D0mxnxk
Dołączył/a: listopad 2013
Głogów
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Lewandowski podrapał się po nosie, bo chciał pokazać gdzie ma tego całego Gila.
0
@FC4BARCA Więcej wiary :-) mamy też świetnych, młodych graczy, którzy pokazują dużą jakość. Na pewno tak łatwo nie dadzą się upokorzyć.
11
Świetny chłop, naprawdę można zazdrościć Realowi. Niech się rozwija i strzela, to dobrze dla ligi. Niemniej jednak w meczach z nami niech nie istnieje :-)
6
@Rarenzio Jasne, na pewno Lewandowski zapłacił za to, żeby mu wjechać w nogi… Ty tak serio? :-D
87
Serdecznie nie pozdrawiam wszystkich, którzy piszą, że „Lewandowski i tak grał słabo”. Faktycznie w niektórych aspektach tak było ale brzmi to jakbyście cieszyli się z jego kontuzji. Nie w taki sposób Ferran powinien dostawać szansę tylko czystą rywalizacją. Życzę Lewemu jak najszybszego powrotu do zdrowia i żadnych kontuzji u nas ani u przeciwników.
0
Nasz as w rękawie, dżoker, bart, akrobata Sergi Roberto wchodzi na boisko!!!
0
Kundel jak ty mie teraz zaimponowałeś!
0
@korn234 zabrzmiało to conajmniej jakbyś był zadowolony, że Lewemu nogę odtrąciło… ciekawie to wygląda z Ferranem ale ja nie o tym pisałem
6
Ten faul na Lewym to dla mnie przynajmniej żółta kartka. Na pewno zawodnik nie chciał wyrządzić krzywdy ale jak zobaczyłem jak noga się wygięła… mega słabo :-(
Przykro mi wyrokować ale wydaje mi się, że trochę poczekamy na powrót Lewego…
3
Ta informacja odmieniła moje życie.
1
Dobra mentalność by zostać kapitanem ;-)
3
Świetna informacja!
0
Szczęściu trzeba pomóc, a niestety dzisiaj zaszkodziliśmy. Dwa rażące błędy = dwa gole dla Majorki. Ten mecz pokazał też jak szalenie ważnym graczem jest dla nas Frenkie.
Wyciągać wnioski i gramy dalej.
Spokojnej nocy :-)
1
Ten Pan szkodzi wizerunkowi LaLigi swoją brzydką twarzą… Nie ma sensu brać na poważne dywagacji tego delikwenta.
0
Xaviemu się pomyliło, chodziło mu o inną grę karcianą, w której Sergi Roberto jest Czarnym Piotrusiem :-)
30
Taka remontada jest mega potrzebna z kilku powodów:
1. Pokazuje wyraźnie słabości nad którymi trzeba pracować - widać co spowodowało najpierw 2 gole w plecy.
2. Pokazuje zawodnikom, że zawsze należy grać do końca. Tutaj bardzo cieszy mnie postawa Lewego, który nawet po drugiej bramce darował sobie jakiekolwiek świętowanie by skupić się na wygraniu tego meczu. Takiej mentalności potrzebujemy.
3. Wzmocnienie po raz kolejny morali drużyny. Mogą między sobą przeanalizować co poszło nie tak, co było dobre - co spowodowało, że w tak beznadziejnej sytuacji udało się odrobić wynik. Taka dyskusja pomaga drużynie działać jako kolektyw.
Ogólnie: męczenie buły ale wbrew pozorom takie zwycięstwo może dać wiele tej drużynie.
VeB! Pozdrawiam serdecznie.
0
Balde to kocur
0
Rewelacyjna wiadomość! Myślę, że Balde to zawodnik na grube lata. Może osiągnąć naprawdę wiele.
28
Lucho po raz kolejny niezwykle pomógł Barcelonie - tym razem zabierając od nas tego ‚niezwykłego’ grajka.
0
@DzizuSS nie ;-)
0
Świetny artykuł, dobra robota! :-)
1
@fotohobby Dokładnie! Jak dla mnie to jest gra na ocenę 10. Jak nie to co innego miałby zrobić? Strzelić gola z przewrotki? :-)
0
Liczę na goleadę z naszej strony - takie porządne wejście w Ligę Mistrzów.
0
Mierz wysoko, a zdobędziesz szczyty. Mierz nisko, a zobaczysz szczyt jedynie z dołu.
Tak jakoś mi się powiedziało :)
0
Ta opcja reklamowana przez FCBarca całkiem dobra, 240zł na pół roku wszystkie mecze. W dodatku dwa streamy jednocześnie czyli można się z kumplem dogadać :-)
0
@AxelF w punkt :-)
1
„Oo niee, jesteśmy zgubieni” - powiedział nie mający co do garnka włożyć jeden z właścicieli większych stacji sportowych telewizji w swoim nowym
Maybachu …
6
Wytrwali kibice zasłużyli w końcu na jakieś widowisko :-) przyjemnie się dzisiaj oglądało mecz, widać było drużynę, a nie przebłyski indywidualności. Oby tak dalej.
1
Na pewno Xavi pracuje z serduchem ale nieraz wydaje się, że brakuje trochę rozsądku.
12
Ambitnie i z klasą. Tak powinni postępować młodzi zawodnicy, którzy nie widzą możliwości rozwoju w klubie, w którym się znajdują. Jednocześnie nie paląc za sobą mostów.