze. Chciałem sprawdzić ilu z Was zmiesza mnie z błotem a ilu "kibiców" pochwali ten chory pomysł. Coraz więcej pojawia się na tej stronie osób które po słabszym meczu sprzedali by Messiego. Dlatego mimo ostatnich wybryków Ney'a uprzejmie proszę wszystkich którzy na niego najeżdżają aby walnęli się głową w ścianę 5 razy i przestali pisać takie komentarze. Dziękuję i pozdrawiam Panowie :-)
1
Takim Mbappe zamiast Neymara to bym nie pogardził :-D
0
Paco, pokaż dzisiaj pazur!
0
Także tak... dajcie z siebie wszystko dzisiaj !!!!
2
Wszedłem w komentarze aby się pośmiać :-D nie zawiodłem się ..
4
Osobiście szanuję graczy Realu i nie przeszkadza mi kiedy wyrażają oni swoje opinie czy oddanie dla klubu. Podobnie robią też gracze Barcy. Jestem jednak zwolennikiem nie gadania zbyt wiele i czystej rywalizacji na boisku.
0
Cóż o tym myśleć... Roberto też wiele osób skreślało, a okazało się że jest całkiem dobrym grajkiem. Osobiście mam nadzieję, że podobnie będzie z Gomesem. Inaczej to pieniądze rzucone w błoto.
0
O nie... nie mogę się nazywać kibicem Barcelony przez taką pomyłkę... Serio? Nie edytuję nic, każdemu może się zdarzyć pomyłka, jak macie z tym problem to należy on do was ;-)
0
Chcieć to może chciałoby się Leicester ale oczywistym jest fakt że trafimy na Atletico lub Bayern :-D
0
O rzesz ty orzeszku!!! Ramos to teraz na pewno nie zaśnie :-D
0
Dzięki brachu :)
0
Czy ma ktoś może link do transmisji z angielskiej telewizji w jakości HD?
0
Skład na rewanż, który będzie gryźć murawę:
MAtS , Vidal (głodny gry), Pique, Umtiti, Alba, Busi, Rakitić, Rafinha (Hannibal, czuję że prędzej czy później odpali), MSN
1
( ͡° ͜ʖ ͡°) Hannibal
2
To co mnie najbardziej zastanawia... co siedzi w głowie Enrique? Dlaczego podejmuje on takie a nie inne decyzje? Ciekawe czy kiedykolwiek poznamy odpowiedzi na te pytania.
0
Śniło mi się dzisiaj jak Barca wygrywa 5-2. Ponownie Messi grał genialnie i ponownie strzelił z wolnego. Miejmy nadzieję że to się spełni :-D
0
Nie pozostaje mi nic innego, jak skwitować, iż Pani Autor chyba pomyliła stadiony ;-)
0
Oczywiście też żałuję że Vidal nie jest nawet na ławce. Z tego powodu Roberto gra cały czas, bez odpoczynku.
0
Wielu graczy miało ostatnio słabszą dyspozycję, często przechodzi to na innych, a w szczególności tych młodszych graczy kiedy drużynie idzie źle. Nie wiemy jak zagrałby Vidal.