D0mxnxk
Dołączył/a: listopad 2013
Głogów
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Mądry i elokwentny człowiek. Miło się czyta takie wywiady.
0
Oliwa sprawiedliwa!
0
„Real Madryt zdenerwowany”
A kto to jest ten Real Madryt? Nie kojarzę człowieka.
0
@Braniś Toure Więc albo sobie pogrywają albo nie wszystko mówią.
0
‚sędzia podkreśla, że "na chwilę obecną brak jest dowodów, aby Negreira płacił arbitrom za poszczególne mecze".’
Aha…
Nie mówię, że sprawa Negreiry nie jest podejrzana ale skoro to działa w ten sposób to można podejrzewać każdego, kto dostał jakiekolwiek pieniądze od jakiegokolwiek klubu i ma związek z arbitrami. Myślę, że niejeden klub by się znalazł ;-)
Brak dowodów to brak dowodów. Wydaje się, że na tym etapie powinno się zakończyć - chyba że doszukają się jeszcze jakiś trupów w szafie.
0
@bbartekb88 Właśnie to jest najgorsze! Zero pomysłu na grę i czegoś zaskakującego. Nawet takiej lagi na Robercika tutaj nie było :-D
0
@kanver_ Staram się być spokojny i nie wyciągać pochopnych wniosków. Niestety dostrzegam coraz wyraźniej najsłabsze ogniwo Barcy - coś do zmiany natychmiast. I jest nim nasz drogi Generał. Obawiam się jednak, że jeszcze bardziej spokojny ode mnie i nie wyciągający daleko idących wniosków jest Lapcio, który ufa Xaviemu bardziej niż żonie ;-)
5
Niestety od dłuższego czasu przykro się ogląda Barcelonę Xaviego. Dokąd nas to zaprowadzi? Z przykrością obstawiam suchy rok jeśli tak dalej pójdzie…
PS. Jak ktoś ma pożyczyć mikser to będę wdzięczny, bo chciałbym sobie włożyć w oczy..
1
Nie wierzę, że Lewandowski od tak stracił „to coś”. Wiadomo, że może zacząć powoli odjeżdżać fizycznie i nie bronię głupich decyzji, które podejmował. Odnoszę jednak nieodparte wrażenie, że gdyby Lewy skupił się na swojej pozycji wyglądałoby to lepiej. Gdyby ktoś mnie zapytał czy Lewy ustrzeli 30 bramek w tym sezonie to zacytowałbym niemal klasyczną już wypowiedź Zenka Martyniuka: „jasne, zobaczymy, czas pokaże”.
0
To się zaczyna nam sezon ;-)
1
Zwolni się miejsce dla psychologa - nawet bardziej potrzebny
1
@AxelF ale nie dzisiaj mój drogi :-D
2
Najlepsze, że ten mecz dobiegł już końca i nie trzeba już oglądać tak fatalnego sędziowania.
0
Nie mogę się doczekać wypowiedzi pomeczowych :-)
0
@PACO89 nie, ale też rudy łysy :-D
5
Oglądałem mecz z osobą postronną, która wypowiedziała się tak: „nie trzeba być kibicem, żeby widzieć, że ten mecz jest ustawiony”. Jak to skomentować?
Fatalne sędziowanie i brak panowania nad meczem. Jeżeli to jest zapowiedź nowego sezonu LaLiga to przeprszam ale wolę oglądać superligę :-)
16
To zdjęcie Tebasa pasuje do wielu sytuacji ale tutaj wyglada szczególnie zacnie :-D
0
@Faro nie mam nic do odpowiedzi ale trochę mnie rozbawiła ;-)
1
Wypowiedź o Ansu taka motywująca dla zawodnika :-D
0
Ostatnie przerzuty raka Bartka i Sandry wyleczone …
3
Gdyby nie Xavi to co najwyżej wylądowałby we francuskiej drużynie ze środka tabeli, a nie PSG.. nie życzę powodzenia. Cieszę się, że ta saga dobiegła końca.
0
Do tego transferu podchodzę raczej niechętnie. Jeżeli dojdzie do skutku to mam nadzieję, że Ney zamknie mi usta swoim „last dance”.
1
@VDDL ciekawy opis :-D
1
Oby jak najszybciej wrócił do zdrowia..
1
Jakby to powiedział Pep - nie chcę w klubie gości, którzy nie chcą tutaj grać.
0
Brazylijczycy lubią telenowele. Który to już odcinek?
Powrót do byłej to nigdy nie jest dobry pomysł. Co ma żałować to niech żałuje, jak dla mnie - nie ma już miejsca dla Ney’a w Barcelonie, choć darzę go „sentymentalną sympatią”.
0
„Bernardo Silva nie jest na sprzedaż. Klub nie zamierza negocjować.”
Jeżeli tak jest to na co ma czekać Bernardo? Jeżeli ma nie być negocjacji to ich nie będzie. Szanujmy siebie i innych.
Chyba, że przesłanie do Barcy i PSG było inne, mianowicie: „Nie będzie negocjacji chyba, że wyłożycie od razu 80mln”.
2
Mam przeczucie, że skończy się na 25 milionach…
3
@Jonyx biegnie biegnie Dembele, negocjacje nieskończone,
Biegnie biegnie Dembele,
Wnet opuszcza Barcelonę
0
Ciekawie się to rozwinęło ;-)