7

Mądry i elokwentny człowiek. Miło się czyta takie wywiady.

0

Oliwa sprawiedliwa!

0

„Real Madryt zdenerwowany”
A kto to jest ten Real Madryt? Nie kojarzę człowieka.

0

@Braniś Toure Więc albo sobie pogrywają albo nie wszystko mówią.

0

‚sędzia podkreśla, że "na chwilę obecną brak jest dowodów, aby Negreira płacił arbitrom za poszczególne mecze".’

Aha…
Nie mówię, że sprawa Negreiry nie jest podejrzana ale skoro to działa w ten sposób to można podejrzewać każdego, kto dostał jakiekolwiek pieniądze od jakiegokolwiek klubu i ma związek z arbitrami. Myślę, że niejeden klub by się znalazł ;-)
Brak dowodów to brak dowodów. Wydaje się, że na tym etapie powinno się zakończyć - chyba że doszukają się jeszcze jakiś trupów w szafie.

0

@bbartekb88 Właśnie to jest najgorsze! Zero pomysłu na grę i czegoś zaskakującego. Nawet takiej lagi na Robercika tutaj nie było :-D

0

@kanver_ Staram się być spokojny i nie wyciągać pochopnych wniosków. Niestety dostrzegam coraz wyraźniej najsłabsze ogniwo Barcy - coś do zmiany natychmiast. I jest nim nasz drogi Generał. Obawiam się jednak, że jeszcze bardziej spokojny ode mnie i nie wyciągający daleko idących wniosków jest Lapcio, który ufa Xaviemu bardziej niż żonie ;-)

5

Niestety od dłuższego czasu przykro się ogląda Barcelonę Xaviego. Dokąd nas to zaprowadzi? Z przykrością obstawiam suchy rok jeśli tak dalej pójdzie…

PS. Jak ktoś ma pożyczyć mikser to będę wdzięczny, bo chciałbym sobie włożyć w oczy..

1

Nie wierzę, że Lewandowski od tak stracił „to coś”. Wiadomo, że może zacząć powoli odjeżdżać fizycznie i nie bronię głupich decyzji, które podejmował. Odnoszę jednak nieodparte wrażenie, że gdyby Lewy skupił się na swojej pozycji wyglądałoby to lepiej. Gdyby ktoś mnie zapytał czy Lewy ustrzeli 30 bramek w tym sezonie to zacytowałbym niemal klasyczną już wypowiedź Zenka Martyniuka: „jasne, zobaczymy, czas pokaże”.

0

To się zaczyna nam sezon ;-)

1

Zwolni się miejsce dla psychologa - nawet bardziej potrzebny

1

@AxelF ale nie dzisiaj mój drogi :-D

2

Najlepsze, że ten mecz dobiegł już końca i nie trzeba już oglądać tak fatalnego sędziowania.

0

Nie mogę się doczekać wypowiedzi pomeczowych :-)

0

@PACO89 nie, ale też rudy łysy :-D

5

Oglądałem mecz z osobą postronną, która wypowiedziała się tak: „nie trzeba być kibicem, żeby widzieć, że ten mecz jest ustawiony”. Jak to skomentować?

Fatalne sędziowanie i brak panowania nad meczem. Jeżeli to jest zapowiedź nowego sezonu LaLiga to przeprszam ale wolę oglądać superligę :-)

16

To zdjęcie Tebasa pasuje do wielu sytuacji ale tutaj wyglada szczególnie zacnie :-D

0

@Faro nie mam nic do odpowiedzi ale trochę mnie rozbawiła ;-)

1

Wypowiedź o Ansu taka motywująca dla zawodnika :-D

0

Ostatnie przerzuty raka Bartka i Sandry wyleczone …

3

Gdyby nie Xavi to co najwyżej wylądowałby we francuskiej drużynie ze środka tabeli, a nie PSG.. nie życzę powodzenia. Cieszę się, że ta saga dobiegła końca.

0

Do tego transferu podchodzę raczej niechętnie. Jeżeli dojdzie do skutku to mam nadzieję, że Ney zamknie mi usta swoim „last dance”.

1

@VDDL ciekawy opis :-D

1

Oby jak najszybciej wrócił do zdrowia..

1

Jakby to powiedział Pep - nie chcę w klubie gości, którzy nie chcą tutaj grać.

0

Brazylijczycy lubią telenowele. Który to już odcinek?
Powrót do byłej to nigdy nie jest dobry pomysł. Co ma żałować to niech żałuje, jak dla mnie - nie ma już miejsca dla Ney’a w Barcelonie, choć darzę go „sentymentalną sympatią”.

0

„Bernardo Silva nie jest na sprzedaż. Klub nie zamierza negocjować.”

Jeżeli tak jest to na co ma czekać Bernardo? Jeżeli ma nie być negocjacji to ich nie będzie. Szanujmy siebie i innych.

Chyba, że przesłanie do Barcy i PSG było inne, mianowicie: „Nie będzie negocjacji chyba, że wyłożycie od razu 80mln”.

2

Mam przeczucie, że skończy się na 25 milionach…

3

@Jonyx biegnie biegnie Dembele, negocjacje nieskończone,
Biegnie biegnie Dembele,
Wnet opuszcza Barcelonę

0

Ciekawie się to rozwinęło ;-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?